Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Slaptu romanu su Edmundu Štengeriu apkaltinta Daiva Anužytė neapsisprendžia, ar imtis teisinių veiksmų ir ginti savo vardą

Daiva Anužytė
Gretos Skaraitienės nuotr. / Daiva Anužytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienio rytą teismas Vilniuje atvertė garsios poros – Violetos Štenger ir Edmundo Štengerio-Mundžio – civilinę bylą dėl santuokos nutraukimo. Teismo proceso metu V.Štenger, esanti ieškovė byloje ir dėl skyrybų kaltinanti vyrą, atvertė iki šiol nematytas kortas – paviešino E.Štengerio-Mundžio susirašinėjimą su Daiva Anužyte, kuris, anot jos, gali įrodyti vyro neištikimybę. Pati D.Anužytė tikina, kad tokie kaltinimai – anaiptol nėra pagrįsti.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Prijungti privataus susirašinėjimo dokumentus teismo paprašė V.Štenger advokatas Pranas Makauskas.  Iš laiškų matyti, kad Mundis palaikė artimus santykius su moterimi, vardu Daiva.

Paaiškėjo, kad V.Malevska-Štenger kažkaip yra išsaugojusi asmeninį savo vyro susirašinėjimą socialiniame tinkle „Facebook“ su tituluota gražuole Daiva Anužyte.

„Šis susirašinėjimas leistų tvirtinti aplinkybes dėl sutuoktinio neištikimybės“, – pareiškė V.Malevskos-Štenger interesams atstovaujantis teisininkas Pranas Makauskas. Advokatas dar pridūrė, kad santuoka yra iširusi dėl atsakovo kaltės.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su tituluota gražuole D.Anužyte, moteris patikino, jog rytiniai įvykiai ją pribloškė. Gražuolė nė nenutuokė, kad gali būti susieta su šia byla. „Man tai buvo naujiena – pati sužinojau, kas įvyko, tik ryte. Manau, skyrybos – dviejų žmonių reikalas, o kišti žmones, kurie yra vieši, nėra gražu“, – sakė D.Anužytė.

Žinoma moteris neslėpė, kad tikrai yra susirašinėjusi su E.Štengeriu-Mundžiu, tačiau kada ir apie ką nenorėjo sakyti. „Neprivalau atsakyti. Į mane niekas nesikreipė – jie mini mano pavardę be mano žinios... Nedalyvavau šiuose įvykiuose, o kažkas apie mane kalba. Nesuprantu, kas įvyko“, – patikino moteris.

Ji dar nežino, ar stos ginti savo vardą. „Praėjo per mažai laiko, kad galėčiau sakyti, ką darysiu. Tai – rimti procesai: teismai, skyrybos, bylos... Nesu su tuo susidūrusi, tad kol kas nesuprantu, ką turėčiau daryti“, – tikino D.Anužytė pabrėžusi, kad nenori „mėtytis“ jokiomis skambiomis teisinėmis frazėmis tol, kol neišsiaiškins su specialistais.

Skiriasi dėl vyro kaltės 

Kaip žinoma,  garsių sutuoktinių santykiai pašlijo po 2012 m. pavasarį įvykusio skandalo, V.Malevska-Štenger kreipėsi į policiją ir viešai pasiskundė, kad Mundis ją sumušė ir atėmė vaikus. Per pusantrų metų pykčiai neišblėso – nors santuokos nutraukimas abipusiu sutarimu ir paprastesnis, pigesnis ir greitesnis procesas, pora ryžosi tvarkytis ištuokos formalumus piktuoju.

Formaliai šioje byloje V.Malevska-Štenger yra ieškovė, E.Štengeris – atsakovas. Beje, pirmajame posėdyje jis nepasirodė, tačiau jo samdytas advokatas informavo teismą, kad klientas nedalyvauja tik dėl ligos, o pasveikęs galės ir norės įsijungti į procesą.

Edmundas `tenger-Mundis
Edmundas Štenger-Mundis

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Daiva Anužytė
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką