Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 3d. 19:20

Vandenlenčių sezono uždaryme vietoj hidrokostiumų – suknelės ir aukštakulniai

Merginų grupės BOB‘os fotosesija
Augusto Četkausko nuotr. / Merginų grupės BOB‘os fotosesija

Šiais metais itin populiarus vandenlenčių sportas jau skaičiuoja paskutines šio sezono dienas, tačiau rudeniškas oras nepakišo kojos būriui merginų sezoną užbaigti su trenksmu – parodyti, kad tai nėra vyriškas sportas, o ant lentos galima čiuožti su suknele, makiažu, o galiausiai ir su aukštakulniais.

„Su vandenlenčių sportu visos susipažinome „atskirai ir kartu“: daugelis mūsų jau plaukia antrą sezoną, keletas – šiek tiek ilgiau. Susipažinome per įvairias merginų stovyklas, kurias organizuoja Agnė Šimanskytė. Natūraliai gavosi, kad susibūrė 6 merginų branduolys, kurios ne tik laiką leido vandens parkuose, bet ir laisvalaikį po jo: kartu einame sportuoti, važiuojame atostogauti ir apie meiles bei vaikinus pasiguodžiame – tiesiog vandenlenčių sportas buvo tas taškas, nuo kurio prasidėjo mūsų draugystė“, – pasakojo Aida.

Merginų – Aidos, Erikos, Evelinos, Gintarės, Justinos ir Simonos – draugystė vėliau peraugo net į merginų grupę BOB‘os.

„Vienos kelionės metu prie pokalbių vakare ir nusprendėme, kad reikia mums pavadinimo – taip gimė BOB‘os (juokiasi). Pavadinimas – gan dviprasmiškas, bet to ir siekiame: nežiūrime į save rimtai ir nesame susireikšminusios. BOB yra angliškų žodžių trumpinys „Best on board“ (liet. geriausios ant lentų), kurį šiek tiek sulietuvinome“, – atviravo Simona.

Šioje grupėje idėjos gimsta spontaniškai. Ne išimtis – ir fotosesija, kurioje merginos nusprendė pakentėti dėl tobulo kadro ir hidrokostiumus iškeisti į vėjyje lengvai plazdančias sukneles.

Augusto Četkausko nuotr./Merginų grupės BOB‘os fotosesija
Augusto Četkausko nuotr./Merginų grupės BOB‘os fotosesija

„Norėjome parodyti, kad šis sportas yra labai moteriškas, todėl net sunku patikėti, bet per porą dienų suorganizavome viską, kad fotosesija netoli Vievio esančiame „Elev8“ vandenlenčių parke įvyktų, nes viena iš mūsų merginų išsiruošė įveikti Jokūbo kelio – buvo arba dabar, arba po mėnesio, kas jau būtų per vėlu. Mus įamžinti sutiko sporto fotografas Augustas Četkauskas, o suknelių paieška buvo vienas iš didžiausių iššūkių – juk moterys vis pradeda panikuoti, kad neturi kuo apsirengti“, – prisiminimais apie nuotaikingą fotosesiją dalinosi Justina.

Merginoms pirmą kartą teko būti modeliais ant lentų, bet visos vienareikšmiškai linksi, kad tai nepamirštamas įvykis.

Augusto Četkausko nuotr./Merginų grupės BOB‘os fotosesija
Augusto Četkausko nuotr./Merginų grupės BOB‘os fotosesija

„Kiekviena mūsų yra skirtinga – ne tik kaip asmenybė, bet ir profesiniu atžvilgiu: nuo policininkės iki advokatės ar ministro patarėjos, todėl ir nuotraukose visos atsikleidėme skirtingai. Būta kritimų, sušlapimų ir momentų, kai jau drebėjo apatinis žandikaulis nuo šalčio, bet nuo veidų niekada nedingo šypsena. Tikimės, kad linksma mūsų fotosesija patrauks akį tų merginų, kurios dar dvejoja išbandyti šį sportą“, – kalbėjo Evelina.

Suknelės, makiažas, šukuosenos – tai jau gan neįprastas vaizdas ant vandenlentės, tačiau merginoms ryžto ir nutrūktgalviškumo netrūksta. Šiuo metu vandenlenčių parke naujove tapo „skateboard‘as“ – tai tiesiog lenta, ant kurios reikia lipti su savo avalyne, dažniausiai sportiniais bateliais, ji nėra pritvirtinta niekaip prie tavo kojų, todėl reikia nuolatos išlaikyti balansą.

„O kas nors yra bandę su aukštakulniais plaukti? Ne? Tai mes tai padarėme. Daugelis parke net netikėjo, kad iš viso sugebėsime atsistoti ant lentos, o tuo labiau paplaukti, bet mes skeptikus užtildėme“, – juokėsi Erika.

Augusto Četkausko nuotr./Merginų grupės BOB‘os fotosesija
Augusto Četkausko nuotr./Merginų grupės BOB‘os fotosesija

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką