TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Likus žingsniui iki finalo iš „Šuolio“ pasitraukė Dileta Meškaitė

Dileta Meškaitė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Dileta Meškaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį projekte „Šuolis“ įtampa įkaito. Iki finalo liko vos vienas žingsnis, todėl nenuostabu, kad dalyviai stebino žiūrovus ir komisiją įspūdingais šuoliais, nematytais kostiumais ir žadą atimančia drąsa. Gaila, tačiau vienas dalyvis atsisviekino su „Šuoliu“. Dėl išlikimo laidos pabaigoje susikovė trys mažiausiai balsų sulaukę dalyviai: Deivis Norvilas, Vidas Blekaitis ir Dileta Meškaitė. Žiūrovų simpatijų nepakako D.Meškaitei: ji nebetęs kovos finale.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Šuolio“ dalyvių pasirodymus vertino šuolių į vandenį profesionalai – Kęstutis Autukas, Ignas Barkauskas, Aušra Jurevičienė ir bei žavioji Undinė (akt. Aistis Mickevičius).

Dileta Meškaitė sekmadienio vakarą nusprendė tapti indėne Pokahonta ir pirmoji iš dalyvių nėrė į vandenį. Mergina pasirinko šuolį nuo penkių metrų bokšto. „Noriu pažerti tau komplimentų, nes tavo stažas labai trumpas projekte, tačiau tu darai labai gerą pažangą. Esi koncentruota, grakšti, darbšti. Pradžia buvo gera, tačiau nepavyko pabaiga – aptaškei mus, todėl rašau tau septynis balus“, – gyrė Diletą K.Autukas.
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Dileta Meškaitė
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Dileta Meškaitė

Antrasis laidoje pasirodė  Lietuvos galiūnas Vidas Blekaitis, kuris šį vakarą vilkėjo Karibų pirato kostiumą. Prieš šuolį Vidas atskleidė, kad labai jaudinasi, nes iki finalo liko vos vienas žingsnis. Koją kiša ir įtemptas treniruočių grafikas, dėl kurio galiūnas tinkamai nepasiilsi. V.Blekaitis atliko įspūdingą šuolį nuo tramplino. „Aš pamatau Vidą, tai man piktumas baigiasi. Jis man yra tikrų tikriausias vyras. Aš žiūriu į jį ir matau šešis Johnny Deppus jo vietoje, todėl duosiu jums šį vakarą septynis balus“, – sakė U.Meilutytė. Kiti komisijos nariai pasigedo užtikrintumo Vido šuolyje, todėl skyrė minimalius balus.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./„Šuolis“ filmavimas
Vidas Blekaitis

Šokėjas Deividas Meškauskas laidoje pasirinko reperio amplua. Deividas žiūrovus ir komisijos narius bandė papirkti atbulu šuoliu. Choreografas prisipažino stovėdamas ant penkių metrų bokšto, kad šis šuolis reikalauja drąsos ir jis nėra užtikrintas, kad viskas pavyks nepriekaištingai. „Deividas atėjo su tokia energija, tokiu muzikos ritmu. Užlipo ant bokšto ir ilgai nelaukė. Šoko ir puikiai atliko šuolį. Nuostabu“, – gyrė A.Jurevičienė. Kęstutis pridūrė, kad neprofesionalui pasirinkit tokį šuolį – savižudybė, tačiau jis džiaugėsi, kad Deividas puikiai jį atliko.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./„Šuolis“ filmavimas
Deividas Meškauskas

Profesionali šokėja Eglė Straleckaitė penktoje laidoje ėmėsi boksininkės vaidmens. Eglė pasirinko atlikti šuolį „lydeka“ nuo penkių metrų. „Šitą šuolį prieš tai atliko Deividas, o dabar – Eglutė. Moterims turėjo būti pirmenybė, ji turėjo nušluostyti nosį. Aš būsiu už moteris, todėl skirsiu devynis balus“, – Eglės šuoliu džiaugėsi A.Jurevičienė. „Sveikinu pasiryžus padaryti tokį šuolį. Žiūrint pakartojimą pamačiau keletą klaidų, todėl negaliu duoti tiek, kiek davė Aušra“, – sakė I.Barkauskas.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Eglė Straleckaitė
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Eglė Straleckaitė

Gediminas Juodeika prieš kameras pasirodė su pamušta akimi, kuria apdovanojo E.Straleckaitė. Prieš šuolį ant tamplino Gediminas prisipažino, kad ši savaitė jam buvo itin sunki.„Gavau į akį nuo Eglutės, krisdamas susitrenkiau plaučius ir labai svarbu nepasišikti ant visos Lietuvos“, – kalbėdamas su Monika juokavo G.Juodeika. „Gediminai jums visai sekasi, bet šuolį gerai padarėte, norėtųsi, kad tik kojos labiau prispaustos būtų“, – šuolį nuo trijų metrų tramplino gyrė I.Barkauskas. Kęstutis pridėjo, kad reikia drąsos šokti nuo tramplino, o Gediminas jį prisijaukino.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Gediminas Juodeika
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Gediminas Juodeika

Lietuvos krepšinio rinktinės talismanas Juozas Petkevičius prieš kameras stojo skambant Stasio Povilaičio dainai „Švieski man vėl“. „Netikėjau ir nenorėjau tiek toli nueiti. Atėjau nepasitreniravęs šį kartą, tai šoksiu ne nuo septynių, o nuo penkių metrų“, – kalbėdamas su M.Vaičiulyte prisipažino Juozukas. „Antram kėliny atlikti tokį šuolį turint šitokį kūną yra ne visiems duota. Lenkiu prieš jus savo žilą galvą, skiriu jums šešis balus, nes šuolis nebuvo sudėtingas“, – gyrė J.Petkevičių K.Autukas.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Juozas Petkevičius
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Juozas Petkevičius

Lengvąjį kultūrizmą praktikuojanti dainininkė Indrė Burlinskaitė sekmadienį virto Rožine pantera.„Skauda šiek tiek visą kūną, bet mes jau pripratome“, – prieš pasirodymą kalbėjo Indrė, kuri kaskart nustebina drąsiais šuoliais. Šiam vakarui I.Burlinskaitė paruošė sportinį šuolį nuo septynių metrų. „Ant bokšto Rožinė pantera atrodė labai gražiai. Laukiau, ką tu ten padarysi, kai darei įvairius pratimus. Pirštukai nebuvo ištiesti, todėl skirsiu aštuonis balus“, – po Indrės pasirodymo sakė A.Jurevičienė. „Eglė kaip ir Indrė yra šio projekto favoritės. Šuolis nebuvo labai sudėtingas, bet papirkai aukščiu ir gražiu užbaigimu. Gal tik pritrūko didesnio kampo“, – pridūrė K.Autukas.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Indrė Burlinskaitė
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Indrė Burlinskaitė

Sekmadienį olimpietis Aleksandras Kazakevičius tapo Herakliu. „Esu savimi patenkintas, kad per trumpą laiką išmokau sudėtingus šuolius. Esu dėkingas treneriams, kurie visą tą laiką buvo šalia manęs, patarinėjo, padėjo“, – prieš šuolį sakė Aleksandras.  „Man atrodo, kad publika sureagavo gausiausiai ir garsiausiai po šio šuolio, ar tai bus geriausias vakaro pasirodymas“, – po šuolio retoriškai klausė M.Stasiulis. „Šuolio sudėtingumas yra 1,8, bet Aleksandro profesionalumas ir maksimalizmas padėjo jį atlikti nuostabiai. Šaunuolis“, – gyrė jį Aušra.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Aleksandras Kazakevičius
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Aleksandras Kazakevičius

Vėliau estafetę perėmė Deividas Norvilas, kuris publiką ir žiūrovus stebino operiniu dainavimu. „Kaip man sekasi? Na, jau tris kartus teko kovoti dėl išlikimo“, – prieš šuolį sakė Deivis. Beje, šį šuolį D.Norvilas dedikavo savo žmonai Renatai. „Kaip pradėjai su aukšta nata, taip ir baigei ant penkių metrų“, – gyrė Deivį A.Jurevičienė. Iganas juokavo, kad dabar D.Norvilas gali ramiai grįžti namo, nes Renata nemuš, nes pagaliau jis apsivertė. „ Kojas paleidai ir vėl, todėl  reikės man jas surišti tau“, – juokavo I.Barkauskas.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Deividas Norvilas
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Deividas Norvilas

Paskutinis laidoje pasirodė Vitalijus Cololo. Jis savo pasirodymą skyrė praėjusį kartą iš laidos pasitraukusiai Monikai Šalčiūtei. Vitalijus vilkėjo trikotažinius marškinėlius, ant kurių puikavosi Monikos atvaizdas, ir traukė rusišką dainą apie meilę. Vitalijus šoko į vandenį atgal salto nuo penkių metrų. „Vitalijus man primena „Boeing“ lėktuvą, kuris sunkiai pakyla, bet visada sėkmingai nusileidžia. Nors ratai truputį ore tabalavo, tačiau į vandenį nėrė vertikaliai“, – gyrė V.Cololo šuolį K.Autukas. Prie jo pagyrų prisidėjo ir kiti komisijos nariai.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Vilijus Cololo
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Vitalijus Cololo

Po dalyvių šuolių specialiai Ukrainai dedikuotą šuolį atliko Asta Girdauskienė ir Lietuvos šuolių į vandenį sporto mecenatas Johnas Deiningeris. Prieš šuolį nuskambėjo Ukrainos himnas.

Daugiausiai žiūrovų simpatijų sekmadienio vakarą sulaukė J.Petkevičius. Jis sulaukė daugiau nei 16 tūkst. balsų. Antroje vietoje atsidūrė V.Cololo, trečioje – I.Burlinskaitė. Mažiausiai žiūrovų balsų sulaukė D.Meškaitė.

Susumavus žiūrovų ir komisijos balsus dalyviai išsidėstė taip:

  1. Aleksandras Kazakevičius
  2. Vitalijus Cololo
  3. Deividas Meškauskas
  4. Indrė Burlinskaitė
  5. Juozas Petkevičius
  6. Eglė Straleckaitė
  7. Gediminas Juodeika
  8. Deivis Norvilas
  9. Vidas Blekaitis
  10. Dileta Meškaitė

D.Norvilui, V.Blekaičiui ir D.Meškaitei, sulaukusiems mažiausiai palaikymo, teko atlikti po dar vieną – išlikimo – šuolį. Žiūrovų simpatijų nepakako Diletai Meškaitei: ji pasitraukė iš šou.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Penktoji šou „Šuolis“ laida
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Penktoji šou „Šuolis“ laida
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką