Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2012 balandžio 16d. 15:50

Tarp gražiausių Lietuvos moterų apsinuoginusių prieš Gedimino Žilinsko fotoobjektyvą – ir Asta Valentaitė

Gražiausios Lietuvos moterys apsinuogino Gedimino Žilinsko parodoje „WILD“.
Gedimino Žilinsko nuotr. / Gražiausios Lietuvos moterys apsinuogino Gedimino Žilinsko parodoje „WILD“.

Pirmą kartą mūsų šalyje organizuojama meninio akto fotografijos paroda. Joje galėsime išvysti nuotraukas, kuriose įamžintos ne tik gražios, bet ir žinomos Lietuvos moterys. Kai kuriose fotografijose įamžintas Astos Valentaitės seksualus kūnas.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Asta Valentaitė
Asta Valentaitė

„WILD“ parodoje nuotraukų herojės atsiskleis amazonės vizijoje – stiprios ir energingos kovotojos, tačiau kartu labai moteriškos, kupinos seksualumo ir paslapties. 40 meninių fotodarbų – trejų metų kūrybos rezultatas. G.Žilinskas pasakoja, kad modeliams iš Lietuvos teko fotografuotis ne tik Lietuvos miškuose ir pelkėse, bet ir egzotiškuose užsienio kraštuose.

Balandžio 20-27 dienomis „Vilniaus vartuose“ bus eksponuojama Gedimino Žilinsko erotinių fotografijų paroda „WILD“. Autorius tokiu pavadinimu apibrėžia šiuolaikinės moters įvaizdį ir mėgina analizuoti dailiosios lyties atstovių saviraišką bei besikeičiantį statusą visuomenėje.

Fotografijų „Wild“ parodos dalyvių laukia įspūdinga atidarymo šventė. „Fotodarbai bus pateikti ant specialios medžiagos faktūros ir ypatingos kokybės fotodrobės, suteikiančios gilesnį kūno formų perteikimą bei meniškumą. Parodos metu vyks šokių pasirodymai, o dalies moteriškos lyties dalyvių laukia intriguojančios dovanos“, – pasakoja parodos autorius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką