Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 13d. 19:02

Su mylimuoju ir Nainiais į Dubajų išvykusi N.Bunkė pateko į stiprią audrą: „Dangus maišėsi su žeme“

Jau kuris laikas su mylimuoju Edgaru, didžėjumi Jonu Nainiu ir Simona Naine Jungtiniuose Arabų Emyratuose atostogaujanti atlikėja Natalija Bunkė netikėtai patyrė tokią audrą, kokios ši šalis jau seniai nematė. Kaip 15min tikino ji, toks JAE itin nebūdingas oras ne tik kad neleido naktį ramiai miegoti, bet ir sukėlė problemų oro uostuose bei gatvėse.

Dubajuje 28 viešbučio aukšte apsistojusi ketveriukė – Natalija, Edgaras, Jonas ir Simona – beatostogaudami susidūrė su nemalonumais: čia po ilgo laiko miestus užklupo ne šiaip liūtis, o rimta audra. „Vilniuje skęsta kelios gatvės, čia skęsta visas Dubajus. Vėjas naktį buvo toks stiprus, kad kas minutę atsikeldavau“, – socialiniuose tinkluose rašė N.Bunkė.

Ir vis dėlto problema gal ir nebūtų tokia didelė, jei Dubajuje būtų įrengtos vandens nutekėjimo sistemos, o jų čia – nėra, todėl visur pasklidęs vanduo netruko sukelti nemalonumų.

„Vanduo susikaupia žemesnėse vietose ir automobiliai labai sunkiai pravažiuoja. Lengvieji automobiliai iš viso nepravažiuoja, jeigu yra didesnis automobilis, tik tada įmanoma pravažiuoti per susikaupusias balas“, –15min pasakojo atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr./Jonas Nainys, Simona Nainė, Edgaras Eidėjus, Natalija Bunkė
Asmeninio albumo nuotr./Jonas Nainys, Simona Nainė, Edgaras Eidėjus, Natalija Bunkė

Bene daugiausia problemų kilo oro uoste, kur, anot dainininkės, vanduo viršijo net metro ribą. „Nei lagaminų atgausi, nei autobusai gali privažiuoti prie lėktuvų. Taigi, kadangi Dubajaus oro uostas yra labai didelis, lėktuvai stovėjo šalia takų“, – teigė moteris.

Tiesa, patiems atostogautojams oro uoste tuo metu būti neteko, bet Natalijos pažįstamas lėktuve turėjo praleisti net 7 valandas, nes iš jo dėl užplūdusio vandens išlipti negalėjo. Audros metu pati ketveriukė buvo viešbutyje.

„Mūsų kambarys buvo 28-ame aukšte, tai aš visą naktį girdėjau labai garsiai švilpiantį vėją, tikrai buvo labai baisu, griaustinis. Tikrai atrodo neįprasta, kai visas kitas dienas buvo labai saulėta“, – pasakojo N.Bunkė.

Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė, Edgaras Eidėjus
Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė, Edgaras Eidėjus

Užklupusi audra tęsėsi visą naktį, lietus protarpiais buvo labai gausus. „Dvi dienas buvo nekoks oras, bet kad tai būtų kažkas labai grėsmingo, mėtytų daiktus, plėšytų stogus – taip nebuvo“, – sakė atlikėja. Visgi žinomiems atostogautojams dėl to teko keisti kelionės planus – nors įprastai iš Dubajaus išvažiuoti jiems užtrukdavo pusvalandį, esant kritinėms sąlygoms jie tai darė dvi su puse valandos.

„Turėjome nusipirkę ekskursiją į Abu Dabį. Turėjome keisti autobusą į tą, kuris buvo aukštesnis, kad galėtume pravažiuoti pro balas. Taigi buvo nesklandumų“, – teigė moteris.

Prieš skrydį gers vaistus nuo nervų

Nors, atrodytų, netikėtai kilusi audra buvo didžiausias išbandymas atostogaujantiems draugams, Natalijai itin didelį nerimą kelia grįžimas lėktuvu atgal į Lietuvą.

„Mes atskridome su tomis avialinijomis, kurių lėktuvą numušė. Ir skrisime atgal. Nors Irano ir Irako oro erdvės dabar yra uždarytos, man vis tiek yra baisu lipti į šitą lėktuvą ir skristi atgal. Nežinau, gal man reikės išgerti kokių vaistų, kad nejausčiau skrydžio baimės, nes dabar paniškai bijau“, – pripažino moteris.

Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė
Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė

Kritikos avialinijoms atlikėja nepagailėjo – kaip ji teigė, jau ir skrendant į Dubajų, aptarnavimas ir pačios avialinijos buvo „tragedijų tragedija“. „Aišku, patys pasirinkome, – apie tai, jog išsirinko biudžetinį variantą, kalbėjo Natalija. – Kaip sako, šykštus moka du kartus.“

Žinia apie įvykusią katastrofą atlikėją smarkiai sukrėtė. „Yra labai apmaudu, gaila, liūdna, baisu – į visa tai reaguoji žmogiškai“, – 15min sakė ji.

Spėjo pasiilgti Lietuvos

Nepaisant užklupusių nemalonumų, laiką svečioje šalyje Natalija praleido gerai. „Tikrai yra ką pamatyti, pakeliavome, turime čia pažįstamų, kurie mus nukreipė, kur važiuoti, ką veikti“, – kalbėjo ji.

Labiausiai atlikėjai įsiminė didingi pastatai, Dubajaus centras ir Šeicho Zaido Didžioji mečetė. Ir netgi Dubajaus kainos per daug kišenės nekandžiojo.

Natalijos Bunkės atostogų akimirkos – galerijoje:

„Daug kas sako, kad čia labai brangu. Na, palyginti su mūsų kainomis Lietuvoje, mums jau niekur nėra brangu“, – šmaikštavo moteris. Tiesa, alkoholio kainos čia gerokai didesnės. „Vyno butelis restorane gali kainuoti ir 10 kartų daugiau“, – atskleidė Natalija.

Visgi dar nepasibaigus atostogoms atlikėja pajuto tėvynės ilgesį. „Labai pasiilgau, skambinu į Lietuvą kasdien ir sakau – greičiau jau namo“, – juokėsi moteris. Tiesa, visa tai – ne dėl lietuviško maisto ar kitų su Lietuva susijusių dalykų, o dėl to, kad dainininkė pasiilgo... darbo.

„Esu darboholikė, praeina kelios dienos ir jau galvoju apie darbą. Sausio mėnesį nusimato daug koncertų, projektų ir kitų reikalų, tai dabar jau daugiau darbuojuosi sėdėdama prie kompiuterio“, – sakė atlikėja ir pridūrė, kad grįžti planuoja jau šį ketvirtadienį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką