Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 7d. 11:33

Šokanti Aistė Paškevičiūtė taps kerinčia rože

Aistės kerintis žvilgsnis
Irmantas Gelūnas/„Scanpix“ nuotr. / Aistė Paškevičiūtė

Jau visai netrukus TV3 žiūrovai išvys tikrą gyvų rožių sodą – net devynios žaviausios Lietuvos moterys susitiks ypatingoje laidoje „Rožių kerai“. Čia savo vietą užims ir ne vieną žurnalo viršelį papuošusi Aistė Paškevičiūtė. Savo žavesio kerais ji vilios ne tik „Šok su manimi“ teisėjus, bet ir devynis naujo projekto komisijos narius bei laidos žiūrovus.

„Sutikau dalyvauti „Rožių keruose“ tikėdama, kad šis projektas bus tikrai ypatingas ir visiškai kitoks. Labai smalsu, kaip viskas pasisuks. Juk iš tiesų dauguma tų, kuriuos žiūrovai mato per televiziją, visuomet stengiasi palikti teigiamą įspūdį apie save. O šios laidos koncepcija yra sugalvota taip, kad dalyvės turės atsiskleisti kaip tikros rožės – ir spyglių bus, ir žavingų žiedlapių. Čia žiūrovai pamatys mus tokias, kokios mes esame iš tiesų. „Rožių keruose“ nėra galimybės pasakyti ką nors išgalvoto, juk kiekvienu atveju merginas vertina ir komisija, ir žiūrovai, ir jos pačios“, – apie intriguojamą TV3 laidą „Rožių kerai“ pasakoja Aistė.

Mergina su kolegėmis jau susipažino filmavimo aikštelėje ir per fotosesiją. Ji prasitarė, kad devynios charizmatiškos moterys vienoje vietoje sukelia daug intrigų.

„Aš daug galvojau. Dalyvauti „Rožių keruose“ yra savotiška rizika. Kai nežinai, ko tikėtis, negali paruošti tinkamo atsakymo, o be tinkamo atsakymo reikia improvizuoti ir vis tiek esi priverstas sakyti tiesą. O tuomet jau reikės laukti, kaip visi reaguos ir kas po to nutiks. Bus tikrai įdomu“, – nekantraudama naujos laidos laukia A.Paškevičiūtė.

Beje, TV3 žiūrovus Aistė nuo rugpjūčio 24-osios žavės ne tik „Rožių keruose“, šokių aikštelėje, bet ir dar vienoje naujoje laidoje!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką