Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 13d. 17:47

Talentingoji Diana Jasilionytė – iš „Lietuvos talentų” į „Chorų karus”

Diana Jasilionytė
TV3 nuotr. / Diana Jasilionytė

„Lietuvos talentų“ teisėjas Marijus Mikutavičius pasakė: „Tavyje dera gerumas, grožis, jautrumas ir talentas.“ Tokios pačios nuomonės buvo ir publika, todėl Diana Jasilionytė – projekto finale. Jau greitai TV3 žiūrovai žavią merginą išvys ir „Chorų karuose“. Ji pakviesta į Liudo Mikalausko vadovaujamą Tauragės chorą.

Dainuojančią ir keliais muzikos instrumentais grojančią abiturientę muzika supa nuo mažumės.

„Septynerius metus po pamokų skubėdavau į muzikos mokyklą – mokiausi griežti smuiku, skambinti fortepijonu. Meluočiau, jei sakyčiau, kad tuo metu man tai patiko. Tačiau dabar rankos pačios tiesiasi į abu tuos instrumentus“, –  pasakojo Diana.

„Lietuvos talentų“ atrankose Diana taip jaudinosi, kad scenoje nebegalėjo nė žodžio ištarti: „Koncertuojant kaskart apima sveikas jaudulys, tačiau dar nėra buvę, kad jis mane taip sukaustytų, kaip projekto atrankoje. Dabar net juokinga prisiminti, kad teisėjų klausimai skambėjo tarsi kokia Marso kalba. Laimei, pradėjus dainuoti, įtampa nuslūgo – vėl tapau savimi.“

Meniškos sielos mergina dievina dainuojamąją poeziją ir kartais, kaip pati sako, ima ir užrašo nakčia į širdį pasibeldusias eiles.

„Nepakenčiu kičo, nenatūralumo. Žmonių stengiuosi neidealizuoti, tačiau branginu amžinąsias vertybes: sąžiningumą, patikimumą, nuoširdumą. Mano gyvenimo kredo – „Geriau mėginti, negu abejoti“, – apie save pasakojo šviesiaplaukė.

Šį sekmadienį Diana mėgins tapti „Lietuvos talentų“ nugalėtoja. Dėl pagrindinio prizo – 10 000 eurų ir teisės atstovauti Lietuvai pasauliniame talentų konkurse susikaus dar devyni talentai: muzikinis trio „Bjelle ir PERU“, akordeonistas Martynas Levickis, reperis Vytautas Matuzas, hiphopo grupė „Extreme“, neįtikimais instrumentais grojantys vaikai iš „Ritmas kitaip“, oro akrobatė Karolina Stanionytė, berniukų grupė „Kvinta“,  romantiškasis Jurijus Veklenka ir unikalaus vokalo savininkė Kristina Radžiukynaitė.

„Lietuvos talentų“ finalas – sekmadienį, sausio 16-ąją, 19.30 val. tiesiogiai per TV3.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką