Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sūnaus išvaryta poeto Bernardo Brazdžionio dukterėčia rado naujus namus

Aldoną Brazdžionytė rado naujus namus.
LNK nuotr. / Aldona Brazdžionytė rado naujus namus.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Spalio pabaigoje LNK laida „24 valandos” pasakojo apie poeto Bernardo Brazdžionio dukterėčią, tautodailininkę Aldoną Brazdžionytę-Oškeliūnienę. Tuomet garbaus amžiaus sulaukusi moteris gulėjo slaugos ligoninėje. Neapdairiai padovanojusi savo trijų kambarių butą sūnui, moteris buvo atstumta.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Paguldęs mamą į slaugos ligoninę, vienturtis sūnus pakeitė durų spyną, išvežė baldus ir pradėjo ieškoti butui pirkėjo. Graudu tuomet buvo žiūrėti į ponią Aldoną, raudančią prie buto, į kurį ji nebegali patekti, durų. O jos sūnus, išvydęs filmavimo kamerą, trenkė į ją taip, kad net sudužo apšvietimo lempa. Išsigandusi žurnalistė iškvietė policiją, o kol ji atvyko, močiutės sūnus spėjo dar kartą trinktelėti per kamerą…

Išvydę šį pasakojimą, laidai „24 valandos” paskambino šios močiutės giminaičiai. Jie pareiškė norintys Aldoną Brazdžionytę-Oškeliūnienę pasiimti gyventi pas save. Zarasuose giminaičiai priėmė ją kaip karalienę, skyrė atskirą tvarkingą kambarį. Beje, giminaitė Aldona Lilionienė, pas kurią gyvens pasakojimo herojė, pagal giminystės ryšius, kaip sakoma, devintas vanduo nuo kisieliaus. Tad smagu žinoti, kad Lietuvoje dar yra žmonių, darančių gerus darbus be jokio išskaičiavimo.

Ir tai tik viena iš trijų intriguojančių istorijų, kurias televizijos laida „24 valandos” pasakos trečiadienį 16.40 val. per LNK.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką