Dabar populiaru
Publikuota: 2018 liepos 26d. 13:00

Tris vaikus auginantys Česnauskiai: apie laisvalaikį, futbolą ir laiką sau

Vaida ir Deividas Česnauskiai su vaikais
Ogmios miesto nuotr. / Vaida ir Deividas Česnauskiai su vaikais

Futbolininkas Deividas Česnauskis ir tituluota gražuolė Vaida Grikšaitė-Česnauskienė vadinami viena gražiausių Lietuvos šeimų. Tris vaikus: dešimties Deividą, septynerių Rojų bei metukų Emą auginanti šeima žavi aplinkinius meile vienas kitam. Vaida plačiau papasakojo apie laisvalaikį, šeimą ir futbolą.

Viena iš Česnauskių laisvalaikio leidimo vietų – Vilniuje, Žirmūnų rajone įsikūręs „Ogmios miestas“, rašoma pranešime spaudai. Būtent čia ir vyko Česnauskių šeimos fotosesija.

V.Grikšaitė-Česnauskienė juokiasi, kad yra viena vieta, kurioje jai sunkiausia suvaldyti savo sūnus. Tai futbolo prekių parduotuvė. Joje vaikai nori visko – naujų sporto batelių, kamuolio, marškinėlių ar kepurės.

„Mes gyvename aktyvų gyvenimo būdą. Kur Deividas žaidžia futbolą, ten vykstame ir mes. Tai dėkinga sporto šaka, nes galime leisti daug laisvo laiko gryname ore. Ema taip pat pratinama prie futbolo, ji jau mėgdžioja brolių judesius. Neįsivaizduojame savo gyvenimo be šio sporto. Sūnūs šiuo metu aktyviai treniruojasi. Tačiau, jei berniukai pasakys, kad nebenori žaisti futbolo, tikrai jų neversime. Tai jų pasirinkimas, kurį mes palaikome“, – pasakoja trijų vaikų mama.

Ogmios miesto nuotr./Vaida ir Deividas Česnauskiai su vaikais
Ogmios miesto nuotr./Vaida ir Deividas Česnauskiai su vaikais

Šaltuoju sezonu Česnauskius sutiksi „Skypark“ batutų parke. Vaida sako, kad per metus didžiausioje batutų platformoje Europoje apsilanko 20 ar net 30 kartų. „Deivido ir Rojaus draugai čia labai mėgsta švęsti gimtadienius. Gimtadienio kambariai mums puikiai pažįstami. Vaikai šventės metu aktyviai leidžia laiką, labai sunku būna juos išsivežti namo. Tenka tikrai pasistengti“, – juokiasi žinoma moteris.

Vienas mėgstamiausių V.Grikšaitės-Česnauskienės prekės ženklų – dizainerės Dianos Vapsvės kuriami drabužiai. Labiausiai moteriai patinka neįprasto sukirpimo džinsai. Jais mielai rengiasi ne tik ji, jos vyras, bet ir sūnūs. „Prieš keletą metų internete pamačiau Dianos sukurtus džinsus berniukams. Man jie labai patiko. Užsimaniau tokių pati. Vėliau jų panoro ir mano vyras. Galiausiai mes tapome prekės ženklo veidais, o dabar su Diana esame ir puikūs draugai”, - pažintį su dizainere prisimena V. Grikšaitė-Česnauskienė.

Ogmios miesto nuotr./Vaida ir Deividas Česnauskiai su vaikais
Ogmios miesto nuotr./Vaida ir Deividas Česnauskiai su vaikais

Ar sunku būti trijų vaikų mama? Juk laiko sau lieka labai mažai – visą jį užima vaikų auginimo rūpesčiai.

„Sunku būtų, jei būčiau viena. Turiu labai gerą vyrą, kuris yra ir puikus tėtis. Mes pasidaliname pareigomis, viena tikrai nevežu šeimos krūvio. Berniukai taip pat mielai man padeda, pabūna su sesute. Broliai mėgsta žaisti su Ema, o ir jai būna smagu. Tiesa, iš pradžių galvojome, kad nesusitvarkysime. Vis svarstėme, kaip pasikeis mūsų gyvenimas, kai šeimoje bus trys atžalos. Tačiau viskas puikiai pavyksta“, – džiaugiasi V. Grikšaitė-Česnauskienė.

Augindama tris vaikus labiausiai moteris pasiilgsta meilės sau. V.Grikšaitė-Česnauskienė norėtų skirti daugiau laiko sau, mažiau skubėti.

Ogmios miesto nuotr./Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su dukra
Ogmios miesto nuotr./Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su dukra

„Kai turiu galimybę pabūti su savimi, jaučiu sąžinės graužatį. Pradedu galvoti, kodėl aš esu ne su vaikais, vyru. Tačiau atotrūkis tikrai yra reikalingas. Dabar didžiąją dalį mūsų gyvenimo užima vaikų rūpesčiai. Niekada nesu turėjusi auklės, kai reikia, padeda tėvai. Su vyru sakome, kad tikrai ateis laikas, kai galėsime daugiau pabūti dviese“, – pasakoja moteris.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:02
01:16
16:44

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką