TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Stano ir Panevėžio moterų pataisos namų choro „Viltis“ gerbėjai internete ragina pasirašyti peticiją ir grąžinti chorą į projektą

Stano choro pasirodymo „Chorų karuose“ akimirka
Laidos stop kadras / Stano choro pasirodymo „Chorų karuose“ akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį iš projekto „Chorų karai“ be galimybės sugrįžti iškrito Stano ir Panevėžio moterų pataisos namų choras „Viltis“. Šio choro gerbėjai piktinasi, neva choras iš projekto pašalintas nepelnytai ir sukūrė internetinę peticiją, raginančią „Viltį“ grąžinti į „Chorų karus“. Pats Stanislavas Stavickis-Stano dėl pasitraukimo iš projekto nelinkęs ką nors kaltinti.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vilnietė Irina kartu su savo drauge internete sukūrė peticiją, kuria prašoma į projektą „Chorų karai“ sugrąžinti Panevėžio pataisos namų chorą. Moteris teigia, kad visada šį chorą palaikiusi komisija šįkart jį įvertino neįtikėtinai mažais balais.

„Šį chorą visi labai palaikė. Tiek aš, tiek mano draugai, tiek interneto komentatoriai mano, kad  komisijos nariai neteisingai vertino šį chorą. Komisijos nariai vertino nuleidę akis, lyg viskas būtų užsakyta. Visi labai nustebo, kaip šis choras, kuris padarė tokią didelę pažangą, galėjo iškristi. Man atrodo, kad tai buvo surežisuota. Galbūt neapsimokėjo daryti šį teletiltą, gal neatsirado rėmėjų“, – svarstė moteris.

Irina teigia, kad ji peticiją internete rašė pirmą kartą. „Mane taip elgtis skatina neteisybė“, – patikino ji.

Pats S.Stavickis jokios klastos dėl to, kad jo choras buvo priverstas palikti „Chorų karus“, neįžvelgia.

Aš ten tikrai dar nuvažiuosiu, surengsiu joms šventę, staigmeną, bet su visomis greičiausiai jau nebesusitiksiu.

„Gyvenime ir taip yra daug neigiamų dalykų ir jei dėl visų pradėtume pykti, tai atsidurtume ten, iš kur vyko mūsų choro pasirodymų transliacija. Nereikia pykčiui užleisti vietos širdyje.
Jokios nuoskaudos nėra, pretenzijų rengėjams neturime. Gaila tik dėl to, kad susibendravau su mergaitėmis ir bendrauti toliau nebegalėsiu. Aš ten tikrai dar nuvažiuosiu, surengsiu joms šventę, staigmeną, bet su visomis greičiausiai jau nebesusitiksiu“, – kalbėjo Stano.

Buvęs choro vadovas savo auklėtinėms linki neapleisti muzikos ir mano, kad būtų šaunu, jog pataisos namuose pradėtų veikti muzikos užsiėmimai.

„Aš labai tikiuosi, kad administracija įvertins tuos tris darbo ir repeticijų mėnesius ir supras, kad muzika yra pats geriausias būdas išsivalyti, priimti gerumą, taisytis. Būtų labai šaunu, jei jie pataisos namuose įsteigtų muzikos klasę, pasamdytų muzikos mokytoją, kuris padėtų mergaitėms, nes jos labai užsidegusios ir nori toliau dainuoti“, – teigė jis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Peticija

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką