TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Tu gali šokti?“ dalyvius vertins E.Visockaitė, N.Juška ir V.Martinaitis

Eglė Visockaitė
TV3 nuotr. / Eglė Visockaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiausio atgarsio įvairiausio šokio gerbėjų pasaulyje sulaukęs šou „Tu gali šokti?“ jau netrukus startuos TV3 eteryje. Balandžio mėnesį prasidės įnirtinga kova dėl geriausio Lietuvos šokėjo vardo ir solidaus piniginio prizo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Tai šou, kuriame nėra antrų vietų, nebus antrų šansų. Nugalėtojas bus tik vienas. Amerikoje sukurto šokių projekto kūrėjai patikėjo mūsų galimybėmis ir suteikė išskirtines teises sukurti „Tu gali šokti?“ Lietuvoje. Milžiniška atsakomybė gula ne tik ant projekto dalyvių, bet ir teisėjų, choreografų ir kūrybinės grupės pečių“, – pasibaigus atrankoms sako šou režisierius Mindaugas Meškauskas.

Dvi dienas vykusiose atrankose metu žinomi šalies choreografai kartu su šou organizatoriais stebėjo norinčiųjų dalyvauti projekte pasirodymus. Iš beveik pusantro tūkstančio Lietuvos šokėjų atrinkta net pusantro šimto dalyvių, ir jie jau netrukus stos prieš teisėjus ir įrodys, kad gali šokti. Teisėjauti šio projekto dalyviams ryžosi profesionali šokėja Eglė Visockaitė, baleto primarijus Nerijus Juška ir aktorius Vaidotas Martinaitis.

„Itin atidžiai rinkome teisėjų trijulę. Šokis – tai ne tik judesiai scenoje, tai ir artistiškumas, plastika, emocija ir, žinoma, pats šokis. „Tu gali šokti?“ dirbs tik geriausi šokio srities profesionalai: net du ,Auksinių scenos kryžių‘ laureatai – Nerijus Juška ir Vaidotas Martinaitis – bei daugkartinė čempionė, Lotynų Amerikos šokio specialistė Eglė Visockaitė“, – naujojo TV3 šou teisėjų trijulę pristato projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Lietuvos baleto meistrai į pensiją išeina sulaukę trisdešimt aštuonerių, tačiau primarijus, šou „Tu gali šokti?“ teisėjas Nerijus Juška dar prieš pusmetį sakė, kad nežino, ar dar sugrįš į sceną.

„Žinau traumų skausmą, nesunkiai atskiriu akyse degančią aistrą šokiui, iš pirmo žvilgsnio suprantu ar žmogus nori ir ar gali šokti. Seniai galvojau, kada šis šou atsiras Lietuvoje, ir štai, „Tu gali šokti?“, – lyg dovana“, – neslėpdamas jaudulio šypsosi primarijus.

Teisėjams teks itin atsakinga užduotis iš pusantro šimto šokėjų išrinkti 40 geriausiųjų. Keliems šokėjams teisėjai iš karto įteiks auksinius bilietus, suteiksiančius teisę be papildomų pamokų patekti į laimingųjų keturiasdešimtuką. Dar keliolika dalyvių teisę iškovos tik po specialių choreografijos pamokų. Keturiasdešimt dalyvių dvi dienas dirbs kartu su garsiausiais ir reikliausiais Lietuvos choreografais ir tik tada paaiškės laimingųjų keturioliktukas. Keturiolika šokėjų – septynios merginos ir septyni vaikinai – tiesioginiame eteryje metu ruoš pasirodymus ir TV3 žiūrovai kartu su teisėjais išrinks geriausią Lietuvos šokėją.

„Dalyvių jaudulys lygiai toks pats, kokį prisimenu patirdavusi prieš kiekvieną čempionatą. Adrenalinas, įtampa ir palaima, išgirdus teigiamą atsakymą, – niekada neužmiršiu šito jausmo. Labai laukiu projekto pradžios, labai laukiu šokėjų pasirodymų. Šoka visa Lietuva, todėl tikiu, kad tikrų šokio meistrų bus ne vienas“, – šypsosi teisėja Eglė Visockaitė.

Aktorius Vaidotas Martinaitis sako vertinsiantis kūno kalbą ir tikina, jog nebus labai griežtas.

„Sušokti galima ir akimis. Jei tai pamatysiu, iš karto atiduosiu auksinį bilietą. Tai tikrieji talentai“, – optimistiškai nusiteikęs garsus aktorius.

„Tu gali šokti?“ – ant kojų sukels visą Lietuvą. Čia varžysis ir liaudies šokėjai, ir gatvės stiliaus gerbėjai, ir klasikinio šokio meistrai.

Grandiozinis „Tu gali šokti?“ projektas – jau greitai per TV3.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką