Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 22d. 14:05

Su automobiliu Būda į Aziją keliausiantis Vytaras Radzevičius pasiruošęs nuotykiams ir netikėtumams

Vytaras Radzevičus
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Vytaras Radzevičus

Keliautojų ir žurnalistų Vytaro Radzevičiaus ir Martyno Starkaus gerbėjai su nekantrumu laukia dar vienos šio dueto kelionės į Aziją, kurios metu jie aplankys tris šalis – Laosą, Kambodžą ir Vietnamą. Prie komandos prisijungs ir dar trys keliautojai, kurių vienas – lai lieka paslaptimi. Ją Vytaras ir Martynas atskleis vėliau.

Visuomet nuotykiais alsuojančius įspūdžius iš kelionės į TV laidų serijas bei knygas sudedantys vyrai į Aziją iškeliaus vasario 27 dieną, o grįš po mėnesio, prieš pat Velykas. Su savo gerbėjais socialiniame tinkle „Facebook“ Vytaras ir Martynas jau pasidalijo kelionės maršrutu, kurį sudaro 6 tūkst. kilometrų ir daugiau nei dešimt sustojimų. Bent jau toks garsių keliautojų pradinis planas.

„Iš pradžių norėjome aprėpti daugiau, bet suskaičiavome, kad netilpsime į laiką. Taip liks neaplankytas Mianmaras, nes ten neaišku su įvažiavimu į šią šalį sausuma. Mus labiausiai domina vietinių gyvenimo būdas, papročiai, maistas ir panašios įdomybės. Ieškosime jų“, – būsimos kelionės po Aziją tikslus įvardijo Vytaras. Tačiau, pasak jo, kol kas anksti spėlioti, kaip viskas susiklostys, nes visuomet atsiranda nenumatytų aplinkybių.

„Dar nebuvo nei karto, kad viskas atitiktų taip, kaip planavome. Vietinės eismo sąlygos dar neaiškios, tad negaliu prognozuoti, koks bus galutinis rezultatas. Bet, jeigu būčiau pranašas, sakyčiau, kad maršrutas tikrai keisis „dėl susiklosčiusių aplinkybių“, – juokdamasis Žmonės.lt sakė nuotykiams bei netikėtumams pasiruošęs V.Radzevičius.

Kaip ir kiekvieną kartą, keliautojų dvejetas neįsivaizduojamas ir be dar vieno svarbaus kelionės nario – seno automobilio. Nors jo modelio Vytaras dar neišduoda, viena aišku – tai bus moteriškos giminės atstovė, vardu Būda. „Su kai kuriomis aliuzijomis, bet būdami dar toli nuo įvykių vietos, spėjame, kad šis vardas tiks“, – intrigavo pašnekovas.

Kelionės po tris Azijos šalis metu V.Radzevičius ir M.Starkus susitiks ir su čia gyvenančiais lietuviais. „Sprendžiant pagal atsiliepimus, tose šalyse lietuvių yra daug. Stengsimės susitikti, bet vėlgi, ne kartą yra buvę, kad tam tiesiog nelieka laiko“, – paaiškino ne vieną pasaulio žemyną su kolega Martynu apkeliavęs Vytaras.

Facebook.com nuotr./Vytaro Radzevičiaus ir Martyno Starkaus kelionės mararutas
Facebook.com nuotr./Vytaro Radzevičiaus ir Martyno Starkaus kelionės maršrutas

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:12
01:07
01:46

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką