Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ – dainininkai, politikai ir ryškiausi TV3 televizijos veidai

J.Jurkutė, M.Stasiulis ir M.Jankavičius
TV3 nuotr. / J.Jurkutė, M.Stasiulis ir M.Jankavičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Scenos veteranas Artūras Orlauskas užsimojo praplėsti humoro žanro rėmus ir pristatyti publikai dainuojamuosius anekdotus, o dainininkas Mantas Jankavičius – surengti šviežiausio savo kūrinio premjerą. Tai tik keletas perliukų, kurie bus pažerti įspūdingame paramos renginyje – UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Spalio 21-ąją, penktadienį, 19.10 val. TV3 eteryje sužibės ryški humoro ir scenos žvaigždžių komanda, kuri, pasitelkdama šmaikštumą bei įspūdingas melodijas, pakvies žiūrovus sukaupti lėšų UNICEF projektui. Jo tikslas – sustabdyti vaikų ir motinų mirtingumą vienoje vargingiausių pasaulio šalių – Kambodžoje.

Pasak projekto prodiuserio Saulius Urbonavičiaus-Samo, tokio pobūdžio šou Lietuvoje matysime pirmą kartą – projektas rengiamas remiantis švedų pavyzdžiu, kai apie blogus dalykus kalbama per humoro prizmę, siekiant žiūrovus ne sugraudinti, o įteikti jiems puokštę margaspalvių emocijų.

„Atėjo laikas šalinti lietuvišką amžino liūdesio sindromą. Štai, kad ir aš. Nors ir politikas, aš nesusiraukęs. Nemėgstu rūpintojėlio minos, ji dažniausiai tik forma be turinio. Humoras padeda į dalykus žvelgti ramiau, šalina įtampą. Reikia naudotis kiekviena proga, kai gali išgelbėti kam nors gyvybę, nesvarbu kurioje šalyje. Nors tūlam lietuviui skamba neįtikėtinai, yra kraštų, kur žmonės gyvena gerokai sunkiau nei mes“, – teigia A.Orlauskas.

A.Orlauskas atskleidžia, jog specialiai šiam renginiui ruošia programą, kokios žiūrovai dar nėra matę. „Šis pasirodymas bus ypatingas, kadangi jame pirmą kartą apdainuosiu ‚lietuviškos kulinarijos‘ pasididžiavimą... kebabus. Švelni ironija, šaržas, parodija – visa tai sudėjau į šią dainą. Taip pat bus keletas situacijų iš tipiško lietuvio gyvenimo. Tai vadinu dainuojamaisiais anekdotais“, – sako UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ dalyvis.

Po UNICEF vėliava į sceną žengsiantis M. Jankavičius prisipažįsta, kad, nors vargingųjų dalia jam maudžia širdį, į panašias bėdas jis nelinkęs žiūrėti braukdamas ašarą. „Verčiau ką nors daryti, nei tik stovėti ir reikšti užuojautą ar numoti ranka. Kai žinau, kad pora paaukotų litų gali padėti visai šeimai išvengti skurdo ir ligų, negaliu likti abejingas. Todėl su dideliu noru prisijungsiu prie kolegų kompanijos. Žiūrovai išgirs naujausią, dar niekur neskambėjusią mano dainą, kuri tikrai nebus liūdna“, – tikina Mantas.

UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ negailės ir aštresnių žodelių – tą liudija specialiai šia proga atgimsiantis televizijos žiūrovų pamėgtas Šinšilas (aktorius Vytautas Šapranauskas), Lietuvos realijų vaizdelius pristatysianti „Dar pažiūrėsim“ komanda ir nauju amplua nustebinsiantis TV3 laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis. Iškilmėms diriguos šou vedėjai – Marijus Mikutavičius ir Jurgita Jurkutė.

„Kodėl būtinai Kambodža? Kiekvieną dieną šioje šalyje nuo mums lengvai įveikiamų ligų, tokių kaip viduriavimas ir plaučių uždegimas, miršta 100 vaikų, o iš 100 000 gimdyvių miršta 461. Iš viso beveik 40 000 beprasmių mirčių kiekvienais metais žaloja šeimas, bendruomenes ir ypač vaikus, netenkančius gimdančių motinų. Kambodža kartu su Laosu yra dvi skurdžiausios valstybės Azijoje. Kas trečias kambodžietis vis dar gyvena žemiau skurdo ribos, t.y. turi tenkintis 1 JAV doleriu per dieną. 20 proc. šalies gyventojų badauja. Šalyje sparčiai plinta ŽIV ir AIDS“, – pribloškiančią statistiką atskleidžia projekto komanda. 

Renginyje UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ žiūrovai bus kviečiami bent kiek pagerinti vaikams gyvenimą, paaukojant bent kelis litus. Pasak organizatorių, viena SMS žinutė gali išmaitinti Kambodžos šeimą visą savaitę, o už 5 litus galima nupirkti vakcinų, kurios sustabdys net šešių mirtį nešančių ligų plėtrą.

TV3 ir UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ – spalio 21 dieną, penktadienį, 19.10 val. tiesiogiai per TV3.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką