Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 10d. 16:05

Sukrečianti „Radži ieško žmonos“ dalyvės Indijos istorija: alkoholio liūnas ir žuvęs mylimasis

„Radži ieško žmonos“ dalyvė Indija
Zigmanto Jablonsko nuotr. / „Radži ieško žmonos“ dalyvė Indija

Išsišokėlė, mergina, kuri be jokių skrupulų gali perlipti per kitų galvas ir sužlugdyti konkurentes, o savo poelgiais priblokšti net visko mačiusį Radžį – tokią nuomonę apie save suformavo viena iš Radžio nuotakų, vilnietė Indija. Tačiau iki šiol niekas nežinojo, kokį košmarą ji yra patyrusi. „Netgi naktį pabusdavau verkdama. Eidavau apsiašarojus gatve ir man buvo visiškai dzin, ką galvoja žmonės. Nueini į degalinę, nusiperki butelį ir geri“, – LNK laidai „Karamelinės naujienos“ pasakojo Indija.

Baisus alkoholio liūnas, depresija, artimųjų panieka ir tragiška sužadėtinio  mirtis. Indijos istorija išties sukrečianti. Tačiau jeigu tas siaubas nebūtų įvykęs, dabar Indijos tikrai nematytume ekrane. Ji būtų laimingai ištekėjusi, augintų vaikus ir dirbtų mėgstamą darbą.

Dėl didžiosios savo gyvenimo meilės Indija buvo pasiryžusi paaukoti viską. Ji net susipyko su tėvais ir išsižadėjo draugų. Indiją išvarė iš namų, ji nakvojo automobilyje. Merginos ir jos mylimojo Lino planai buvo labai rimti.  Jie įsigijo sklypą viename iš Vilniaus sodų ir ėmė statyti namus.  Visiškai vieni, savo rankomis. Indija prisimena, kaip pati sunkiai nešiojo plytas, kaip maišė betono skiedinį, kaip svajojo apie geresnį gyvenimą ir, žinoma, vestuves.

Nors naktiniuose klubuose Indija ir Linas linksmindavosi atskirai, į  šiuos namus visada grįždavo drauge. Kartais vieni, kartais su draugais. Tačiau vieną  naktį, rodos, po eilinių linksmybių  viename bare, merginos širdį užvaldė siaubingas nerimas.  Ji vidury nakties užlipo ant Gedimino kalno. Indija niekada nepamirš tos akimirkos, kai  norėdama pasižiūrėti, kiek valandų, pasiėmė mobilųjį telefoną ir išvydo sukrečiančią žinutę.  Vienas artimas draugas parašė  tik du žodžius: „Lino nebėra“.

Tik gerokai vėliau Indija sužinojo kraupią tiesą – tą naktį, išėjęs iš naktinio klubo, Linas neblaivus sėdo už vairo.  Po kelių minučių įvyko siaubinga avarija, vaikinas žuvo.

Ir per laidotuves, ir po jų Indija gyveno kaip baisiame košmare – ji liko viena pusiau įrengtuose, šaltuose namuose ir paguodos ėmė ieškoti alkoholyje.

Indijos gyvenimo košmaras truko ne vienerius metus. Tol, kol  vieną dieną televizijos ekrane ji pamatė  Radžį. Štai tada mergina suprato, kad tai – jos išsigelbėjimas. Tačiau  kovoti dėl šio grobio lengva nebus.  Radžis Indijai – ne šiaip svajonių jaunikis, o bilietas į naują gyvenimą.  Taigi, mergina  dės visas pastangas, kad jį sužavėtų, užkariautų  ir galų gale  atšvęstų išsvajotąsias vestuves.

Išskirtinę Indijos istoriją šio trečiadienio vakarą 20.55 val. papasakos LNK laida „Karamelinės naujienos“. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką