Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 18d. 11:31

Stasiulis: jei Merūnas ir Radži galėtų susilaukti vaiko, tai būtų Atas

Atas ir M.Stasiulis
LNK nuotr. / Atas ir M.Stasiulis

„Muzikos akademija“ sparčiai artėja prie finalo. Didžiosios kovos vyks gruodžio 25, 28 ir 30 dienomis. Tuomet paaiškės „Muzikos akademijos“ bronzos, sidabro ir visų išsvajotojo aukso laimėtojas. Projekte liko aštuoni dalyviai ir visi jie nori, tiki bei siekia pergalės.

Kone geriausiai jaunuosius dainininkus pažįsta sarkastiškasis komisijos pirmininkas Mindaugas Stasiulis. Pateikiame Mindaugo prognozes kiekvienam dalyviui: kodėl jis galėtų nugalėti, bet kas labiausiai trukdo pergalei.

Atas. Jei Merūnas ir Radži galėtų susilaukti bendro vaiko, tai būtų Atas. Tarp operinio repertuaro ir vestuvinės estrados klaidžiojantis atlikėjas tikrai patinka pagyvenusioms ponioms, kurios nepagailės kelių litų skambučiui. Bet Atui iki šiol išsilaikyti padėjo šeima, nuolat balsavusi už jį. Jei iki Kalėdų jie išleis visus pinigus dovanoms, Atui – galas.

Rūta.  Ji laimės tuo atveju, jei į superfinalą dėl ligos neatvyks Atas, Eglė ir Kafka.  Rūtelė – puiki dainininkė, tačiau jai trūksta charizmos, arba žvaigždiškumo.

Kafka. Jis man primena dainuojantį Kalėdų meškutį.  Norint laimėti, reikėtų iš meškučio tapti povu.

Nerijus. Geriausiai pasaulyje dainuojantis robotas. Manau, kad tai yra veiksnys, kuris lems jo pergalę varžantis su žmoniškai judančiais dalyviais.  Patekęs į sceną jis jaučiasi lyg žmogėdrų nelaisvėje: akyse – siaubas, rankos ir kojos tabaluoja į skirtingas puses.

Eglė. Ji yra viena iš favoričių, todėl jos galimybės laimėti – didžiulės. Dievas jai davė talentą, o ar žmonės duos balsų, pamatysime. Bet Eglė gali nelaimėti, nes tokius projektus laimi vyrai.

Onsa. Jis yra profesionaliausias dalyvis, tai jam padės laimėti. Bet Onsos sėkmei sutrukdys jo tėvuko išverstas šviesoforas.

Rokas. Maloni MA staigmena, o staigmenų prieš Kalėdas bus nemažai. Bet jis neatsiskleidė kaip asmenybė, todėl daug kas jo net neatsimena.

Diamond. Laimėtų tik tada, jei pasaulį ištiktų apokalipsė ir ji liktų vienintelė Žemėje. Kas paneigs, kad tokia tikimybė egzistuoja? Juk žmonės, į projektą atėję pavėluotai, pasmerkti iškristi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką