Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 6d. 10:49

Sukrečianti Agnės istorija: pirmo vaiko susilaukė būdama vos 13, tėvui – 26 metai

Penkių vaikų mama Agnė
Laidos stop kadras / Penkių vaikų mama Agnė

Televizijos laidoje „Yra, kaip yra“ antradienio pavakarę – istorija iš Lietuvos kaimo. 24 metų Agnė jau augina penkis vaikus: pirmojo susilaukė būdama vos 13, o antrojo – 14 metų. Mergina pripažino, kad pirmasis vaikelio tėvas buvo daug vyresnis už ją, tuo metu jam buvo 26 metai.

Pirmojo gimdymo metu vaikelį priėmė Agnės sesuo, kadangi medikai nespėjo atvykti, o ir visą laiką, kol laukėsi pirmagimio, Agnė net nebuvo pasirodžiusi medikams.

LNK laidoje dalyvaus ir socialinė darbuotoja Daiva, kuri prieš 12 metų rūpinosi Agne. Moteris sakė, kad stengėsi viskuo padėti Agnei, kartu su ja lankė pirmąjį vaikelį neišsivysčiusių kūdikių namuose, kadangi pirmasis Agnės vaikas gimė per anksti. Tačiau Daiva sako, kad jai didžiausias šokas buvo tuomet, kai ji sužinojo, kad Agnė vos pagimdžiusi pirmąjį vaiką, jau laukiasi ir antrojo...

Laidos stop kadras/Agnė, jos išrinktasis Gžegožas ir Asta Stašaitytė
Laidos stop kadras/Agnė, jos išrinktasis Gžegožas ir Asta Stašaitytė

Su pirmuoju vyru Agnė iš viso susilaukė dviejų vaikų, tačiau santykiai nutrūko, nes vyras dažnai gerdavo ir smurtaudavo prieš paauglę. Su antruoju vyru mergina pragyveno pakankamai ilgai – beveik šešerius metus ir susilaukė dar dviejų vaikų, tačiau jai su vaikučiu gulint ligoninėje Agnės brolis jos vyrui primelavo, kad ši su meilužiu, todėl Agnei grįžus į namus teko atlaikyti girtaujančio vyro smūgius.

Dabar Agnė svajoja apie bendrą gyvenimą ir vestuves su jos penktojo vaikelio tėvu Gžegožu, tačiau vaikino šeima prieštarauja judviejų draugystei. Gžegožo sesuo Oksana laidoje sakys, kad jos broliui išėjus iš kalėjimo reikėjo merginos, todėl susirado pirmą pasitaikiusią.

Laidos stop kadras/Agnės išrinktasis Gžegožas
Laidos stop kadras/Agnės išrinktasis Gžegožas

Agnės dabartinio draugo Gžegožo gyvenimas nebuvo lengvas. Vyrui tik 24 metai, o jis jau trejus metus yra praleidęs įkalinimo įstaigoje, o dalį vaikystės praleido vaikų namuose.

Agnė su Gžegožu susipažino per Agnės brolį ir pirmąjį laišką parašė pati mergina. Paleistas iš kalėjimo Gžegožas apsigyveno pas Agnę ir po pusės metų draugystės jai pasipiršo.

Abu jaunuoliai galvoja apie „storas lietuviškas vestuves“ su visomis tradicijomis ir daugybe svečių.

Tačiau Agnės motina apie dukros draugą atsiliepia ypač blogai. Moters teigimu, vyras nuolatos vagia iš kaimynų, niekur nedirba ir nesistengia susirasti darbo. Laidos „Yra, kaip yra“ žurnalistai išsiaiškino, kad šiuo metu prieš Gžegožą ir jo brolį yra pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių.

Temos: 2 metai LNK
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką