Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 24d. 13:05

Šv. Jonų bažnyčioje – Ugnės Galadauskaitės ir Mariaus Sipario vestuvės: sveikino LRT kolegos ir būrys draugų

Ugnė Galadauskaitė ir Marius Siparis
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Ugnės Galadauskaitės ir Mariaus Sipario vestuvių akimirka

Skaičiuojant paskutines vasaros dienas, Šv. Jonų bažnyčioje vestuvinius žiedus sumainė LRT televizijos laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė (29) ir televizijos prodiuseris Marius Siparis (28). Pirmieji simpatijos ženklai darbe, prieš dvejus metus vakarėlyje užsimezgusi draugystė ir sužadėtuvės Tailande – atrodo, šios poros santykiuose viskas plaukia pasroviui, kaip sako pati Ugnė, natūraliai.

2017 metais pirmą kartą viešumoje pasirodę Ugnė su Mariumi sulaukė daug žiniasklaidos dėmesio, tačiau tą kartą įsimylėjėliai apie savo santykius nieko nekomentavo, tik romantiškai vaikštinėjo susikibę už rankų. Visgi artimos draugystės detales slėpusi pora vėliau 15min papasakojo, kas buvo jų santykių kaltininkas ir kaip klostėsi judviejų bendras gyvenimo kelias.

„Iš pradžių buvo toks momentas, kai vengdavau kartu su Mariumi eiti į renginius. Man atrodė, kad baisu pasakyti, kad čia mano draugas – juk buvo tik pirmi santykių mėnesiai, dar nežinojau, kaip viskas bus. Na, o dabar, kai viskas tapo labai tikra, atrodo, kad jau galime pasidalinti su visais“, – yra pasakojusi laidų vedėja.

Ugnės Galadauskaitės ir Mariaus Sipario vestuvių akimirkos – galerijoje:

Suvedė bendras vakarėlis

LRT televizijoje dirbančios poros keliai didelėje įstaigoje nesusidurdavo, o ir bendrų reikalų Ugnė bei Marius neturėjo. Visgi televizijos laidų vedėja 15min pasakojo, kad buvo pastebėjusi žavų jaunuolį, vaikštantį koridoriais, tačiau nežinojusi, nei kas jis toks, nei ką veikia.

„Tik vėliau sužinojau, kad Marius iš „Kultūros“ kanalo, tai tik pasisveikindavome, kad jau esame bendradarbiai. Kaip vėliau išsikalbėjome, jis mane irgi buvo pastebėjęs. Marius sakė, kad visuomet žiūrėdavo būtent tas žinias, kurias aš vedu, – juokėsi ji. – O vėliau netikėtai išėjo, kad mes atsidūrėme tame pačiame vakarėlyje. Beje, jis tik dabar man prisipažino, kad šiaip planavo ten neiti, bet kai sužinojo, kad aš būsiu, persigalvojo“, – pasakojo U.Galadauskaitė.

Meile iš pirmo žvilgsnio niekada netikėjusi moteris vėliau sakė tarsi pajutusi, kad viskas įvyko dinamiškai, o ir pirmo pasimatymo laukti labai ilgai nereikėjo: „Marius pasakojo, kad visą tą laiką darbe ypač daug vaikščiojo koridoriais, vis ėjo pirkti kavos, kad mane sutiktų. Bet to nenutiko, todėl jis galiausiai parašė. Iškart vienas kitą pajautėme. Po to jis mane pakvietė į pirmą pasimatymą, antrą...“

Nieko nelaukusi, vos po kelių mėnesių pora nusprendė apsigyventi kartu. Gali pasirodyti, kad viskas vyko per greitai, tačiau, anot Ugnės, nebuvo kada bijoti, nes tarsi pats likimas padiktavo savo taisykles ir tinkamu laiku suvedė šią porą.

Luko Balandžio / 15min nuotr./ Ugnės Galadauskaitės ir Mariaus Sipario vestuvių akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr./ Ugnės Galadauskaitės ir Mariaus Sipario vestuvių akimirka

„Man anksčiau viskas atrodydavo baisu – galvodavau, kaip čia bus, jei atsikrausčius vaikinui, aš po trijų dienų jau nebenorėsiu... Pažintis su tėvais man irgi visą gyvenimą atrodė labai baisus dalykas. Visada sakiau, kad jau tas, kurį pristatysiu savo tėvams, taps mano vyru, nieko kito nepažindinsiu. Ir kartą taip jau atsitiko, kad neturėjome kitos išeities ir teko važiuoti į mano tėvų namus. Bet tuo metu pamaniau – taip turbūt ir turėjo būti“, – pasakojo ji.

Sužadėtuvės šypsenų šalyje – Tailande

Prieš metus susižadėjusi pora apie šį gyvenimo etapą pasakojo daug nekalbėję ir neskubėję planuoti į priekį: „Mes tik kalbėdavome, kad ateityje būsime šeima. Svarstėme, kokiame name norėtumėme gyventi, į kokią mokyklą vaikus leisime. Jau buvo aišku, link ko viskas eina.“

O lemtingas „taip“ buvo ištartas kur kas anksčiau, nei tikėjosi Ugnė. Išvykę į Tailandą, vėliau jiedu pranešė, kad žengė svarbų žingsnį tolimesniuose savo santykiuose. Visgi į vienos gražiausių gyvenimo įvykių detales Ugnė nesileido – laimė mėgsta tylą, tačiau tikina – romantiškesnės akimirkos net įsivaizduoti negalėjo.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Ugnės Galadauskaitės ir Mariaus Sipario vestuvių akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr./Ugnės Galadauskaitės ir Mariaus Sipario vestuvių akimirka

„Pats Marius sakė, kad planavo pirštis vėliau, kai būsime saloje. Bet toji pirma diena, pirmas vakaras Bankoke... Atrodo, visos aplinkybės pačios susidėliojo iki visiškai atsitiktinių smulkmenų. Pavyzdžiui, net fejerverkai tuo metu prasidėjo. Na ir sutapk taip! Tai buvo idealiausias vakaras piršlyboms. Ir jam balselis drebėjo, ir aš ašaromis apsipyliau...“ – šypsojosi Ugnė.

Rugpjūčio 24-ą į Šv. Jonų bažnyčią skubėjo artimiausi Ugnės ir Mariaus draugai. Pirmasis atvyko jaunikis, kiek vėliau su prabangiu BMW automobiliu atvyko ir nuotaka. Po iškilmingos ceremonijos pora visus svečius pakvietė paragauti vestuvinių vaišių.

Ceremonijos metu pora apsikeitė balto aukso žiedais, kuriuos įsigijo „Fashion Gold“ juvelyrikos namuose. Ugnės vestuvinį žiedą papuošė deimantinė juostelė.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Ugnės Galadauskaitės ir Mariaus Sipario vestuvių akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr./Ugnės Galadauskaitės ir Mariaus Sipario vestuvių akimirka

Po ceremonijos bažnyčioje Ugnė su Mariumi vyko švęsti į Šventaragio sodą, kuriame susirinko apie 50 artimiausių poros bičiulių. Šventinę nuotaiką kūrė ir dekoru pasirūpino stilistas Mantas Petruškevičius.

Pora visą sužadėtuvių organizavimą patikėjo Sandrai Dainaravičienei. Iki vestuvių dienos nuotaka net nežinojo, kokia bus jos vestuvinė puokštė, tačiau pamačiusi, neturėjo jokių priekaištų.

Tiesa, nedideliuose judviejų namuose vis dažniau pasigirsta kalbų ir apie šeimos pagausėjimą: „Abu norėtume dviejų vaikų. Bet, žinoma, žmogus planuoja, o Dievas juokiasi, tai išeis, kaip išeis. Pažiūrėsime, kiek liks sveikatos po pirmo...“ – atvirai apie šeimos kūrimo planus yra kalbėjęs ir M.Siparis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

19:28
00:40
22:17

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką