Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 20d. 15:01

Vedė netrukus šeimos pagausėjimo sulauksiantis krepšininkas J.Tamulis: meilė užgimė varžybose

Viktorijos Pleškytės ir Justo Tamulio vestuvių akimirkos
Aliaus Koroliovo nuotr. / Viktorijos Pleškytės ir Justo Tamulio vestuvių akimirkos

Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio komandos žaidėjas Justas Tamulis ir jo širdies draugė Viktorija Pleškytė po dešimties metų draugystės Kaune sumainė vestuvinius žiedus.

Justo ir Viktorijos draugystė užsimezgė prieš 10 metų, tradiciškai – krepšinio varžybose, Mažeikiuose. Prie altoriaus žengiantis Justas tuomet pamatė Viktoriją, kuri kartu su savo geriausia drauge, judviejų santuokos liudininke, buvo atėjusios palaikyti jo komandos draugo, draugės dėdės. Savo palaikymu ji atkreipė Justo dėmesį.

Šiuo metu „Caffeine“ kavinės vadove Nidoje dirbanti Viktorija Justą sužavėjo savo grožiu. Kaip sako krepšininkas, negalėjo jis nepastebėti ir šios žavios merginos aistros krepšiniui. Pasirodo, šiuo sportu ji domėjosi jau nuo vaikystės.

„Vėliau, kaip jau įprasta, pradėjome bendrauti socialiniuose tinkluose. Trejus metus draugavome per atstumą Mažeikiai-Kaunas. Vėliau Viktorija persikėlė gyventi į Juodkrantę. Dar keletą metų iki mokyklos baigimo toliau važinėjome vienas pas kitą tokiu maršrutu“, – 15min pasakojo Justas.

Viktorijos ir Justo vestuvių akimirkos – galerijoje:

Kai baigė mokyklą, Viktorija įstojo mokytis Vilniuje, Tarptautinę ir tarpkultūrinę komunikaciją, o Justas pirmą kartą gavo pasiūlymą žaisti užsienyje.

„Pakviečiau ją vykti kartu. Viktorijai pavyko susitarti, kad mokysis nuotoliniu būdu. Abu išvykome į Ispaniją. Šį gyvenimo etapą pavadinčiau kaip pirmu žingsniu vedančiu į dar rimtesnius mūsų santykius“, – šypsojosi J.Tamulis.

Aliaus Koroliovo nuotr./Viktorijos Pleškytės ir Justo Tamulio vestuvių akimirka
Aliaus Koroliovo nuotr./Viktorijos Pleškytės ir Justo Tamulio vestuvių akimirka

Viktorijos ir Justo jausmai užgimė tada, kai jie dar buvo paaugliai, todėl, krepšininkas sako, natūralu, kad per tiek laiko buvo visko – ir pykčių, ir trumpų išsiskyrimų. Vis dėlto nurimus audroms jiedu suprasdavo, kad gyventi vienas be kito negali.

„Supratau, kad noriu su Viktorija praleisti visą gyvenimą. Pasipiršau jai po 6 metų draugystės per jos gimtadienį – 2017-ųjų vasarą. Tai įvyko mums brangioje vietoje Juodkrantėje, prie jūros, leidžiantis saulei“, – prisiminimais dalijosi krepšininkas.

Šeštadienį vestuvinius žiedus sumainiusi pora didelės šventės neplanavo, o ir karantinas gerokai pakoregavo planus. Po ceremonijos jaunieji tikisi tik simboliškai paminėti šią progą kartu su artimiausiais šeimos nariais.

„Švęsti nebus kada, nes rytą prieš bei kitą dieną po vestuvių dar turiu dalyvauti ir treniruotėse su komanda“, – pasakojo krepšininkas.

Vis dėlto nė vienos vestuvės neapsieina be baltos nuotakos suknelės bei žiedų, kuriuos poros dažnai išsigraviruoja jiems svarbiais simboliais. Tačiau Viktorijos ir Justo tokie, atrodo, jau tradiciniais tapę santuokos akcentai nevilioja. Anot pašnekovo, žiemą kur kas sunkiau susikurti šventinį įvaizdį nei vasarą, o ir ceremonija praeis be didelės šventės, todėl tiek aprangą, tiek ir žiedus jiedu rinkosi klasikinius.

Aliaus Koroliovo nuotr./Viktorijos Pleškytės ir Justo Tamulio vestuvių akimirka
Aliaus Koroliovo nuotr./Viktorijos Pleškytės ir Justo Tamulio vestuvių akimirka
Aliaus Koroliovo nuotr./Viktorijos Pleškytės ir Justo Tamulio vestuvių akimirka
Aliaus Koroliovo nuotr./Viktorijos Pleškytės ir Justo Tamulio vestuvių akimirka

„Minčių susituokti turėjome ir anksčiau, – sako Justas. – Bet vis nukeldavome. Prasidėjus pandemijai laukėme, kol ji pasibaigs, tačiau matydami, kad karantinas vis pratęsiamas ir pratęsiamas nusprendėme nebelaukti ir pagaliau pasidaryti šią šventę sau, o bažnytinę santuoką bei didesnę šventę šeimai ir draugams dar suplanuosime ateityje.“

Po vestuvių pora nevyks ir medaus mėnesio. Šiuo metu yra krepšinio sezonas, o ir dėl karantino daug kelionių krypčių yra neleistinos, todėl jaunavedžiai planuoja atostogas ateityje, ir jau nebe dviese, o trise.

„Šeimos pagausėjimas planuotas ir lauktas jau pakeliui į šį pasaulį“, – džiaugėsi Justas, kurio po dešimties metų, praleistų kartu su Viktorija vedybinis gyvenimas toli gražu negąsdina. Pora džiaugiasi, kad vienas kitą oficialiai galės vadinti šeima.

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką