2017-05-18 17:10

Užpultas ir apvogtas aktorius Rokas Petrauskas: „Galvą sudaužė, paėmė telefoną ir piniginę“

Aktoriui, grupės „Neteisėtai padaryti“ nariui Rokui Petrauskui (29) ši savaitė – ypač nemaloni. Prie sostinės Žirmūnų tilto R.Petrauską užpuolė ir apiplėšė agresyvūs chuliganai.
Rokas Petrauskas
Rokas Petrauskas / Fotogenijų nuotr.

Socialiniame tinkle R.Petrauskas pranešė, kad gavo smūgį į galvą, pavogti ir aktoriaus daiktai.

„Galvą sudaužė, telefoną paėmė, piniginę irgi – viską suprantu. Bet kam tiems marozams kindl'as (elektroninė skaityklė – red.)?“, – rašė R.Petrauskas.

Aktorius teigė, kad užpuolimas įvyko Vilniuje, prie Žirmūnų tilto.

Asmeninio albumo nuotr./„Neteisėtai padaryti“
Asmeninio albumo nuotr./„Neteisėtai padaryti“

„Prie Žirmūnų tilto, Antakalnio pusėj, net nemačiau kas, iš galo per galvą ir viskas“, – kur įvyko nusikaltimas, komentaruose feisbuke patikslino R.Petrauskas.

Policijos departamento prie VRM Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis 15min teigė, kad dėl užpuolimo į Bendrąjį pagalbos centrą R.Petrauskas kreipėsi ankstų ketvirtadienio rytą – prieš pat 5 valandą.

„Teigė, kad jį užpuolė, trenkė per galvą, tačiau įtariamųjų požymių neprisimena. Rokas iš pradžių atsisakė medikų pagalbos, vėliau buvo pristatytas į ligoninę“, – 15min sakė R.Matonis.

Kino ir teatro aktorius R.Petrauskas puikiai žinomas kaip mimų grupės „Neteisėtai padaryti“ narys, šiuo metu jis taip pat filmuojasi televizijos seriale „Šviesoforas“.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą