Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 7d. 15:53

Velionio Arūno Storpirščio brolis Gediminas: „Prieš išvežant į reanimaciją jis mirktelėjo šeimynai“

Arūnas Storpirštis ir Gediminas Storpirštis
„Incognito Films“ ir 15min nuotr. / Arūnas Storpirštis ir Gediminas Storpirštis
Žinia apie antradienį anapilin išėjusį šviesaus atminimo aktorių Arūną Storpirštį sukrėtė ne vieną. 68-erių aktoriaus mirtis buvo netikėta ne tik teatro bei kino bendruomenei, bet ir jo artimiesiems – liga aktorių pasiglemžė staiga, jam plyšo aorta.

Tokią mirties priežastį 15min įvardijo A.Storpirščio brolis, aktorius bei bardas Gediminas Storpirštis.

Pasak jo, brolį mirtis pasiglemžė staiga – dar antradienio dieną jis jautėsi gerai, buvo darbingas, o vakare netikėtai teko vežti į reanimaciją. „Jis buvo išvežtas apie 21 valandą, o 23 valandą brolio jau nebebuvo“, – sunkiai rinkdamas žodžius 15min kalbėjo G.Storpirštis.

Jo teigimu, Arūnas pastaruosius metus sunkiai sirgo, tačiau apie savo ligą nemėgo kalbėti viešai, jam buvo diagnozuota pilvo aortos aneurizma.

„Medikai nei Lietuvoje, nei užsienyje neapsiėmė jo operuoti, buvo per daug rizikos. Todėl jis gyveno su tokia tiksinčia bomba, nors iki paskutinės dienos buvo darbingas“, – 15min kalbėjo G.Storpirštis.

Tačiau prireikus staigios medikų pagalbos, šie garsiam aktoriui niekuo nebegalėjo padėti. Tuomet į reanimaciją esą buvo sukviestas konsiliumas, bet tikimybės išgelbėti jo gyvybę nebebuvo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mirė teatro ir kino aktorius Arūnas Storpirštis

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Gediminas ir Arūnas Storpirščiai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Gediminas ir Arūnas Storpirščiai

„Gražu yra tai, kad prieš išvykdamas į reanimaciją jis mirktelėjo šeimynai. Tas mirktelėjimas... jis buvo ir artimiesiems, ir gyvenimui – tai buvo paskutinis ženklas, ką matėme, taip Arūnas ir išėjo, taip ir užbaigė gyvenimą“, – sakė G.Storpirštis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mirusio aktoriaus Arūno Storpirščio gedi kolegos ir bičiuliai: „Jis – lietuviškasis Belmondo“

Atsisveikinimas nuo penktadienio

Šiuo metu Arūno Storpirščio palaikai išvežti į Kėdainius, jo kūnas kremuojamas.

Atsisveikinti su A.Storpirščiu bus galima nuo penktadienio 12 val., jo palaikai bus pašarvoti Jaunimo teatro mažojoje salėje. Aktoriaus laidotuvės vyks šeštadienį, laikas dar bus patikslintas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką