Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 17d. 13:36

Švenčių televizija TV3 žiūrovams dovanoja net septynis šventinius reginius

Šventės ketvertukas
TV3 nuotr. / Šventės ketvertukas

TV3 žiūrovams švenčių proga dovanos net septynis šventinius koncertus-reginius su garsiausiomis šalies scenos žvaigždėmis, populiariausiomis dainomis ir netikėtais scenariniais, scenografiniais ir choreografiniais sprendimais.

Pirmasis šventinių renginių maratoną TV3 eteryje pradės Kūčių koncertas gruodžio 24-ąją 19.20 val. Prie ilgo bendro Kūčių stalo su TV3 žiūrovais eteryje susės nuostabiausių Lietuvos balsų savininkai. Čia skambės specialiai koncertui paruoštos pasaulinio garso ir mūsų, lietuviškos, Kūčių vakaro giesmės ir dainos. Koncerte dalyvaus Neda ir jos fleita, Erika Dženings ir Jurgis Didžiulis, Giedrė Kilčiauskienė, Rūta Ščiogolevaitė, Linas Adomaitis, Stasys Povilaitis, Violeta ir Vilius Tarasovai, Jeronimas Milius, Povilas Meškėla, Rosita Čivilytė, grupė „Kas jos tokios?”, Rafailas Karpis, Evelina Sašenko, gospelo choras „Sounds in G”, Jazzu ir Leonas Somovas ir kiti, pasirodys ir pripažinti instrumentalistai: pianistas Feliksas Zakrevskis, gitaros virtuozas Tomas Varnagiris, perkusininkas Darius Rudis, pasaulinio garso kontrabosininkas Eugenijus Kanevičius ir kiti. Kūčių vakaro koncerto vedėjai – brolis Astijus ir Aurelija Razmarataitė.

Pirmą Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, 16.15 val. TV3 televizija žiūrovams dovanos Kalėdų dvasios paskleidimo koncertą su Violeta ir Viliumi Tarasovais, Rūta Ščiogolevaite, Irena Starošaite, Žilvinu Žvaguliu, „69 danguje” ir „Yva“ merginomis, Birute Dambrauskaite, Atlanta, pašėlusiais „InCulto” ir „Junior”, su Kalėdų koncerto vedėjais Jurgita Jurkute, Edita Užaite, Ineta Stasiulyte ir Vytautu Rumšu bei kitais lietuviškos scenos ir televizijos grandais. 19.00 val. TV3 žiūrovų lauks populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ finalas su Vytautu Šapranausku, Jurgita Jurkute, Jurijumi Smoriginu, keturiomis poromis finalininkėmis ir kitomis šokio, TV, scenos žvaigždėmis.

Antrą Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją, 19.00 val. TV3 pakvies gerumo telemaratono finalui – žiūrovai pamatys pasakišką TV3 ir SEB banko „Išsipildymo akcijos“ reginį – muzikinį kino filmą „Kalėdų pasaka“, kuriame garsiausios šalies muzikos, šokio ir scenos žvaigždės taps įvairiausiais pasakų personažais: „69 danguje“ merginos – Kalėdų miestelio gyventojomis, „Kastaneda“ – piktukais ir blogų kerų skleidėjais, „Studentės“ – Kalėdų Senelio elfėmis, Jurijus Smoriginas – kompleksuotu ir šiek tiek kandžiu muzikinių norų elfu, Audrius Bružas ir Ramūnas Cicėnas – piktukais, kurie už blogus darbus buvo išvaryti iš Kalėdų Senelio rūmų, Rimantė Valiukaitė – čigone, Lina Joy – Elfų pilies Fėja, Irūna Puzaraitė ir Laima Lapkauskaitė – dukra ir mama, Liudas Mikalauskas – kaminkrėčiu ir debesų šlavėju, Ona Kolobovaitė ir Andrius Butkus – įsimylėjusiais elfais, Žilvinas Žvagulis – Kalėdų Senelio įpėdinių choreografu, Česlovas Gabalis – giriniu, Deivis – Kalėdų Seneliu, Linas Adomaitis – nelaimingai įsimylėjusiu vienišu siuvėju elfu, Neringa Čereškevičienė – Kalėdų pilies koncertmeistere, Aurimas Žvinys – įsimylėjusiu elfu romantiku ir paštininku ir taip toliau. Speciali misija gerumo telemoratone, kuris TV3 eteryje startuos 8.50 val., patikėta „Išsipildymo akcijos“ globėjai Nomedai Marčėnaitei, Jurgitai Jurkutei, Neringai Čereškevičienei ir Marijui Mikutavičiui.

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31-ąją, 20.00 val., TV3 žiūrovų lauks „Muzikos čempionų taurės“ superfinalas su Mia ir Marijumi Mikutavičiumi. Finale susirungs šios grupės ir atlikėjai – „el Fuego“, Romas Dambrauskas, „Prūsai ilgi ūsai“, Evelina Sašenko, „Žvaigždžių kvartetas“, „Thundertale“, „Quorum“ ir Vaido Vyšniausko ir popdainininko Ovidijaus Vyšniausko duetas. Kas taps nugalėtoju, nuspręs žiūrovai ir autoritetinga komisija – dainininkas Edmundas Kučinskas, lietuvių liaudies folkloro atstovė Veronika Povilionienė, muzikos prodiuseris Andrius Borisevičius, operos solistas Vytautas Juozapaitis ir jo žmona, muzikos pedagogė Eglė Juozapaitienė. Šventinės laidos svečiais taps ir geriausias savo dainas žiūrovams atliks – gera nuotaika užkrečiantis Žilvinas Žvagulis, dainininkė Irena Starošaitė, grupė „Pikaso“, romų ansamblis „Sare Roma“. O jau 22.00 val. TV3 žiūrovų laukia įspūdingas tiesioginis eteris – Naujųjų koncertas iš Kauno ir Vilniaus rotušių. Čia dviejų miestų scenose pasirodys: „Skamp”, „Happyendless“, Violeta ir Vilius Tarasovai, Rosita Čivilytė, Atlanta, Nedas su daina „Emilija”, Milita, merginų grupė „Kas Jos Tokios?”, geriausi „Lietuvos talentų“ dalyviai, Raigardas Tautkus ir „Šampaninis“ Kauno choras, NEO, „Studentės“, „Kastaneda“, Lina Joy, Simona ir kiti. Šventinį Naujųjų vakaro koncertą ves Džiugas Siaurusaitis – iš Kauno Rotušės aikštės, Aistė Paškevičiūtė ir Justas Jankevičius – iš Vilniaus Rotušės aikštės.

O po Naujųjų šventinių reginių ir renginių maratoną TV3 eteryje karūnuos šventiška Trijų karalių eisena, nusidrieksianti per visą Vilnių.

Temos: 2 šventės TV3
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką