Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Štai kodėl tu vis dar vieniša...

Mergina su kauke
K. Vanago BFL nuotr. / Mergina su kauke
Šaltinis: 15min
0
A A

Jums nusibodo būti vienišai? Gera naujiena ta, jog jūs ne viena tokia. Bloga naujiena ta, jog galbūt jūsų elgesys ar tam tikri veiksmai atstumia žmones. Galbūt dar nėra per vėlu kažką keisti, ypač jei bijote likti vieniša.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jūs per daug verkšlenate

Žmonės, kurie mėgsta nuolat paverkšlenti, tikrai nėra patrauklūs priešingai lyčiai. Jei jau per pirmąjį susitikimą, pradėsite kalbėti apie visus blogus pasimatymus ar kitus jūsų gyvenimo sunkumus, jūs tikrai liksite vieniša. Jeigu jūsų artimiausi draugai jus stengsis pakęsti, tuo tarpu žmogus, pasiklausęs jūsų verkšlenimų per pirmąjį pasimatymą, iš karto praras susidomėjimą jumis.

Jūs niekur neinate

Tiktai pasakose princai ateina ir pasibeldžia į duris. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl jūs esate vis dar vieniša, gali būti ta, jog jūs nuolat sėdite namuose. Būdama namuose, jūs sumažinate galimybę ką nors susitikti.

Jūs per daug išranki

Kiekvienas turi savo nusistatymus, tačiau jei jūs iš tikrųjų norite santykių, turite išmokti neatstumti žmonių vien dėl to, jog jie turi mažus trūkumus. Tobulų žmonių nėra – nelaukite.

Jūsų elgesys per daug desperatiškas

Po pirmojo pasimatymo, netgi jei jis jums patiks, nepulkite ieškoti to žmogaus. Nepersekiokite žmogaus vien dėl to, jog norite antrojo pasimatymo su tuo žmogumi. Tai jį tikrai išgąsdins.

Jūs kandi ar per daug ciniška

Labai lengva tapti ciniška ar kandžia po virtinės nesėkmingų pasimatymų ar po nesėkmingų santykių su vaikinais. Tačiau toks požiūris neišvengiamai sugadins visus tolesnius jūsų susidūrimus su vaikinais.

Merginos, jei savy aptikote bent vieną iš išvardintų savybių, nesigėdinkite, tiesiog pabandykite jas kontroliuoti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką