TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamas Ž.Savickas vedė mylimąją Jurgitą (papildyta 18.30 val., nuotraukos)

Ž.Savicko ir jo mylimosios vestuvės
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Galiūnas Žydrūnas Savickas su savo drauge Jurgita Vorobjovaite
Šaltinis: 15min
0
A A

Galiūnas Žydrūnas Savickas jau penkerius metus kalbėjo apie vestuves, kol galiausiai šiam žingsniui pasiryžo ir prie altoriaus nuvedė mylimąją Jurgitą Vorobjovaitę. Laiminga pora šeštadienio popietę, likus vos keliolikai minučių iki 17 val., atvyko į Šv.Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčią Vilniuje.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vestuvėse dalyvavo tik artimiausi draugai ir giminės.

Į šventorių pašaliniai žmonės nebuvo įleisti. Jaunieji į bažnyčios teritoriją atėjo pro šoninius vartus.

Bažnyčios teritoriją saugojo apsaugos darbuotojai. Tiesa, jie buvo itin griežti: fotografų ir žurnalistų neįleido. Į prašymus ir klausimus nebuvo reaguojama. Tiesa, vienas apsaugos darbuotojų užsiminė, kad tokios drausmės norėjo jaunikis.

Galimybė įamžinti jaunuosius atsirado tik pasibaigus ceremonijai. Išėjusius iš bažnyčios juos pasitiko ryžių lietus ir plojimai. Jaunoji vilkėjo sniego baltumo suknelę, jaunikis buvo pasidabinęs klasikiniu juodu kostiumu. Stipriausio šalies galiūno žmona atrodė labai sujaudinta, tačiau pažvelgusi į mylimąjį ėmė plačiai šypsotis. Sportininkas, kaip ir dažniausiai, išliko santūrus ir ramus.

Pora kėlė šampano taures, priėmė artimųjų bei draugų sveikinimus.

Vėliau pirmieji išskubėjo visureigiu ,,Hummer”.

Vestuvių ceremonija

Jurgita paskaitė vieną giesmę iš „Giesmių giesmės“, Žydrūnas iš „Patarimų knygos“. Po to dvasininkas sakė pamokslą, o vėliau, pasiėmęs didelį samtį iš vienuolyno virtuvės, tarė gražų linkėjimą. Neva jei tuo samčiu sems kartu, rūpinsis vienas kitu, tuomet gyvens drauge ilgai ir laimingai.

Į sostinėje esančią bažnyčią įtvirtinti savo santykių Žydrūnas ir Jurgita atvyko po devynerių metų, praleistų drauge. Juos palaimino ne vieną įžymybių porą sutuokęs brolis Pijus.

35 metų sportininkas ir dvejais metais jaunesnė nuotaka anksčiau teigė atidėlioję vestuves dėl intensyvaus Ž.Savicko varžybų ir treniruočių grafiko, laiko stokos ir įvairiausių kitų smulkmenų. Pavyzdžiui, Jurgita per vestuves norėjo plačiai šypsotis, o ne nuotraukose būti „pasipuošusi“ kabėmis.

Poros namuose gyvena penkiolikmetis moters sūnus iš ankstesnių santykių. Jaunavedžių pora yra prasitarusi, kad norėtų susilaukti ir kelių bendrų vaikų.

Ž.Savickas stipriausio žmogaus titulą laimėjo 6 kartus iš eilės, 3 kartus tapo pasaulio galiūnų čempionato nugalėtoju. Netrukus knygynuose pasirodys galiūno biografinė knyga „Žydrūnas Savickas. Žmogus iš geležies“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką