Dabar populiaru
Publikuota: 2014 liepos 7d. 20:41

Šou „Meilė ar pinigai?“ dalyvės Jolantos Leonavičiūtės nuotykiai Gran Kanarijoje: karštos aistros, pavydas ir tarakonas taurėje

Jolanta Leonavičiūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Jolanta Leonavičiūtė ir Marius Gaižauskas

Netrukus TV3 eteryje staruos naujas televizijos šou „Meilė ar pinigai?“, kuriame nusifilmavo modelis Jolanta Leonavičiūtė. Mergina prisipažino, kad iš pradžių tarė griežtą „ne“ šiam šou, tačiau pasikalbėjusi su prodiusere pakeitė savo nuomonę. Tačiau ar Jolanta galėjo numanyti, kas jos laukia Kanarų salose ir su kuo ji susidurs?

„Apie projektą sužinojau tik likus mažiau nei savaitei iki išskridimo ir visų filmavimų pradžios. Prisipažinsiu, kai pasiūlė dalyvauti, iškart tariau griežtą „ne“. Bet, kai dar kartą paskambino, pateikė daugiau informacijos ir pasiūlė susitikti su projekto prodiusere, galbūt jos žodžiai: „Mums labai reikia tokios merginos kaip tu“ paglostė savimeilę ir ryžausi skristi į Gran Kanariją“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Jolanta.

Prieš išskrisdama J.Leonavičiūtė žinojo, kad teks kovoti dėl gražuolio Žilvino Trato dėmesio, o gal ir meilės. J.Leonavičiūtė prisipažįsta, kad Žilvinas nėra toks vyras, nuo kurio yra lengva patraukti akis. „Aš iš visų dalyvių saloje išbuvau ilgiausiai, net tris savaites – nuo pat pirmųjų filmavimų iki paskutiniųjų. Mano užduotis šiame realybės šou nebuvo tokia lengva – buvau ir viena iš Žilvino Trato merginų, ir pagrindinė herojė, dėl kurios dėmesio veržėsi septyni vaikinai. Aš sprendžiau, kuris paliks projektą ir nebegalės tęsti kovos dėl meilės ir pinigų“, – pasakojo modeliu dirbanti Jolanta.

Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

Mergina prisipažino, kad nors Ž.Tratas yra vertas viso jam rodomo merginų dėmesio ir to, kurį rodė Jolanta, tačiau būti ta, dėl kurios kovojama yra žymiai maloniau.

„Tai labai neprognozuojamas šou dėl nuolatos besikeičiančių situacijų ir skirtingų emocijų. Džiaugiuosi, kad projekto kūrėjai pasiūlė būti pagrindine projekto heroje, todėl stengiausi nenuvilti komandos ir tai labai nepatiko kai kurioms dalyvėms“, – pasakojo J.Leonavičiūtė.

Kur susiduria grožis ir moterys – lauk bėdos. Ne išimtis ir filmavimo aikštelė Gran Kanarijoje. „Jau nuo pirmų filmavimo dienų jutau šokią tokią merginų nemalonę, nepaaiškinamą aroganciją, bandymą lyg nekaltai įkąsti, užgauti, užkabinti... Tačiau visos linksmybės prasidėjo, kai septyni vaikinai atskrido pas mane kaip pas pagrindinę heroję“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Jolanta.

Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė ir Žilvinas Tratas

Kaip pasakojo J.Leonavičiūtė, visi dalyviai gyveno dideliame viešbutyje, todėl dažnai tekdavo susidurti už kamerų tiek Žilvino merginoms, tiek jos vaikinams.

„Dauguma merginų nuo pirmų dienų bandė visokiais būdais nuteikti vaikinus prieš mane. O kaip žinia, ten ir sienos turi ausis... Pasimatymų metu mano vaikinai klausdavo manęs, kodėl kitos merginos taip manęs nemėgsta. Jie negalėjo atsistebėti. „Figūra gal ir nebloga, tačiau veidas – tikros kaimietės“, – tokį atsakymą gavo vienas vaikinas, paklausęs, kaip aš atrodau. Kasdien būdavau apkalbų ir pokalbių objektas. Nuolatos jutau negatyvią energiją, sklindančią į mano pusę. Lyg koks peilis sekiojo mane iš paskos, laukdamas kada aš suklupsiu ir bus galima smeigti į nugarą“, – atviravo mergina.

Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

Jolantai kelia nuostabą tai, kad didžiausio negatyvumo, pagiežos sulaukė būtent iš tų merginų, kurios prieš kameras atrodydavo kaip angeliukai. Apkalbos prasidėdavo, kai kameras išjungdavo, tuomet iš jų lūpų liejasi keiksmažodžiai ir agresija. „Kartais stebėdavausi, iš kur jauni žmonės turi tiek neapykantos. Man netgi didžiulį vabalą – 3–4 centimetrų ilgio negyvą tarakoną įmetė į taurę, iš kurios gėriau per patį pirmąjį filmavimą su vaikinais“, – pasakojo modelis. Jolanta prisipažino, kad modelių pasaulyje, kuriame ji sukasi, taip pat yra nemažai intrigų, tačiau tokio negatyvumo, kurio sukaukė iš kitų dalyvių, jai dar nėra tekę sulaukti.

Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

„Nesu konfliktiška, kaprizinga asmenybė. Visada gerai sutariu su įvairiais žmonėmis, tačiau dabar matau, kad būna išimčių“, – kalbėjo mergina.  Visi žino pasakymą, kad kare ir meilėje visos priemonės yra pateisinamos, tačiau Jolanta yra įsitikinusi, kad realybės šou buvo peržengta to riba. „Mes galime apsimesti idealiais, geraširdžiais, bet visa tai bus tik laikina. Piktdžiugiškas pavydas – silpnųjų savybė, juk stiprūs žmonės nesistengia sutrypti, o atvirkščiai – padeda, iškelia virš savęs. Džiugu, kad kai kurie dalyviai, pažinę mane šiek tiek daugiau, jau patys atsirinko, kas yra tikra, o kas – ne. Vienas sakė, kad man nuodų čia gali įpilti, tai pasiūlė paprašyti apsaugos. Kitam iš snobiškos gražuolės tapau malonia ir draugiška mergina“, – pasakojo Jolanta.

Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

Mergina tikino, kad per tris savaites Gran Kanarijoje buvo visko – ir ašarų, ir nesuvaidintų emocijų, ir džiaugsmo. Laikas pralėkė greitai, o emocijų užteks dar visai vasarai.

„Tikrai nesigailiu dalyvavusi šiame projekte. Visi dalyviai saloje jautėsi kaip rojuje: nuostabūs žmonės, pasakiškas penkių žvaigždučių „Lopesan“ viešbutis. Viskas pranoko mano lūkesčius. Kai ko netekau, kai ką naujo atradau, daug naujo išmokau, netgi save pačią labiau pažinau“, – teigė J.Leonavičiūtė.

Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

Mergina įsitikinusi, kad žaidimas yra kitoks, nei lietuviai yra įpratę matyti. „Tai projektas, kuriame yranuoširdumo, atvirų pokalbių, širdį spaudžiančių prisipažinimų, romantikos, pavydo, grožio, aistrų... vienas vaikinas net sužadėtuvių žiedą buvo atsivežęs. Jei būčiau pasirinkusi jį, būtų pasipiršęs. Deja, dažnai ne viskas susiklosto taip, kaip norėtųsi“, – pokalbį baigė Jolanta.

Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė ir Marius Gaižauskas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką