Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 22d. 20:40

Stilingame vakarėlyje pramogų pasaulio atstovai atšventė rudens sezoną

Livija Gradauskienė, Leonardas Pobedonoscevas, Jurga Baltrukonytė, Algis Kriščiūnas, Viktorija Sutkutė (dešinėje)
Žmonės.lt montažas / Livija Gradauskienė, Leonardas Pobedonoscevas, Jurga Baltrukonytė, Algis Kriščiūnas, Viktorija Sutkutė (dešinėje)

Nors pirmasis rudens mėnuo jau į pabaigą, daugelis mūsų su vasara galutinai atsisveikiname tik dabar. Antradienio vakarą Vilniuje vykęs nuotaikingas vakarėlis svečius privertė su šypsena ištarti „sudie“ vasarai ir džiugiai pasitikti rudens sezoną.

Į rudens sezono atidarymo vakarėlį svečius sukvietė žurnalo „Happy365“ vedliai – Jurga Baltrukonytė ir Algis Kriščiūnas, bičiuliams pristatę ir naująjį rudens numerį.

Vakarėlio metu svečiai galėjo įvertinti tituluoto barmeno Rapolo Vareikos ypatingąjį šou „Skraidantys buteliai“, paskanauti vaišių bei sudalyvauti rekordinio klipo filmavime.

Susirinkusieji ausis pamaloninti galėjo didžėjaus Justy muzika, buvusių „Foje“ muzikantų Arno Lukošiaus, Algio Kriščiūno ir Dariaus Buroko pasirodymu bei iš emigracijos grįžusios atlikėjos Migloko dainomis.

Vakarėlyje apsilankė ir žinomų žmonių: Livija Gradauskienė, Leonardas Pobedonoscevas, Viktorija Sutkutė, Beata Nicholson, Romas Zabarauskas, Gabrielė Grygolaitytė-Vasha, Laura Vagonė ir kiti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką