Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2022 sausio 14d. 11:28

Šokėja P.Belousova ištekėjo už mylimojo A.Ionelio: vyrui skyrė jautrius žodžius

Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis
Asmeninio albumo nuotr. / Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis
2014 metų Lietuvos atstovė grožio konkurse „Mis Visata“, šokėja Patricija Belousova pranešė netikėtą žinią – dar praėjusių metų pabaigoje ji susituokė su profesionaliu šokėju Alexandru Ioneliu. Pasaulį jau tuoj išvys ir poros pirmagimis.

Šią džiugią žinią Patricija penktadienio rytą pranešė savo socialinių tinklų paskyrose.

„Ponas ir ponia Ionel.

Kilniausias dalykas bendroje šeimoje yra pasitikėjimas vienas kitu ir meilė, juntama kiekvieną dieną.

Praėjusiais metais pagaliau žengėme žingsnį ir 2022 metus pradėjome kaip oficiali šeima.

Be galo džiaugiuosi, kad tapau Ionel. Tai ne tik nuostabi pavardė, bet ir atspindi būtent tai, ko mes siekiame: mylinčią ir bendrą ateitį.

Su tavimi jaučiuosi labai saugi ir kupina pasitikėjimo. Po tavo saugančiu sparnu slypi saugumas, empatija ir supratimas kiekvienoje gyvenimo situacijoje.

Popierius nėra toks svarbus kaip pažadas vienas kitam ir Dievui. Jau nekantriai laukiu, kada galėsiu žengti šį žingsnį bažnyčioje, stebint šeimai ir draugams", – rašė P.Belousova.

Po įrašu pasipylė šūsnis sveikinimų.

Primename, kad Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis kartu jau 3 metus, o simpatija nuo pat pažinties pradžios buvo abipusė ir su bendros ateities perspektyva. Jie susižadėjo 2021-ųjų birželį Dubajuje, kuriame kartu atostogavo.

Vieną vakarą jiedu lankėsi prabangiame restorane, o piršlybos įvyko 54-ame to pastato aukšte. P.Belousovos širdies draugas mylimosios rankos paprašė priklaupęs ant kelio, įspūdingoje vietoje, kur Patricijai sėdint ant išpuoštų sūpynių už nugaros matėsi kvapą gniaužiantis naktinio Dubajaus vaizdas.

Asmeninio albumo nuotr. /Patricija Belousova ir Alexandru Ionel
Asmeninio albumo nuotr. /Patricija Belousova ir Alexandru Ionel

Ant šokėjos rankos suspindo įspūdingas sužadėtuvių žiedas, o ji mylimajam be jokios abejonės ištarė „taip“.

„Šios atostogos buvo stebuklingos. Būdama pačioje Dubajaus širdyje aš pasakiau „taip“. Gyvenimas yra kupinas netikėtumų ir gali sukelti šypseną pačiu netikėčiausiu metu. Atostogos baigėsi, tačiau būtent čia mes pradedame savo, kaip šeimos, etapą“, – su Žmonės.lt džiugia naujiena pasidalijusi sakė Patricija.

Pasiteiravus, kada pora planuoja iškelti ir vestuves, P.Belousova atviravo, kad kol kas data dar nenumatyta: „Į šį klausimą mes negalime taip paprastai atsakyti, dar nežinome, kada būsime pasirengę žengti kitą žingsnį. Šeima yra didelė atsakomybė. Galiausiai po žmonos vaidmens seka kitas vaidmuo – mamos ir, žinoma, tėvo.“

Tų pačių metų rugsėjį Patricija pranešė, kad laukiasi pirmagimio. Apie nėštumą ji viešai paskelbė besilaukdama 5-ąjį mėnesį.

„Svajonės pildosi. Mes ir patys iki šiol dar negalime tuo patikėti.Tai taip tikra ir vis dėlto visiškai netikėta. Šiandien yra ta diena, kai norime pasidalinti šia puikia žinia. Prieš penkis mėnesius manyje pradėjo plakti antra maža širdelė. Aleksas ir aš būsime tėvai. Tai viena gražiausių ir brangiausių dovanų, kurią mums galėjo duoti Dievas. Tai – tikra magija. Mama ir tėtis džiaugsmingai laukia mažylio“, – socialiniame tinkle rašė Patricija, pasidalinusi keliomis laukimo nuotraukomis.

Šiuo metu pora gyvena laukimo nuotaikomis – vaikelis į pasaulį turėtų pasibelsti netrukus. Patricija ir Alexandras jau žino ir atkeliaujančio vaikelio lytį – kūdikio sutikimo šventės metu jie atskleidė, kad gims berniukas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:11
16:07
02:16

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką