Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 10d. 15:59

Užgaulių komentarų apie dukrą paskaičiusi Liveta Kazlauskienė: „Neleisiu jos žeminti“

Ingrida Kazlauskaitė ir Liveta Kazlauskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Ingrida Kazlauskaitė ir Liveta Kazlauskienė

Spalį prasidėjęs realybės šou „Kaip Liveta pasakys“ ir toliau kursto aistras. Projektui buvo sukurtas „Facebook“ profilis, kuriame gerbėjai gali išreikšti vieną ar kitą nuomonę, pasisakyti apie šou dalyvius ir patarti Ingridai Kazlauskaitei – kokį sprendimą priimti? Visgi L.Kazlauskienė įsiuto tarp komentarų radusi itin įžūlių ir žeminančių pareiškimų, dėl kurių moteris net žada kreiptis į advokatą.

„Turėjau laisvo laiko, galvojau pasiskaityti komentarus mūsų laidos „Facebook“ puslapyje. Negalėjau likti nuošalyje ir tylėti, matydama, ką kai kurie žmonės rašo“, – savo sprendimą atsakyti komentatoriams aiškino Liveta.

Garsi moteris pripažįsta pratrūkusi ir su įžūliais komentatoriais pradėjusi bendrauti „jiems suprantama kalba“: „Kai kurios komentatorės atrašė, kad iš manęs to nesitikėjo. Bet ko jūs galite tikėtis, kai ant mano šeimos pilate purvą?“.

Kartais internete L.Kazlauskienė ir pati pakomentuoja, o tai ne visada būna tik teigiama nuomonė. Dainininkė tikina tais atvejais bandanti elgtis taktiškai.

Andriaus Tamkevičiaus nuotr./Realybės šou „Kaip Liveta pasakys“ akimirka
Andriaus Tamkevičiaus nuotr./Realybės šou „Kaip Liveta pasakys“ akimirka

Livetą papiktino, kad yra žmonių, kuriems mandagus tonas – svetimas: „Moterys mėtėsi visokiais įžeidimais, žemino Ingridą. Aš būdama mama negaliu to leisti. Aš neleisiu niekam nei žeminti, nei tyčiotis iš mano dukros, o jei tai vyks – teks suremti pečius su manimi.“

Moteris mano, kad piktai nusiteikę komentatoriai, prieš išsakydami nuomonę, turėtų gerai pailsėti, savyje paieškoti daugiau pozityvumo, o tik tada rašyti.

„Taigi šis šou yra skirtas žmonėms, kad jie atsipalaiduotų prie televizijos ekranų. O kai kurie žmonės net atsipalaiduoti vakare nesugeba, – nusivylimo neslėpė Liveta. – Matyt, jie pervargę, persitempę ir man labai gaila tų žmonių. Kiek daug pykčio ir sarkazmo pas juos.“

Andriaus Tamkevičiaus nuotr./Realybės šou „Kaip Liveta pasakys“ akimirka
Andriaus Tamkevičiaus nuotr./Realybės šou „Kaip Liveta pasakys“ akimirka

LNK ir Kazlauskų šeimos kuriamo projekto „Kaip Liveta pasakys“ transliacijos prasidėjo spalio 1 dieną. Premjerą stebėjo pusė milijono televizijos žiūrovų.

Projekte dalyvaujantys vyrukai rungiasi tarpusavyje dėl teisės tapti naujuoju Ingridos Kazlauskaitės scenos partneriu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:37
01:19
02:26
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką