Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 8d. 11:39

Vaivos Mainelytės vaidybą vertins Nyderlandų ir Vokietijos žiūrovai

Vaiva Mainelytė filme „Vaiduoklis, kurio neprisimenu“
Kadrai iš filmo / Vaiva Mainelytė filme „Vaiduoklis, kurio neprisimenu“

Trumpametražis vaidybinis filmas „Vaiduoklis, kurio neprisimenu“, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Vaiva Mainelytė, pateko į konkursines Nyderlandų ir Vokietijos filmų festivalių programas.

Režisierius Jonas Trukanas džiaugiasi, kad jo kurtą juostą atsirinko „Imagine“ filmų festivalis Amsterdame, kuris vyksta 32-ąjį kartą. Festivalyje pristatomi filmai pretenduoja ir į prestižinį Europos fantastiniams filmams skirtą „Silver Melies“ apdovanojimą.

Tuo tarpu Vokietijos žiūrovai filmą „Vaiduoklis, kurio neprisimenu“ galės pamatyti 17-tajame „Landshut“ trumpametražių filmų festivalyje, kuris vyks šių metų kovo mėnesį. 

Trumpametražis režsieriaus Jono Trukano filmas pasakoja apie senyvo amžiaus pedagogę Vilmutę, kurios namuose pradeda vaidentis. Pamėklė pasitaiko nevalyva – naktimis žadina, griauna nusistovėjusį gyvenimo ritmą ir dar rūko namuose. Tačiau vaiduoklis nežino, kad prasideda ne su ta močiute, nes Vilmutės namai – Vilmutės tvirtovė ir ji padarys viską, kad namuose vėl įsivyrautų tvarka ir ramybė.

Kadras iš filmo „Vaiduoklis, kurio neprisimenu“
Kadras iš filmo „Vaiduoklis, kurio neprisimenu“

Filmo nacionalinė premjera įvyko 2015 kovo 21 dieną, Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ konkursinėje trumpametražių filmų programoje. 

Šiuo metu filmas siekia geriausio trumpametražio filmo apdovanojimo kasmetiniuose KINFO apdovanojimuose.

Filmo anonsas:

VIDEO: Ghost I don't Remember Official Trailer
Temos: 1 Vaiva Mainelytė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką