Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 27d. 17:02

Valerijus Gigevičius pristatys paskutinę savo šukuosenų kolekciją „Cirkas mano galvoje“

Valerijaus Gigevičiaus kolekcijos afiša
Jelenos Kurbatovos nuotr. / Valerijaus Gigevičiaus kolekcijos afiša

Kovo 7 dieną menų fabrike LOFTAS įvyks šukuosenų meistro Valerij Gigevič šiuolaikinio meno šou „Cirkas mano galvoje“. Pasak stilisto, šįsyk kolekciją pristatys jau paskutinį, aštuntą kartą. Šokiruoti mėgstantis šukuosenų meistras ir toliau stebina – po Vilnių sklinda provokuojančios meno šou pristatančios skrajutės ir plakatai.

Jų šūkiai skelbia: „Ji sako, atėjo metas tripletui su poniais. Cirkas be pinigų!“, „Dirikas – žvėris, ir šįsyk iš tikro. Kas per cirkas?“, „Tai dabar jie prisiims garbę, o mes būsim pasodinti už grotų? Kažkoks cirkas!“, „O kaip tu mėgsti cirkintis? Ant ar po?“, „Cirkas – tu matysi daug, bet suprasi mažai“, „Gaidys Romas buvo stipresnis. O koks tavo cirko numeris?“, „Lauk – cirkas atvažiuoja. Žiūrovai žvaigždėsis, artistai gėrėsis“.

Pasak kūrėjo V. Gigevič, ir vėl norėjosi kažko išskirtinio. Į komandą subūręs gerus savo draugus profesionalę manekenę Justiną Čėsnaitę, dainininką Justiną Jarutį, modelius Airidą Imbrasą ir Svetlaną Nikolajevą V. Gigevič kartu su kūrybine komanda nuvyko į „Dubingių žirgyną“, kur fotomenininkė Jelena Kurbatova padėjo įgyvendinti šukuosenų revoliucionieriaus sumanymą.

„Idėją man pristatė Valerij. Atėjo ir pasakė: cirko užkulisiai su freaky trupės personažais. Ilgai ieškojome tinkamos lokacijos, bet ją rasti pavyko. Fotosesijos metu susidūrėme ir su iššūkiais – modeliams ne iškart pavyko susidraugauti su gyvūnais, kurių fotosesijoje buvo ne vienas. Laimei, viskas baigėsi gerai, o gaidį Romą stilistė Milda Metlovaitė net norėjo pasiimti su savimi į Vilnių“, – kolekcijos „Cirkas mano galvoje“ užkulisius praskleidžia fotomenininkė Jelena Kurbatova.

Jelenos Kurbatovos nuotr./Valerijaus Gigevičiaus kolekcijos afiša
Jelenos Kurbatovos nuotr./Valerijaus Gigevičiaus kolekcijos afiša

Gaidys Romas – ne tik fotosesijos dalyvis. Jo vardas užrašytas ir vienoje renginio skrajučių. Jų kūrybos autoriai – Eglė Šliževičiūtė ir Audrius Puidokas, jau ne vienerius metus dirbantys su menininku V. Gigevič. Pasak jų, bandant atspindėti V. Gigevič stilių, į kūrybos uždavinius buvo pažiūrėta ironiškai ir nebijant sulaukti viešos diskusijos. „Dažniausiai ji būna įvarių atspalvių. Kaip ten sakoma – 50 pilkų atspalvių? Jau nekantriai laukiame, į kurios – juodos ar baltos, pusę bus praskiesta pilka. O dar labiau nekantraujame sulaukti kovo 7 dienos, kai artistai gėrėsnis, o žiūrovai iš tikrųjų žvaigždėsis“, – komentuoja E. Šliževičiūtė.

„Cirkas mano galvoje“ kūrybinę komandą sudaro per 50 savo srities profesionalų: stilistai Artūras Samoilenko, Kotryna Kirdeikytė ir Milda Metlovaitė, grimerė Giedrė Marcinonytė, technologijų meistras Justas Vitėnas, scenografas Robertas Kalinkinas, šou prodiuseris Šarūnas Kirdeikis ir daugybė kitų profesionalų.

Kolekcijoje, kurią sudarys net 3 dalys, podiumu žingsniuos ir Lietuvoje daug žinomų žmonių. Kas jie, kol kas paslaptis. Ar pats V.Gigevič šiemet eis podiumu, taip pat dar neatskleidžiama.

Jelenos Kurbatovos nuotr./Valerijaus Gigevičiaus kolekcijos afiša
Jelenos Kurbatovos nuotr./Valerijaus Gigevičiaus kolekcijos afiša

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

04:04
02:49
00:10

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką