Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 29d. 11:25

Vaida Skaisgirė: „Videometra“ – ne muilo operų fabrikas“

Vaida Skaisgrė
„Videometros“ nuotr. / Vaida Skaisgrė

Daugybę kūrybinių industrijų aprėpianti prodiuserių kompanija „Videometra“ bendrovėje dirbančius aktorius, režisierius, scenaristus, prodiuserius bei visus kitus, vienaip ar kitaip susijusius su „Videometra“, pakvietė į įspūdingą šventę – šį vakarą su trenksmu bus uždarytas televizinis sezonas. Kompanijos atstovai nori ne tik pasidžiaugti sėkmingu sezonu, tačiau taip pat žada susprogdinti burbulą: kompanija nėra vien tik muilo operų fabrikas.

„Mūsų kompanija „Videometra“, neoficialiai pelniusi muilo operų fabriko titulą, šio nuopelno nesibaido. Mes sukūrėme, kuriame ir, tikiuosi, sukursime daugybę žiūrovų širdis pasiekiančių serialų, tačiau norime garsiai pasidžiaugti ir kitais projektais bei darbais, kurie turėjo ne ką mažesnį pasisekimą“, – pasakoja kompanijos komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė.

Moteris vardina kartu su partneriais kompanijos nuveiktus darbus, kurių sąraše tokie projektai, kaip socialinis paramos projektas „Pirk dramblį“, šįmet rengta nacionalinė „Eurovizijos“ atranka, muzikinis projektas „Romeo ir Džiuljeta“, specialus mados projektas „Madam pareis vėliaus su...“, muzikos apdovanojimai „M.A.M.A.“, populiariausi šalies serialai „Moterys meluoja geriau“, „Pasmerkti“, „Nekviesta meilė“ ir daugybė kitų.

„Videometros“ nuotr./Vakarėlio pasiruošimo darbai
„Videometros“ nuotr./Vakarėlio pasiruošimo darbai

V.Skaisgirė pasakoja, jog ši šventė skirta visam kompanijos kolektyvui. Spalvingoje šventėje susitiks aktoriai, režisieriai, prodiuseriai, scenaristai, operatoriai, dainininkai, kompozitoriai ir visi kiti „Videometros“ darbuotojai. Vakarėlyje dalyvaus ir svarbiausi rėmėjai bei partneriai, kurių indėlis į kompanijos veiklą yra be galo reikšmingas.

Kompanijos atstovai žada ne tik aptarti praėjusį sezoną, tačiau tuo pačiu pranešti apie naujas  veiklos kryptis.

„Norime oficialiai pranešti, jog nuo šiol profesionali ir kūrybinga „Videometros“ komanda teikia renginių organizavimo, viešųjų ryšių bei reklamos paslaugas. Kompanijai šios sritys – ne naujiena, reguliariai sulaukiame užsakymų minėtose srityse, bet to niekada nedeklaravome, kaip oficialios firmos veiklos krypties. Tačiau nuo šiol viskas keičiasi!“, – teigia V.Skaisgirė.

„Videometros“ nuotr./Vakarėlio pasiruošimo darbai
„Videometros“ nuotr./Vakarėlio pasiruošimo darbai

Ironizuodamos kompanijai suteiktą muilo operų kalvės titulą, renginio organizatorės Vaida Skaisgirė, Justina Dirsė, Jurga Klimaitė-Riebling ir Austė Bagdonavičiūtė vakarėliui pasirinko muilo fabriko temą.

Vilniaus Senamiestyje įsikūręs restoranas „Qpolo“, kuriame įvyks renginys, šįvakar virs konceptualiu muilo fabriku.

Specialias dekoracijas ruošė profesionalus renginių ir festivalių dekoratorius Antonas Shoom. Jis visiems geriau žinomas iš ilgamečio šeimų ir elektroninės muzikos festivalio „Yaga“. Mat jam festivalį tenką ne tik organizuoti, bet ir pasirūpinti jo dekoracijomis.

„Dekoracijomis susižavėjau prieš gerus dešimt metų. Tuomet pradėjau rengti ir dekoruoti festivalį „Yaga“. O dabar galima sakyti, kad gyvenu ant lagaminų, nes dekoruoti renginius, kavines ar lauko terasas tenka visame pasaulyje – nuo Libano arba Brazilijos iki kaimyninių Baltijos šalių. Visai neseniai savo dekoracijomis papuošiau vieną Kauno naktinių klubų, o dabar labai džiaugiuosi, kad „Videometros“ kūrybinė komanda patikėjo man papuošti jų sezono uždarymo vakarėlį, nes Lietuvoje renginius dekoruoju tik išskirtiniais atvejais“, – su džiaugsmu balse kalbėjo dekoratorius.

„Videometros“ nuotr./Vakarėlio pasiruošimo darbai
„Videometros“ nuotr./Vakarėlio pasiruošimo darbai

Susirinkusiųjų laukia ne tik išskirtinės dekoracijos, bet ir neįprasta vakarienė. Ją svečių akivaizdoje gamins kulinarijos guru – grupės ŽAS narys Gidonas Šapiro-Bilas bei rašytojas ir scenaristas Aidas Puklevičius. Svečių laukia ir muzikinė dovana – grupės „Makchu Pikchu“ gyvo garso koncertas. Organizatorės žada dar daugybę staigmenų, tačiau kol kas jas visų kortų neatskleidžia.

Renginio vietoje plušama nuo ankstyvo ryto. Viskas – nuo pradžios iki galo – bus ne tik elegantiška, bet ir labai spalvinga, žada renginio organizatorės.

Temos: 1 Vaida Skaisgirė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką