Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 sausio 9d. 12:34

TV3 programų direktoriumi tapo Jurgis Jefremovas

Jurgis Jefremovas
TV3 nuotr. / Jurgis Jefremovas
Gruodžio pabaigoje tarptautiniam MTG tinklui priklausančių TV3 ir TV6 kanalų Programų skyriui pradėjo vadovauti ilgametis šios televizijos darbuotojas Jurgis Jefremovas.

„Kiekvienam vadovui yra smagu, kai darbuotojai auga kartu su kompanija, todėl džiaugiuosi galėdama patikėti šį ypač svarbų vaidmenį jau daugiau nei 10 metų mūsų kompanijoje dirbančiam Jurgiui Jefremovui. Tikiu, kad jis kartu su savo komanda užtikrins tolesnį TV3 žiūrimiausios televizijos vardą Lietuvoje”, – sako TV3 televizijos generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

J. Jefremovas TV3 televizijoje pradėjo dirbti 1993 metais, praėjus keliems mėnesiams nuo jos įkūrimo. 1995 metais trumpam paliko TV3 komandą ir čia sugrįžo jau 1998-aisiais. 2005 metais Jurgis buvo paskirtas TV3 vyriausiuoju prodiuseriu, praneša TV3.

„Naujose pareigose jaučiuosi gana tvirtai. Vis dėlto tiek metų praleistų televizijoje suteikė nemažai patirties. Nauji iššūkiai adrenalino kiekį kraujyje tikrai padidins, bet azartas nugalėti ir būti pirmiems mūsų darbe ir yra pagrindinis variklis. Turiu puikią komandą, kuri pritaria bendriems iššūkiams. TV3 ir TV6 visuomet bus tie kanalai, kurie nebijo rizikuoti, eksperimentuoti ir išbandyti naujoves. Mūsų pagrindinis tikslas – suteikti kokybišką pramogą ir informaciją visai šeimai. Aš sieksiu, kad pramoga būtų dar ir prasminga, o informacija tarnautų visuomenei”, – sako TV3 programų direktorius Jurgis Jefremovas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

49:36
01:16:19
04:11

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką