Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po pasirodymo „Žvaigždžių duetuose“ Balutytė apsiašarojo, o Tarasovas susigraudino (nuotraukos)

Giedrė Balutytė ir Vilius Tarasovas
null / Giedrė Balutytė ir Vilius Tarasovas
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienio vakarą LNK studijoje skambėjo visų sezonų mylimiausios ir populiariausios „Žvaigždžių duetų“ dainos. Projekto dalyviai Vilius Tarasovas ir Giedrė Balutytė atliko dainą apie meilę, o po pasirodymo abu tramdė ašaras.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Aš noriu šiandien Viliui padėkoti, jis šiandien buvo nuostabus. Jis taip iš širdies dainavo, kad akys degė“, – susigraudinusi savo partnerį gyrė Giedrė.

„Buvo tikrai daug širdies. Ši daina mums labai patinka, tai mūsų sielos daina ir mes ją išgyvenome“, – apie savo pasirodymą atsiliepė taip pat ašarą nubraukęs Vilius. Tiesa, Vilius po pasirodymo visus patikino, kad šios jo emocijos buvo suvaidintos – su laidos vedėja Inga Jankauskaite dainininkas nusprendė papokštauti ir abu apsimetė be galo sugraudinti šios dainos.

V.Tarasovas ir G.Balutytė šioje laidoje atliko kūrinį, kurį kadaise dainavo Vaidas Baumila su Daura Zenkevičiūte, o kitame projekte – Ramūnas Rudokas ir Vilija Matačiūnaitė. „Mano pasaulis esi tik tu...“ – jausmingai žiūrėdami vienas į kitą traukė projekto dalyviai.

„Nesišvaistysime šiandien dešimtukais. Nuostabi daina, tačiau kodėl, Viliau, kai atsisuki į savo partnerę matau, kaip tu stengiesi gerai padainuoti?“ – klausė komisijos narė Inga Valinskienė, tačiau pamačiusi apsiašarojusius dalyvius suminkštėjo ir parašė itin aukštą balą.

„Aš pirmą kartą mačiau juos truputį kitokius. Mielieji, vėl pritingite pasirinkti režisūrinių sprendimų. Jūs tik dainuojate gerai“, – taip pat kritikavo Vytenis Pauliukaitis.

„Man patiko, kaip jūs dainavote. Abu susijaudinote, pirmą kartą įvyko kontaktas, šiandien Vilius į Giedrę jau žiūrėjo. Jie buvo elegantiški, subtilūs“, – porą gyrė aktorė Kristina Kazlauskaitė, tačiau pasigedo scenoje daugiau vaizdingesnių išgyvenimų.

„Nesuprantu savo kolegų šiandien. Scenoje buvo profesionalu, stilinga, estetiška“, – jokių priekaištų porai nerado komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką