Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 liepos 31d. 17:42

Vaida Jasaitienė apie sūnaus sužalojimą peiliu: „Nenoriu net pagalvoti, kuo visa tai galėjo baigtis“

Vaida Klizaitė-Jasaitienė
Asmeninio albumo nuotr. / Vaida Klizaitė-Jasaitienė
Ketvirtadienio popietę Vilniuje peiliu į nugarą sužalotas prie Baltojo tilto krepšinį žaidęs krepšininko Simo Jasaičio ir jo buvusios žmonos Vaidos Klizaitės-Jasaitienės sūnus Deimanas (11). Jį sužalojo žaidimo metu supykęs nepažįstamas berniukas. „Kaip tai iš tikrųjų yra baisu...“ – neslėpė Žmonės.lt kalbinta Deimano mama V.Klizaitė-Jasaitienė.

„Jie žaidė krepšinį, tasai berniukas buvo nepažįstamas – pamatęs mano sūnų su draugais žaidžiant krepšinį, paprašė leisti pažaisti kartu. Vaikai sutiko. Deja, žaidimo metu kažkas ten nutiko, kad tasai vaikas lyg nesutiko su bauda ir įpykęs išsitraukė peilį ar tai kažką panašaus į durklą. Vienam pamosikavo prieš nosį, kitam, o mano vaikui dūrė į nugarą“, – apgailestavo Žmonės.lt kalbinta V.Klizaitė-Jasaitienė.

Vaikai dabar prisižiūri kompiuterinių žaidimų, kur šaudo, mušasi – gal tokie dalykai jiems sukelia vaizduotę?.. Jie ima kovoti realybėje?

Po šio incidento įvykį pamatę žmonės iškvietė greitąją medicinos pagalbą ir policiją, mat krepšinio aikštelė prie Baltojo tilto yra viešoje vietoje, kurioje vasaros metu apstu pramogaujančių tiek vaikų, tiek suaugusiųjų.

Iš ligoninės Deimaną greitai išleido namo, tačiau V.Klizaitė-Jasaitienė neslepia išgąsčio po šio netikėto ir baisaus vaiko išpuolio.

„Mane šokiruoja pats faktas – nors sūnų jau išleido namo, tas smūgis juk galėjo būti kur kas stipresnis ir pavojingesnis. Gerai, kad sūnus buvo su striuke, ji dar kažkiek apsaugojo. Nenoriu net pagalvoti, kuo visa tai galėjo baigtis... Baisu, kokie vaikai! Juk net ne paaugliai – šiandien jau išsiaiškinome, kad tas berniukas tik penktokas“, – vaikų žiaurumu negalėjo patikėti pašnekovė.

Moteris svarstė, kas galėtų paskatinti tokį jauną žmogų imtis smurto: „Gal vaikai dabar prisižiūri tų kompiuterinių žaidimų, kur šaudo, mušasi – gal tokie dalykai jiems sukelia vaizduotę?.. Jie ima kovoti realybėje? Man buvo didelis šokas...“

V.Klizaitė-Jasaitienė atviravo, kad sūnų labai saugo ir nuolat jį moko gyvenimiškų dalykų, saugumo, neleidžia jo vieno eiti toli nuo namų, tačiau į aikštelę prie Baltojo tilto išleido – vieta netoli namų, berniukai atvažiavo į ją dviračiais.

„Ten juk pilna žmonių, ne koks užkampis. Pati pravažiuodama pasižiūrėdavau, kaip jie žaidžia, buvau tikra, kad visiškai saugu. Pasirodo, sūnų reikia mokyti ir tokių baisių dalykų – kad gali užpulti bendraamžiai. Šią istoriją viešinu tik todėl, kad kiti tėveliai irgi susimąstytų apie vaikų saugumą, nes, tikiu, ne aš viena nepagalvojau, kad gali nutikti tokia nelaimė“, – teigė V.Klizaitė-Jasaitienė.

Asmeninio albumo nuotr./Vaida Klizaitė-Jasaitienė
Asmeninio albumo nuotr./Vaida Klizaitė-Jasaitienė

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

26:24
07:19
07:55

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką