Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 17d. 10:18 , Atnaujinta: 2019 spalio 17d. 11:16

Oficialiai išsiskyrė Karina Krysko ir Saulius Skambinas: teisme įvardyta santykių griūties priežastis

Karina ir Saulius Skambinai
„Mojo Lounge“ nuotr. / Karina ir Saulius Skambinai

Ketvirtadienio rytą Kauno apylinkės teisme atversta šokėjo Sauliaus Skambino ir atlikėjos Karinos Krysko-Skambinės byla. Garsi pramogų pasaulio pora skiriasi bendru sutarimu, taikiai, o kaip skyrybų priežastį nurodo skirtingus charakterius.

Kaip 15min informavo šaltiniai, šioje skyrybų byloje nėra nieko išskirtinio, tik šalių pateikti dokumentai, kuriuose prašoma nutraukti santuoką bendru sutarimu. Karina ir Saulius Skambinai skiriasi taikiai, be jokio ginčo.

Ir nors viešoje erdvėje buvo spekuliuojama įvairiomis skyrybų versijomis, Karina Krysko ir Saulius Skambinas įvardijo, kad skiriasi dėl nebesuderinamų charakterių. Šis motyvas dažnai girdimas skyrybų bylose.

Skambinų santuoka bus nutraukta rašytinio proceso tvarka, todėl 10 valandą Kauno apylinkės teisme vykusiame posėdyje nė viena pusė dalyvauti neturėjo. Tokiais atvejais teisėjai, įvertinę pateiktus dokumentus, priima sprendimą ir užregistruoja jį sistemoje.

Besiskiriančiai porai teisme atstovauja advokatas Mindaugas Urbonas, kuris yra Karinos bičiulės ir kolegės, grupės „69 danguje“ narės Ingridos Martinkėnaitės, vyras.

Suinteresuotu asmeniu skyrybų byloje įtrauktas bankas „Swedbank". Abu sutuoktiniai turi juos siejančių finansinių įsipareigojimų. Tai gali būti bendra paskola, kurią sutuoktiniai galėjo paimti pirkdami nuosavą namą.

Teismą pasiekusiame santuokos nutraukimo dokumente aptarta ir bendro poros vaiko gyvenamoji vieta, jo lankymas, bendravimas. To reikalaujama kiekvienas skyrybų procesas.

Karinos ir Sauliaus Skambinų santuoka nutraukta apie 11 valandą. Kaip 15min informavo teismo atstovė spaudai, prašymas patenkintas, santuoka nutraukta ir kartu patvirtinta visa jų abiejų gera valia sudaryta sutartis dėl santuokos nutraukimo pasekmių.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Karina Krysko ir Saulius Skambinas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Karina Krysko ir Saulius Skambinas

Pastaruoju metu susisiekti su šokėju S.Skambinu 15min nepavyko – jis telefono ragelio nekelia jau kelias savaites. Karina Krysko kalbėti apie sugriuvusią šeimą kol kas taip pat nepanoro.

15min primena, kad kalbos apie byrančią santuoką žiniasklaidą pasiekė jau vasaros viduryje. Tąkart Saulius Skambinas šias kalbas griežtai neigė, teigdamas, kad juodu retai matomi kartu dėl intensyvaus darbo grafiko.

„Tai yra tik kalbos, mes vis dar kartu. Jokie keliai nėra išsiskyrę“, – 15min tąkart teigė Saulius Skambinas.

15min susisiekus su Karina Krysko, ji šia tema atsisakė kalbėtis ir pasiūlė kreiptis į Saulių. Paklaustas, ar pora neišgyvena santykių krizės, vyras tikino, kad viskas yra visai kitaip. Anot šokėjo, jiedu ir toliau gyvena kartu.

„Čia yra tik pritemptos istorijos. Viskas yra kur kas kitaip, tačiau kol kas nieko negaliu sakyti. Mes su Karina puikiai sutariame, viskas kaip ir gerai, kartu gyvename po vienu stogu, niekas nepasikeitė. Bet nežinau, kaip bus toliau, gyvenimas nenuspėjamas. Tiesiog dabar esame labai susikoncentravę į savo darbus“, – kalbėdamas su 15min sakė žinomas šokėjas.

Dainininkės Karinos ir šokėjo Sauliaus jausmai vienas kitam užsimezgė daugiau nei prieš dešimt metų. Jie susižavėjo vienas kitu projekte „Šok su žvaigžde“, tačiau pora savo draugystę iš pradžių bandė nuslėpti. Nekeista, kad taip nutiko ir su sužadėtuvėmis, ir vestuvėmis – svarbias akimirkas pora pasiliko tik sau.

„Šokiai mus su Karina sujungė į šeimą. Turim mažių, gyvenimas įsibėgėjo ir viskas vyko natūraliai. Tačiau šokiai buvo tas atskaitos taškas, kuris padėjo susilipdyti ir judėti į priekį“, – gražių žodžių apie pažinties su žmona pradžią laidoje negailėjo Saulius.

Aukso žiedus paslapčia jiedu sumainė 2011-aisiais metais, netrukus jiems gimė sūnus Majus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:56
01:25
06:38

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką