Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 20d. 11:21

TV3 sporto žinių vedėjos Vlados Musvydaitės svajonė – 2012-ųjų Olimpinės žaidynės

Vlada Musvydaitė-Baranauskienė
TV3 nuotr. / Vlada Musvydaitė-Baranauskienė

Ar įmanoma auginant du vaikus, įgijus bakalauro, magistro diplomus, dirbant ir dar treniruojantis patekti į Olimpiadą? Į šį klausimą savo Olimpiniame dienoraštyje TV3 interneto svetainėje ketina atsakyti profesionali sportininkė TV3 sporto žinių žurnalistė ir vedėja Vlada Musvydaitė.

„Tikriausiai manot, kad išprotėjo ta Musvydaitė... Išprotėjau, nes treniruojuosi jau 17 metų ir bėgimas man yra be galo svarbus, tačiau ne toks svarbus kaip mano šeima.“, – savo iššūkį TV3 interneto svetainėje specialiame savo Olimpiniame dienoraštyje skaitytojams pristato V. Musvydaitė. „Ar aš dar ne per sena dalyvauti Olimpiadoje? Gal geriau sėdėti namie su vaikais? Man 27-eri metai. Prisipažinsiu, iš tikrųjų nelengva auginant du vaikus skirti laiko sunkioms treniruotėms, po jų atgauti jėgas, bet dabar – mano aukso amžius. Jei dabar nesitreniruosiu, galiu pamiršti savo svajonę patekti į Olimpiadą.“

Pasak jos, šis dienoraštis – tai sportinis žurnalistinis tyrimas, kuriame ji rašys ne tik apie savo treniruotes, bet ir pateiks išskirtinius nuoširdžius interviu su Lietuvos sportininkais, olimpiečiais. Šią idėją V. Musvydaitė puoselėjo jau ketverius metus, tačiau tik šiemet išdrįso ją įgyvendinti.

„Savo dienoraštyje rašysiu apie mūsų olimpiečių gyvenimą, taip pat nepamiršiu Lietuvos olimpinės jaunosios kartos ir pateiksiu praktiškų patarimų tiems, kurie dirba ir kartu nori sportuoti. Šis dienoraštis bus atnaujinamas vieną kartą per savaitę“, – praneša V. Musvydaitė.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką