Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 31d. 19:32

Tadas Rimgaila sukūrė dainą žmonai – ją išgirdusi Liucina apsiverkė

Liucina Rimgailė ir Tadas Rimgaila
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Liucina Rimgailė ir Tadas Rimgaila

Tado Rimgailos bičiuliai ir klientai žino, kad jis puikus šokėjas, renginių vedėjas, dainininkas, tačiau tikrai ne visi numanė, kad vyras dar ir kuria dainas. Vieną pirmųjų savo kūrinių „Tau sakau“ jis skyrė žmonai Liucinai Rimgailei.

Tadas Rimgaila pasakoja dainas rašantis jau kurį laiką, tačiau nė viena jų iki šiol nebuvo virtusi užbaigtu kūriniu – trūkdavo muzikos, žodžių, o kartais tiesiog jausmo. Tos dainos nugulė į užrašų knygutes.

„Žodžiai gimsta savaime: važiuojant mašina, einant gatve, gulint ant sofos – visada stengiuosi užsirašyti tas mintis. Jei važiuoju mašina, sustoju šalikelėje ir užsirašau, kad nepamirščiau“, – 15min apie kūrybinį procesą pasakojo T.Rimgaila.

Tačiau šį kartą jausmų būta užtektinai – kūrinį įkvėpė meilė žmonai Liucinai Rimgailei.

Tadas pasakoja, kad dainos žodžius buvo parašęs jau seniai, tačiau melodijos ieškojimai užtruko, kol galiausiai vieną dieną galvoje suskambo melodija, idealiai tikusi kadaise parašytiems žodžiams.

„Apie tai, kad pradėjau rašyti jai skirtą dainą, Liucinai buvo užsiminęs prieš kurį laiką, pažadėjau, kad kai parašysiu dainą iki galo – parodysiu. Ji buvo apie tai jau pamiršusi, jai galiausiai vieną vakarą, pasikviečiau ją ir atlikau kūrinį. Liucina po pirmojo posmelio apsipylė ašaromis ir apsikabino mane – vadinasi, sujaudinau“, – dainos premjerą namuose prisimena Tadas.

Paklausykite:

VIDEO: Tadas Rimgaila--Tau sakau...

Šia daina Tadas pasidalijo ir socialiniame tinkle „Facebook“.

„Kažkada esu girdėjęs, kaip vienas žymus žmogus sakė, nebijokit kurti savo dainų, nes jei net ji patiks tik vienam žmogui, tai jau bus didelis pasiekimas. Tai va, Liucina Rimgailė sakė, kad labai patiko, vadinasi, tikslas pasiektas. Tikiuosi patiks ir Jums“, – rašė feisbuke Tadas.

Įvairiuose muzikiniuose projektuose dalyvavęs vyras sako, kad norėtų išbandyti save ir kaip solo dainininką – dar prieš kurį laiką Tadas lankė dainavimo pamokas. Žmonai Liucinai sukurtą dainą „Tau sakau“ jis tikisi su profesionalų pagalba įrašyti studijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką