Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 24d. 13:18

TV ir radijo laidų vedėja Agnė Zacharevičienė laukiasi antro vaiko: nėštumo metu kovojo su sunkia liga

Agnė Zacharevičienė
Asmeninio albumo nuotr. / Agnė Zacharevičienė

Buvusios LNK žinių vedėjos Agnės Zacharevičienės (39) ir verslininko Rolando Zacharevičiaus (46) šeimoje – džiugios žinios. 17-a metų šeimoje gyvenanti pora laukiasi antrojo vaiko. Tačiau nėštumo pradžia nebuvo lengva – pirmaisiais mėnesiais dėl moterį užklupusios ligos buvo iškilusi grėsmė vaikelio gyvybei.

A.Zacharevičienė 15min pasakoja, kad nėštumo pradžia nebuvo lengva, porai pavyko pastoti po ilgos pertraukos. Apie nėštumą žinoma moteris neatviravo iki pat 9 mėnesio. A.Zacharevičienė su liūdesiu balse prisimena, kad pirmuosius mėnesius sirgo virusiniu plaučių uždegimu, dėl šios priežasties buvo iškilęs pavojus jos ir mažylio gyvybei.

„Du mėnesius sirgau plaučių uždegimu, nebuvo aišku, ar pavyks išsaugoti vaikelį. Situacija buvo labai ekstremali“, – nėštumo pradžią prisimena A.Zacharevičienė.

Asmeninio albumo nuotr./Agnė Zacharevičienė su vyru Rolandu Zacharevičiumi ir sūnumi Robertu 2013-aisiais
Asmeninio albumo nuotr./Agnė Zacharevičienė su vyru Rolandu Zacharevičiumi ir sūnumi Robertu 2013-aisiais

Agnė pasakoja, kad iki tol ji jokiomis ligomis nesirgo, buvo labai atspari, tad sunki liga ją ir jos šeimą privertė gerokai sunerimti.

„Pirmi, antri vaistai nepadėjo, reikėjo juos keisti. Į ligoninę vežė su greitąja, nes prasidėjo kosėjimas krauju, o tokius dalykus matai tik filmuose. Supratau, kad mano sveikatai iškilęs realus pavojus, o kur dar vaikas po tavo širdimi“, – sunkų etapą prisimena A.Zacharevičienė.

Apie moters nėštumą žinojo tik keturi artimiausi žmonės: mama, tėtis, vyras ir draugė. Pirmaisiais mėnesiais reikėjo nuolatinės jų pagalbos, Agnė ligos metu buvo labai nusilpusi, negalėjo pati net maisto pasigaminti.

Galiausiai, ketvirtąjį nėštumo mėnesį liga pasitraukė, moteris pradėjo sportuoti, gėrė vitaminus, labai rūpinosi tuo, ką valgo, ir stengėsi susigrąžinti prarastą svorį.

Asmeninio albumo nuotr. /Agnė Zacharevičienė
Asmeninio albumo nuotr. /Agnė Zacharevičienė

Baimių dėl vėlyvo nėštumo A.Zacharevičienė sako neturėjusi, aplink ją daug draugių, kurios vaikus pagimdė panašiu metu.

„Man vaikai – didelis stebuklas. Pirmąjį auginau neturėdama baimių, tas pats ir su antruoju. Suprantu, kad amžius daro savo, nes man jau 39-eri, bet juk dabar jau įprasta tokiu metu susilaukti vaikų, ir nieko tai nebestebina“, – įsitikinusi Agnė.

Televizijos ir radijo laidų vedėja sako, kad vaikelio lytis buvo aiški jau nėštumo pradžioje. Tai paaiškėjo tyrimų metu. Agnė juokauja, kad jai pačiai nebuvo sunku pamatyti, kad jos pilve – berniukas. Tai bus jau antras sūnus Zacharevičių šeimoje. Pora augina penkiolikmetį Robertą.

Antrasis vaikas į pasaulį turėtų pasibelsti artimiausiu metu. Pasak Agnės, konkrečios datos nėra, nes dėl ligos komplikacijų naujagimis gali imti anksčiau.

A.Zacharevičienė pasakoja, kad naujagimiui jau turi išrinkusi penkis vardus, tačiau dar niekur neskuba. Panašios nuomonės laikosi ir moters vyras Rolandas, jis mano, kad vardą reikia rinkti tik pamačius vaiką.

„Pirmasis sūnus vardo neturėjo tris savaites po gimimo. Roberto vardas mūsų galvose gimė atsitiktinai“, – prisimena Agnė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

04:04
02:49
00:10

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką