Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 23d. 20:44

Subtilia elegancija alsavo šventinis mados vakaras Vilniaus rotušėje

Daina ir Antanas Bosai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Daina ir Antanas Bosai

Trečiadienį, lapkričio 23-ąją, Vilniaus rotušė buvo pilnutėlė puošnių svečių. Dizainerių drabužiais ir subtiliais aksesuarais pasidabinusios damos, pasitempę vyrai nešini gėlėmis čia sveikino žurnalo „L‘Officiel“ atstovus, sostinėje surengusius tarptautinio leidinio 90-mečio jubiliejaus šventinį vakarą.

Antanas ir Daina Bosai, Ramunė Piekautaitė ir Kęstutis Verslovas, Asta Valentaitė, Mantas Petruškevičius, Nijolė Narmontaitė, Aleksandras Pogrebnojus, Rimtautas ir Birutė Vizgirdos, Liepa Mondeikaitė,  Agnė Kuzmickaitė, Agnė Jagelavičiūtė, Kęstutis Rimdžius, Laimutis Pinkevičius, Jolanta Talaikytė, Daiva Urbonavičiūtė, dizainerė Julija, Jolanta Sadauskienė, Nerijus Juška, Egidijus Rainys ir daugybė kitų atėjo pasigrožėti pristatyta Lietuvos mados kūrėjų paroda „Devynių dešimtmečių mada“, išgirsti prancūziškos muzikos ir pabendrauti su mada besidominčiais bičiuliais.

Akį traukė daugybė dailiomis suknelėmis ir bateliais pasipuošusių moterų. Šiam vakarui raudonus akcentus ir aukštakulnius plonyčiu kulnu pasirinkusi A.Jagelavičiūtė kartu su kitomis vakaro žvaigždėmis šypsojosi fotografams, nors neslėpė, kad jai mielesnė bičiulių kompanija.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Valdas Petreikis ir Agnė Jagelavičiūtė
Valdas Petreikis ir Agnė Jagelavičiūtė

Gausiam svečių būriui atskiroje salėje buvo rodomas filmas, skirtas padėkoti visiems, prisidėjusiems prie lietuviškos mados raidos. Pristatyta ir specialiai šventės proga lietuvių kalba išleista Jeano Leymarie knyga „Chanel“.

Tiesa, dauguma svečių renginyje neužsibuvo – didžioji dalis apžiūrėję parodą ir kitas siūlomas atrakcijas jau po vienos kitos taurės vyno keliavo namo.

Matyt, tą lėmė ne tik didelė svečių minia, bet ir tai, jog šventė surengta savaitės viduryje. Nors gyvai atliekama prancūziška muzika skambėjo išties romantiškai, publika Rotušės salėje leistis į šokius nedrįso.

Temos: 2 Gimtadienis Mada

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką