Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaidos Genytės atsakas Rolandui Skaisgiriui: aš nesifilmavau ir nieko nešokdinau!

Vaida Genytė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vaida Genytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujausios populiaraus serialo „Moterys meluoja geriau“ serijos – be dainininkės Vaidos Genytės. Nors buvo pranešta, kad moteriai atiteks antraplanis vaidmuo, pirmadienį paaiškėjo, kad serialą kurianti kompanija „Videometra“ sustabdė bendradarbiavimą su atlikėja. Tačiau V.Genytė teigia, kad oficialiame prodiuserinės kompanijos pranešime apie ją yra rašoma netiesa.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Rolandas Skaisgirys: ji nesugebėjo dirbti komandoje

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Rolandas Skaisgirys
Rolandas Skaisgirys

„Serialo sėkmės rezultatas priklauso ne nuo prodiuserio, režisieriaus ar aktoriaus, o visos komandos bendro darbo. Serialą „Moterys meluoja geriau“ kuria didžiulė komanda, kurioje visi turi savo užduotis, ir jei kas nors kur nors stabdo darbus, viskas stringa. Čia labai svarbus ne tik talentas, bet ir pareigingumas, atsidavimas darbui, lojalumas, pagarba scenarijaus autoriams, režisieriui. „Videometros“ serialų filmavimo aikštelėse nėra ir negali būti žvaigždžių, kurios ką nors šokdintų pagal savo įgeidžius. Palikime tai pramogų pasaulio vakarėliams“, – tokie kompanijos prodiuserio Rolando Skaisgirio žodžiai apie Vaidą Genytę ir bendradarbiavimo su ja nutraukimą buvo išplatintame pranešime spaudai.

R.Skaisgirys portalui 15min.lt patikino, kad jau yra rasta aktorė, seriale pakeisianti V.Genytę. Konkrečių priežasčių, dėl ko išsiskyrė V.Genytės ir serialo kūrėjų keliai, prodiuseris atskleisti nepanoro.

„Viskas labai paprasta: ji nesugebėjo dirbti komandoje, mums nepavyko su ja suderinti darbo. Iškilo visokiausių problemų, o kokios jos, aš nelabai norėčiau gilintis“, – kalbėjo R.Skaisgirys.

V.Genytė: nesiruošiu su kuo nors kariauti

Nepykstu, bet tai – neteisybė.  Aš net nesifilmavau, vadinasi, nieko ir nešokdinau. Jeigu kam nors taip pasirodė – tai atsiprašau.

„Ką aš galiu pasakyti apie tuos žodžius... Jie yra neteisingi. Jeigu aš pradėsiu ant kiekvieno pykti, tai turbūt susipykčiau su visa Lietuva. Nepykstu, bet tai – neteisybė. Aš net nesifilmavau, vadinasi, nieko ir nešokdinau. Jeigu kam nors taip pasirodė – tai atsiprašau. Nesu iš tų įnoringų žmonių, o jei turiu savo nuomonę, galbūt tai kam nors ir nepatinka. Nesiruošiu su kuo nors kariauti. Tai buvo mano sprendimas, jį priėmiau pati, su niekuo nesitarusi“, – pranešimo turinį paneigė V.Genytė.

Dainininkė, buvusi projekto „Šok su manimi“ dalyvė patikino, kad sprendimą nebesifilmuoti seriale priėmė ji pati ir kad su kūrybine grupe nebuvo kilę jokių konfliktų.

„Mane išgąsdino siužetinė linija – aš nenorėjau rizikuoti, nes nesu aktorė. Pamaniau, kad aš to tiesiog negaliu padaryti. Siužeto nenorėčiau atskleisti. Man buvo nepriimtinas pats personažas“, – motyvus nesifilmuoti seriale vardijo Vaida.

Veiklos nestinga

Praėjusį šeštadienį V.Genytė kartu su šokių parteriu Sauliumi Skambinu buvo priversta palikti projektą „Šok su manimi“. Vaida tikino, kad šis įvykis jai nesugadino nuotaikos – moteris jau buvo susitaikiusi greitai baigti šokių repeticijas.

„Ne, tiek to jau... Mes ir planavome su Sauliumi palikti projektą, nes aš gavau traumą – raumens patempimą, o tai trukdė repetuoti. Gydytojai sakė, kad jei norėsiu šokti, man reikės stiprių nuskausminamųjų, o gerti stiprius vaistus man nelabai norėjosi. Taip įvyko, kad iškritome, nors buvome nusprendę užleisti vietą porai, kuri iškristų. Neišgyvenau nei aš, nei Saulius, nes jau buvome su tuo susitaikę“, – šypsojosi moteris.

V.Genytė teigia nesikremtanti likusi ir be vaidmens seriale, ir be dalyvavimo šokių projekte. Pasak atlikėjos, veiklos ir be to ji turinti apsčiai.

„Visų pirma auginu sūnų. Koncertuoju, vedu laidą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“, o nuo lapkričio prasidės spektaklio „Tadas Blinda“ repeticijos „Domino“ teatre. Galų gale ruošiuosi naujoms koncertinėms programoms – nesėdžiu vietoje“, – patikino ji.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką