Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2020 gegužės 19d. 22:01

Transseksualė Zofija Palenta: Atsidėkodama kalbėsiu apie tavo karjerą ir neišduosiu, koks blogas mūsų seksas

Zofija Palenta Ypatingos
Asmeninio archyvo nuotr. / Zofija Palenta

Prašau, padaryk mane laiminga ir leisk man jaustis saugiai. Taip, uždirbk pakankamai ir pastatyk man namus. Nupirk man šunį, o aš tau gimdysiu vaikus. Jaučiuosi pavargusi. Nusivežk mane į tą kelionę ir užsakyk stalelį prašmatniame restorane. Esu pavargusi, todėl prašau – palik man pinigėlių veido masažui, o aš tau sutvarkysiu namus.

Uždirbk daugiau, nes man reikia ano švarkelio, rankinės. Reikia nueiti į kavinę, kurioje sėdėdama su draugėmis ir siurbčiodama karališkąją latė kavą, aš girsiu tave. Atsidėkodama kalbėsiu apie tavo karjerą, minėsiu visus pasiekimus ir niekad neišduosiu, koks blogas mūsų seksas, kaip profesionaliai suvaidinu orgazmą ir kad tavo… mažas.

Neprasižiosiu apie naršyklės istorijoje aptiktas pažinčių svetainių anketas, užvadintas Eduardo vardu, su nuotraukomis, ištrauktomis iš reklamos agentūrų modelių portfolio. Nes tu toks didelis, mano vyras, prieš mane, tokią mažą. Tokią, kokia pati pasirinkau būti, ištardama:„Prašau, paimk mano gyvenimą į savo rankas. Man jis neįdomus. Vartyk jį kaip molį. Kočiok, kol nusibos ir tau. Bet padaryk mane laimingą!“ – mintyse su savimi kalbėjosi ta keistai besišypsanti moteris keistame turtuolių rajone, kuriame madinga vaikščioti stumdant vintažinį kūdikių vežimėlį ir siurbčiojant avižų pieno kavą. Keistai besišypsant. Tobulai suvaidinant tobulo gyvenimo savininkę.

O aš stebėjau ją, rūkydama cigaretę netoli metro stoties, ir klausiau savęs, kodėl vietoj to, jog stengtumėmės patenkinti savo interesus ir išpildytumėme savo slaptas svajones, mes nusimetame šią naštą nuo pečių kartu su pasirinkimo laisve. Užsibrėžiame tikslą žūtbūt susirasti sėkmingą vyrą. Jeigu mums pasiseka, prievartaujame minėtąjį keisti mūsų nuobodžius pasaulėlius ir daryti stebuklus.

Prievartaujame minėtąjį keisti mūsų nuobodžius pasaulėlius ir daryti stebuklus.

Aš klausiau savęs, kodėl mumyse gimė troškimas siekti svetimo dirbtiniais perlais puošto gyvenimo, bet ne kovoti už tai, jog susikurtumėme savąjį? Man buvo įdomu, kur dingo mūsų reikiamybė įrodyti pačioms sau, kad mes galime daugiau ir mums nereikia, jog už mus būtų padaryta? Prisiminti, kad mes protingos, stiprios ir nesustabdomos. Kad mes galime ir kad mes tai padarysime. Kad apie mūsų žygdarbius bus rašoma ateities kartoms. Kad mes turime parodyti, jog esame ne geresnės, bet lygiavertės žaidėjos visuomenėje, o ne lengva ranka atiduodančios valdančiojo titulą vyriškai prigimčiai ir nusilenkdamos žemėn rankomis plauti grindų.

Asmeninio albumo nuotr./Zofija Palenta ir jos vyras
Asmeninio albumo nuotr./Zofija Palenta ir jos vyras

Mano nuojauta kužda, kad čia viskas dėl to nelemto darželio, kuriame mergaičių nemokė, jog jos gyvenimus galės kurtis pačios – be berniukų ar su jais. Darželyje berniukus mokė užsirišti batus, nes to reikia einant į rimtą darbo pokalbį, o mergaites – susipinti kasas, kad mazgojant indus plaukai nelįstų į akis.

Mergaites moko susipinti kasas, kad mazgojant indus plaukai nelįstų į akis.

Ir tie „nekaltučiai“ Holivudo filmai. Gražios moters istorijos, mums įkalusios į galvas gyvenime laukti pasakos, milijonieriaus, kuris jau visai čia pat ir tuoj sustos prie šaligatvio. Istorijos, kurios mums pasakė, jog prostitutė gali tapti Cinde-f***in-rella. Bet niekados neprasižiojo apie tas keistai besišypsančias moteris, kurios naujienų portalų antraštėmis po skyrybų rėkia:

„Jis sugriovė mano gyvenimą!“ Nes galbūt blogais dalykais lengviau patikėti. O savo gyvenimą paversti jo gyvenimu. Savo laimę paduoti į kito rankas ir nukulniuoti darytis makiažo. Mėgautis svetimomis aukso dulkėmis. Laukti pažadų ir jų išpildymo, nei kad pasižadėti sau, jog daugiau niekada savęs nenuvilsi.

Komentarai: 5

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką