Dabar populiaru
Publikuota: 2008 spalio 28d. 15:11

„Stilius“ – apie Krysko ir Skambino jausmus

Karina Krysko ir Saulius Skambinas
„Scanpix“ nuotr. / Karina Krysko ir Saulius Skambinas

Pasakojimas apie advokatę, ne taip seniai pretendavusią į Lietuvos prezidento postą. Šiandien Jūratė Zabielaitė linkusi atskleisti ne vieną savo gyvenimo paslaptį.

Žinoma moteris, pastaruoju metu išgarsėjusi netikėtu pomėgiu tapyti, vis dėlto prabils ne tik apie drobę. Kodėl Jūratė Zabielaitė ketino tapti prezidente, kodėl ji viena iš pirmųjų prabilo apie savo šeimoje patirtą smurtą?

Kino ir teatro žvaigždė svajojo apie astronomiją tol, kol pati netapo žvaigžde. Tačiau atmintin įstrigę ryškūs aktorės Reginos Arbačiauskaitės vaidmenys ir scena buvo iškeisti į kitokį gyvenimo būdą. Ką šiandien veikia praeityje populiari aktorė ir ar pasiteisino kažkada priimtas sprendimas bėgti iš Vilniaus?

Karinos Krysko ir Sauliaus Skambino jausmai aistringai veržiasi ne tik ant šokių parketo. Antrą kartą viešai paviliota stiprios meilės, Karina pastaruoju metu bando išvengti praeities ir dėmesio.

Nuolatos medžiojama žiniasklaidos, nužvelgiama gatvėse ir aptariama net nepažįstamųjų ratuose, apie savo jausmus Karina kalba atsargiai. Besitęsiantis praėjusių meilės santykių šleifas ir vienas po kito sekę lemtingi įvykiai, iš esmės pakeitė ne tik Karinos, bet ir jos partnerio Sauliaus gyvenimus. Kas dedasi poros gyvenime šiandien?

„Stilius“, lapkričio 2 d., sekmadienį, 18.30 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką