TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vanda Darjina. Kas laukia garsenybių?

Violeta ir Vilius Tarasovai
G. Žilinsko nuotr. / Violeta ir Vilius Tarasovai
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Juk smalsu sužinoti žmonių, kuriuos nuolat matome televizorių ekranuose ir garsenybių vakarėliuose, ateitį. Savo sugebėjimus mums sutiko pademonstruoti aiškiaregė Vanda (62), apie žinomų žmonių ateitį būrusi iš jai pateiktų nuotraukų. Norime įspėti – moteris nepažįsta nė vienos garsenybės, visiškai nesidomi pramogų pasauliu, o iš fotografijų pažino vos kelis asmenis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Ievos Korsakaitės nuotr./Vanda Darjina - televizijos laidos
Ievos Korsakaitės nuotr./Vanda Darjina - televizijos laidos "Ekstrasensų mūšis" nugalėtoja

Aiškiaregės prognozės

Kas ji? Televizijos laidos „Ekstrasensų mūšis“ nugalėtoja Vanda Darjina.
Kaip su ja susisiekti? Tel. (8 42) 71 998.

V. Ovadnevo nuotr./Rūta Ščiogolevaitė
V. Ovadnevo nuotr./Rūta Ščiogolevaitė

Rūta Ščiogolevaitė (29)
Su Deividu susitaikys ir susilauks dukrelės

„Rūta – labai išmintinga, tvirto charakterio moteris, mokanti už save pakovoti. Jai visą gyvenimą labai nesisekė meilėje. Kiek ji prisikentėjo!.. Šiuo metu tarp Rūtos ir jos sūnaus tėvo itin įtempti santykiai. Tačiau galiausiai viskas išsispręs, nes jiems lemta likti kartu. Rūtai bus gana sunku atleisti gyvenimo draugui už padarytas nuodėmes, bet tai moteris padarys iš didelės meilės. Maža to, 2013-aisiais porai gims dukrelė.
Šiuo metu dainininkės gyvenime yra finansinis nuosmukis. Nuo 2012-ųjų Rūtai prasidės nuostabus laikotarpis: jai labai seksis muzikinė veikla, mat sutiks žmonių, kurie moteriai bus labai naudingi.“

V. Ovadnevo nuotr./Agnė Jagelavičiūtė
V. Ovadnevo nuotr./Agnė Jagelavičiūtė

Agnė Jagelavičiūtė (29)
Ištekės ne už Koršunovo

„Nors šiuo metu Agnė turi širdies draugą, būsimą vyrą ji dar tik sutiks. Pora susipažins 2012-aisiais ir netrukus žengs prie altoriaus. Agnė ir jos vyras – sėkmingas verslininkas – susilauks dviejų sūnų.
Šiuo metu mergina išgyvena ne itin lengvą laikotarpį, ypač prasta jos finansinė padėtis. Tačiau nuo kitų metų kovo mėnesio Agnė labai sėkmingai įsilies į meno pasaulį. Didysis šios merginos pakilimas bus sutikus gyvenimo vyrą, mat jie sukurs verslą, kuris taps pagrindiniu Agnės pragyvenimo šaltiniu. Gyvenime patyrusi daug nesėkmių mergina pagaliau ras tikrąją laimę.“

Violeta (36) IR Vilius (30) Tarasovai
Jiems greitai gims sūnus!

„Šiuo metu Tarasovai išgyvena nelengvą laikotarpį – neseniai jie prarado didžiulę pinigų sumą. Violeta – labai nuostabi, išmintinga, žavinga moteris, muzikinę karjerą tęs iki 43 metų. Jos pirmasis vyras buvo tikras gyvulys – mušdavo Violetą. Kad pabėgtų nuo skausmo ir smurto, moteris išvyko dirbti į užsienį, o mažą dukrytę paliko tėvams.
Vilius labai myli žmoną, nes ją tikrai yra už ką mylėti. Kartais jis nuklysta į šoną, tačiau nebūna jokių lytinių santykių, mat bijo sutuoktinės – puikiai žino jos tvirtą charakterį. Violeta ir Vilius labai darniai nugyvens visą gyvenimą. Matau, kad greitai jiems gims sūnus.
Jų dukrelė Gabrielė taps dainininke. Ji turi nuostabų balsą, labai anksti pradės ir dainuoti, ir šokti. Tikėtina, kad mokslus mergina baigs užsienyje, kur sutiks būsimą vyrą ir ištekės 22 metų.“

G. Skaraitienės nuotr./Radžis Aleksandrovičius
G. Skaraitienės nuotr./Radžis Aleksandrovičius

Radžis Aleksandrovičius (23)
Jo žmona bus medikė

„Matau labai pasikėlusį, tiesiog pasipūtusį vaikiną, aplink kurį sukasi daug merginų. Tačiau jos neturi jokių šansų, nes tikrąją merginą Radžis sutiks tik po penkerių metų. Ji dirbs medicinos srityje. Atlikėjas su žmona pirmiausia susilauks sūnaus, vėliau dukters.
Radžis sėkmingai koncertuos iki 39 metų, paskui jis sukurs pelningą verslą, kuriame suksis iki pat senatvės. Dainininkas sulauks aštuoniasdešimties.
Radžis su tėvais nepalaiko jokių artimų ryšių ir niekada jų nepalaikys. Kitoje šalyje gyvena turtingas vyras, kuris labai rūpinasi Radžiu, ir taip elgsis iki pat mirties.“

V. Ovadnevo nuotr./Mantas Petruškevičius
V. Ovadnevo nuotr./Mantas Petruškevičius

Mantas Petruškevičius (26)
Sutiks gyvenimo žmogų

„Ar tikrai viską sakyti? Nes matau daug negražių dalykų apie šį žmogų... Jis turi labai daug vyriškos lyties draugų, blaškosi tarp jų, jam itin nesiseka meilėje. Mantas yra labai karštakošis, ūmus, tačiau geros širdies žmogus. Jis gerų manierų vyras, bet šiek tiek pasipūtęs. Šiuo metu jo karjeroje – nuosmukis, pakilimas bus po kelerių metų.
2012-aisiais Mantas sutiks nuostabų žmogų. Tarp jų įsiliepsnos didelė meilė. Tuo pačiu metu jį įsimylės kažkokia labai jauna mergina ir ilgai neduos Mantui ramybės. Tačiau jis savo lytinės orientacijos nepakeis, kad ir kokia nuostabi ta mergina būtų.“

Tęsinys kitame numeryje!

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką