Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiąkart ištekėjusi Gintarė Karaliūnaitė: „Be sūnaus pritarimo nebūčiau to dariusi“

Gintarė Karaliūnaitė Canuel su dukrele Sofia ir vyru Marco André
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Gintarė Karaliūnaitė Canuel su dukrele Sofia ir vyru Marco André
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečią kartą ištekėjusi dainininkė Gintarė Karaliūnaitė-Canuel tiesiog spindi iš laimės. Ant rankų – septynių mėnesių dukrytė Sofija, o šalia – mylintis vyras, kanadietis Markas Andre Canuelis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
TV3 nuotr./Gintarė Karaliūnaitė
TV3 nuotr./Gintarė Karaliūnaitė-Canuel

Į Lietuvą miškininkyste besidomintis Markas atvyko prieš trejus metus, kaip studentas pagal mainų programą. „Mane labai sužavėjo lietuvių požiūris į miškus. Čia svarbu ne tik juos išsaugoti, bet ir puoselėti jų grožį. Kanadoje miškus prižiūrime tik dėl medienos“, – pasakoja vyras. Kaip tik dėl to jis nusprendė pasilikti Lietuvoje. Susipažinęs su Gintare, ilgai nedvejojo. Praėjus vos keliems mėnesiams nuo draugystės pradžios jie susituokė, o po devynių  mėnesių gimė Sofija. 

„Baisu buvo tas greitis. Nesam paaugliai, kad negalvotume ką darome. Turime patirties, ir labai įvairios patirties, bet aš jau seniai norėjau gausios šeimos, todėl ilgai nedvejojom“, – prisipažįsta Gintarė, o Markas priduria: „Abu esame meniškos sielos, sugalvojame ir darome. Nieko nelaukiame. Be to, aš jau kurį laiką išgyvenau, jog dar neturiu vaikų.“

Pirmą kartą išvydusi Marką, Gintarė sako iškart pajutusi, jog tai – jos būsimas vyras. „Pamačiau tas jo garbanas ir supratau – su šituo vyru turėsiu garbanotą dukrytę“, – sako šypsodamasi moteris. „Kad turėsiu dukrytę ir jos vardas bus Sofija, žinojau jau nuo penktos klasės. Tik buvau prisižadėjusi niekada netekėti už užsieniečio rudom akim. O va kaip išėjo“, – aiškina juokdamasi dainininkė. 

TV3 nuotr./Laidos akimirka
Markas Andre Canuelis (kairėje)

Iš pirmosios santuokos Gintarė augina 15-metį sūnų Naglį. Moteris sako, kad sūnaus nuomonė apie Marką jai buvo labai svarbi. „Jei Naglis nebūtų pritaręs, tikrai nebūčiau tekėjus. Bet jis mus, galima sakyti, ir „suklijavo“. Žinojo, kad labai noriu šeimos ir dar vaikų...“ – pasakoja Gintarė.

Sūnui mamos draugas patiko, todėl jis pats patarė jiems susituokti. „Dabar jie kartais ir pasibara. Ir mano vyras tvarkos pareikalauja. Iš pradžių bandžiau tarpininkaut, bet vėliau nusprendžiau – aiškinkitės patys, juk gyvenam vienuose namuose“, – sako Gintarė. 

Lietuvoje apsigyvenęs Markas sako labai pasiilgstantis gimtosios Kanados. Tačiau nuskristi ten visai šeimai – brangu. Todėl namų ilgesį jis malšina gamindamas tikrus kanadietiškus skanėstus. „Jie nerealiai saldūs, bet negaliu atsispirti“, – prasitaria Gintarė. 

Šį sekmadienį 10.00 val. TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ Markas žiūrovus mokys kepti nacionalinį Kanados pyragą. O ką apie žentą kanadietį mano žinoma žolininkė, Gintarės mama ponia Adelė?

TV3 nuotr./Laidos akimirka
Gintarė, jos mama ir vyras Markas Andre Canuelis
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką