Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 24d. 17:15

Supermodelio karjerą S.Starkutė pradėjo po mamos mirties: „Teko ir badauti, ir miegoti laiptinėje“

Simona Starkutė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Simona Starkutė

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad supermodeliui Simonai Starkutei likimas nepašykštėjo dovanų. Puikus darbas, nuolatinės kelionės, vyrų dėmesys, dovanos, fantastiškas atlyginimas ir, žinoma, finansinė laisvė. Viso to jai galėtų pavydėti bent kuri mergina. Tačiau mažai kas žino, jog Simonos kelias į sėkmę nulaistytas ašaromis ir paženklintas itin skaudžiomis patirtimis.

Simona atvira: būdama vos 15-os ji tikrai nenorėjo tapti modeliu, nesvajojo keliauti. Didžiausia jos svajonė buvo tapti mokytoja. Tačiau merginos norų niekas nepaisė ir neklausė. Po skaudžios mamos netekties ji, tuomet dar nepilnametė, turėjo apsigyventi pas tėtį ir jis už merginą priėmė visus sprendimus.

„Mane tuo metu atrinko agentūra, kuri darė kastingus ir apie tai sužinojo mano tėtis. Jam buvo paskambinta ir pasakyta, kad jo dukra gali būti žinoma, pasiekti aukštumų ir uždirbti labai daug pinigų. Tai mano tėtis labai susižavėjo ta mintimi ir klausęs neklausęs mane įstūmė į modelių pasaulį.“

LNK stop kadras/Simona Starkutė
LNK stop kadras/Simona Starkutė

Simona prisimena: jos ir tėčio santykiai beveik visada buvo komplikuoti. Tėvai buvo išsiskyrę, mama vaikus augino viena. Šeima buvo laiminga ir, nors gyveno kukliai, nieko netrūko. Tačiau ramią idilę sugriovė kraupi tragedija.

„Mūsų name įvyko gaisras, mano mama sudegė, po 4 mėnesių pasikorė brolis ir aš likau tokia kaip ir viena. Mano sesuo, kuri gyveno Vokietijoje pažadėjo, kad jinai prisiims globos teises, bet ji mane apgavo ir mane paliko pas tą tėvą. Tai aš norom nenorom turėjau pas tėtį eit gyvent ir jisai priėmė tuos sprendimus.“

Iš tų pirmųjų metų pas tėtį Simona mažai ką prisimena. Ji nuolat verkdavo ir jausdavosi blogai. Nors mergina buvo dažnai siunčiama dirbti į užsienį, iš pradžių jai siaubingai nesisekė: darbų būdavo mažai, o savaitei modelių agentūros skiriami dienpinigiai siekė vos 50 eurų.

„Kelerius metus man tikrai nesisekė. Milane, pavyzdžiui, bilietėlis savaitinis kainuodavo 36 eurus, savaitei likdavo 14 eurų maistui. Tekdavo ir nepavalgyti, ir pigų maistą pirkti, makaronus ir kečupą. Bet įgavau labai gerų įgūdžių, kaip uždirbtus pinigus išlaikyti prie savęs.“

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Saugirdas Vaitulionis ir Simona Starkutė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Saugirdas Vaitulionis ir Simona Starkutė

Kaip rašoma pranešime spaudai, gyvenimo košmaras truko dvejus trejus metus. „Kai man sukako 18 metų, išėjau iš tėvo, susidėjau daiktus į mažą maišiuką ir išėjau į niekur, į gatvę, 3 dienas prašliaužiojau gatvėmis ir miegojau laiptinėse pora parų, kol susitikau savo labai gerą draugę ir ji pakvietė į savo tėvų namus.“

Simona atvira: nors modelio darbo pradžia buvo itin sudėtinga, vėliau jai nusišypsojo sėkmė. Ji tapo itin populiari, pateko į seksualiausių pasaulio modelių 100-tuką, ir, nors daugybę metų sunkiai dirbo be jokių atostogų, galėjo džiaugtis puikiais atlyginimais. Šiandien ji ne tik modelis, bet ir verslininkė, populiarių laisvalaikio drabužių kūrėja.

Kas geriau: graži ar laiminga? Ar išvaizda – kelias į sėkmę? Kokia yra tikroji grožio kaina? Apie tai - šį vakarą 19.30 LNK laidoje „KK2 Penktadienis“ diskutuos tituluotos gražuolės ir grožio pasaulio ekspertės: Renata Norvilė, Vitalija Jonikytė, tarptautinių grožio konkursų organizatorė Kristine Lindenblate, Goda Stasiulaitytė, Asta Muralytė ir daugelis kitų.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką