Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugsėjo 4d. 22:52

„Šok su manimi“ laidoje – J.Jurkutės ašaros (nuotraukos)

Jurgita Jurkutė
BFL nuotr. / Jurgita Jurkutė

Ramūs ir susikaupę – tokie šeštadienio vakarą buvo projekto „Šok su manimi“ dalyviai. Jie tobulino judesius ir grimą, bei tikėjosi kuo geriau pasirodyti ir sulaukti žiūrovų simpatijų.

Savo balsus šį kartą televizijos žiūrovai galėjo skirti ir naujai porai: sportininkui Tomui Kairiui su Violeta Burneikiene. Tiesa, naujokas neslėpė smalsumo bei jaudulio.

Verslininkės Astos Valentaitės gerbėjams liūdna žinia: ji šeštadienio vakarą ant parketo nepasirodė. Dalyvė sulaukė verslo pasiūlymo ir išvyko į užsienį.

„Asta gavo prestižinį darbą – prižiūrėti milijonierius senukus Majamyje“, – taip apie verslininkės būsimą veiklą šmaikštavo laidos vedėjas Vytautas Šapranauskas.

Staigmena žiūrovams – su jos partneriu Andriumi Kandeliu šokį susirinkusiems dovanojo  Jurgita Jurkutė. Jos pasirodymas labai sužavėjo J.Smoriginą, jis gyrė moters plastiškumą, muzikalumą. Komisijos narys buvo įsitikinęs, kad J.Jurkutė privalo dalyvauti projekte.

„Tu papuoši šį projektą“, – kalbėjo J.Smoriginas. Po tokių žodžių laidos vedėja nesuvaldė emocijų ir apsipylė džiaugsmo ašaromis. Ją sveikino ir gėles teikė būrys  artimųjų ir gerbėjų.

Kritikos ir  gerų žodžių šį vakarą negaili komisijos nariai: choreografai Jurijus Smoriginas, Birutė Letukaitė, Aurelijus Liškauskas ir sportinių šokių čempionė Edita Daniūtė. 

BFL/Mindaugo Vaičiulio nuotr./T.Kairio pasirodymas
BFL/Mindaugo Vaičiulio nuotr./T.Kairio pasirodymas

 A.Mickevičius: Man ant jūsų  kritikos nusišvilpt

Donatas Motvydas ir Katerina Voropaj sušoko tango. Šiai porai E.Daniutė negailėjo gerų žodžių. Tiesa, dainininko partnerei ji patarė tango šokiui rinktis kitokius apdarus.

Geras emocijas komisijos nariams taip pat sukėlė ir kita pora: dviratininkas Raimondas Rumšas su partnere. Tačiau ne juokais Jurijų Smoriginą sunervino radijo laidų vedėjas Aistis Mickevičius. Vos pradėjęs komentuoti dalyvį jis susilaukė itin daug ironiškų replikų.

„Tu esi „zanūda“, aš nenoriu tavęs įžeisti. Tu esi pilnas kompleksų“, – kritikavo J.Smoriginas. Komisijos narys susinervinęs teigė, kad būtent dėl to, kad dalyvis nemoka klausytis kritikos, šiuo metu ir yra bedarbis. Nepanorėjęs klausytis tokių komentarų A.Mickevičius pasišalino iš salės. Tiesa, po akimirkos jis vėl stovėjo šalia savo partnerės. Radijo laidų vedėjas pertraukinėjo komisijos narius, šmaikštavo ir kategoriškai atsakinėjo į klausimus.

„Man ant  jūsų kritikos nusišvilpti“, – atrėžė A.Mickevičius.

Naujokas T.Kairys pelnė daugiausiai žiūrovų simpatijų

Ugnis ir ledas – taip komisija įvardijo pedagogės Eiridos Daukšienės ir jos partnerio pasirodymą. A.Liškausko nuomone, dalyvei labai trūko išraiškos. To paties dalyko, neva komisijos, pritrūko policininko R.Matonio šokyje.

BFL/Mindaugo Vaičiulio nuotr./O.Kolobovaitė ir A.Butkus
BFL/Mindaugo Vaičiulio nuotr./O.Kolobovaitė ir A.Butkus

Tikrą ovacijų audrą sukėlė operos solistės Onos Kolobovaitės ir Andriaus Butkaus pasirodymas. Nepaisant publikos palaikymo, J.Smoriginas solistės partnerį išvadino tinginiu. Komisijos narys šmaikštavo, kad A.Butkus turėtų mažiau lankytis „kabakuose“ ir sukurti geresnį šokį savo partnerei.

„Čia buvo ištrauka iš spektaklio, labai jums ačiū, vaikai“, – Inetai Stasiulytei ir Deividui Meškauskui  dėkojo save teatro intrigantu vadinantis J.Smoriginas.

Žilvinas Šilgalis demonstravo ne tik plastiškus judesius. Publika kone įkaito nuo politiko kūno raumenų.

Daug emocijų sukėlė naujos poros pasirodymas. Ašaromis apsipylė griežtieji komisijos nariai: E.Daniūtė, J.Smoriginas.

„Man reikėjo iššūkių“, – apie savo apsisprendimą dalyvauti kalbėjo T.Kairys. Būtent jo šokiui balsų negailėjo televizijos žiūrovai. Jie surinko daugiausiai gerbėjų skambučių. Mažiau pasisekė advokatei Svetlanai Proninai. Tačiau pasitikėjimo nestokojanti moteris spinduliavo gerą nuotaiką.

Žiūrovų balsavimo rezultatai:

Ona Kolobovaitė ir Andrius Butkus 286
Svetlana Pronina 163
Ramūnas Matonis ir Rasa Židonytė 350
Donatas Montvydas ir Katerina Voropaj 320
Eirida Daukšienė ir Olegas Koliakinas 501
Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas 428
Irma Jurgelevičiūtė ir Tomas Slausgalvis 947
Žilvinas Šilgalis ir Karina Jeremian 578
Raimondas Rumšas ir Rūta Ramanauskaitė 264
Aistis Mickevičius ir Viktorija Kunauskaitė 511
Tomas Kairys ir Violeta Burneikienė 954

BFL/Mindaugo Vaičiulio nuotr./S.Proninos pasirodymas
BFL/Mindaugo Vaičiulio nuotr./S.Proninos pasirodymas

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką