Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 6d. 18:01

Šorenai Rūta Ščiogolevaitė pavydi ne Deivido Meškausko, o šokio!

Šorena ir Deividas Meškauskas
TV3 nuotr. / Šorena ir Deividas Meškauskas

Šokių projekte „Šok su manimi“ TV3 žiūrovai pamatys dar vieną puikiai visiems pažįstamą pramogų pasaulio atstovę – iš Gruzijos į Lietuvą atkeliavusią, muzikiniame projekte suspindėjusią Šoreną.

Ji naujam iššūkiui įnirtingai ruošiasi kartu su bene daugiausiai kartų Lietuvos šokių projektuose dalyvavusiu Deividu Meškausku. Mergina, galinti pasigirti profesionalios šokėjos figūra, kaip ir kiti šokiui nusiteikę dalyviai pasakoja apie sunkumus repeticijos salėse ir apie malonumus, dėl kurių ir ryžosi dalyvauti šiame šou.

„Man skauda ir kojas, ir nugarą. Treneris sako, kad,  kai pradedi mokytis šokti, daug ką darai netinkamai, todėl ir pasitempia įvairios kūno vietos, tuomet svajoji apie masažą. Bet aš, nuvijusi šalin repeticijų nuovargį, apsisprendimu labai džiaugiuos, nes man šokti patinka. O nuostabiausia šiame šou – suknelės. Kai atėjau jų rinktis, netvėriau džiaugsmu. Aišku, jos man labai neįprastos, tačiau labai gražios. Niekaip negalėjau išsirinkti, matavausi vieną po kitos ir visos labai patiko“, – šypsosi Šorena.

Mergina džiaugiasi ne tik suknelėmis, bet ir patyrusio žavaus partnerio Deivido Meškausko draugija. O kaip į tai reaguoja Rūta Ščiogolevaitė, kurios draugystė su Deividu ir užsimezgė šokių projekte?

„Ji pavydi, tik ne Šorenai, o kad mes šokam. Rūta labai mėgsta šokti. Jei mes būnam susitarę susitikti po repeticijos, ji net neužeina į salę, nenori mums trukdyti. Po repeticijos susėdam trise kokioje kavinėje ir diskutuojam kokią muziką pasirinkti, kokią šokio kombinaciją pritaikyti“, – sako ne pirmą kartą šokių projekte dalyvaujantis Deividas Meškauskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

17:24
00:38
01:30

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką