Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vienas „Dviračio šou“ kūrėjų Gintaras Ruplėnas palaidotas Vilniaus Antakalnio kapinėse

Laidotuvių akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Laidotuvių akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienio pavakarę Antakalnio kapinėse, Menininkų kalnelyje, palaidotas birželio 12-ąją netikėtai Jordanijoje miręs vienas „Dviračio šou“ kūrėjų, TV prodiuseris ir renginių vedėjas Gintaras Ruplėnas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Visi norintys atsisveikinti su G.Ruplėnu dieną buvo kviečiami į Vilniaus centre esančią Šv. Kotrynos bažnyčią – kiek ilgiau nei tris valandas prieš pat laidotuves čia stovėjo urna su jo pelenais. Pagerbti G.Ruplėno atminimo į bažnyčią nešini baltais rožių žiedais atvyko artimieji, draugai, kolegos. 

Iš Šv. Kotrynos bažnyčios G.Ruplėno palaikai išnešti prieš 16 valandą, laidotuvių ceremonija prasidėjo 16:15 val. Palydėti G.Ruplėną į Antakalnio kapines atvyko daugiau nei šimtas jo artimųjų, bičiulių. Jų gretose – ir buvę kolegos: Kęstutis Jakštas, Arūnas Valinskas, Jogaila Morkūnas, Rimas Šapauskas, Vytaras Radzevičius, Edmundas Jakilaitis ir kiti.

Sukalbėjus maldą žodį tarė G.Ruplėno žmona Dalia. „Buvo skaudu matyti tai, ką matau. Buvo sunku suvokti, kad tai, ką matau, yra realybė – netektis. Labai sunku buvo laukti jo pargrįžtant. Dabar atėjo ramybė ir liko dėkingumas jam, kad buvo mano gyvenime. Jis buvo mano vaikų gyvenime. Jis buvo toks vyras, kuris leido man pasijusti moterimi, rūpinosi mumis. Ateina dėkingumas visiems jums ir Lietuvos žmonėms. Ne tik tiems, kurie meldėsi už mus, už Gintaro sielą. Tikrai žinau, kad ten, kur jis yra, jis yra laimingas. Ačiū visiems už palaikymą, ačiū, kad esate čia, ačiū ir tiems, kurie negalėjo ateiti“, – tramdydama ašaras sakė Dalia Ruplėnienė.

Į susirinkusiuosius, o visų pirma – G.Ruplėno šeimą prikimusiu balsu kreipėsi ir A.Valinskas: „Dalia, Domantai, Marija, mama... Dar kartu su Gintaru paskaičiavau, kad išmetus visus metus, dienas ir naktis, kuriuos praleidome su savo artimaisiais, kartu praleidome daugiausia laiko – vienam suole, scenoje, grupėje, kaimynystėje – kartu statėme namą... Šiandien važiavau tuo keliu, kuriuo kartu daugsyk važiavome. Medžiai paaugę, namas tebestovi, tik ten gyvena kiti, bet mūsų sielos ten“, – sakė jis.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Dalia Ruplėnienė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Dalia Ruplėnienė

A.Valinskas neslėpė, kad kalbėti apie G.Ruplėną tokią akimirką jam – labai sunku. „Atvirai šnekant, man labai sunku kalbėti, nors darbas mūsų buvo toks – kalbėti, rašyti, dirbti... Išėjo žmogus, kurio mes pasiilgsime. Pasiilgsime kiekvienas kaip savęs, nes išėjo mūsų dalis. Mano dalis išėjo labai labai didelė“, – kalbėjo jis reikšdamas užuojautą.

Laidojant urną su G.Ruplėno palaikais kapinėse teskambėjo paukščių čiulbėjimas – artimieji tylomis mėgino sutramdyti ašaras, vėliau ėmė sakyti maldas. G.Ruplėno kapą nuklojo baltų rožių žiedai.

Pasibaigus laidotuvėms visi norintys drauge prisiminti G.Ruplėną pakviesti į Bernardinų sode esantį teniso aikštyną.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Arūnas Valinskas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Arūnas Valinskas

Mirė Jordanijoje

Kaip Žmonės.lt rašė, Gintaras Ruplėnas mirė birželio 12-ąją Jordanijoje.

Iš pradžių G.Ruplėnas su didele bičiulių ir pažįstamų kompanija viešėjo Izraelyje. Vėliau bendrakeleiviams grįžus į Lietuvą, jis su žmona Dalia ir dar keliais bičiuliais tęsė kelionę Jordanijoje. Žmonės.lt žiniomis, G.Ruplėnui viešbutyje sustojo širdis.

Dėl įvairių priežasčių palaikų pargabenimas į Lietuvą vis buvo atidedamas. Praėjus daugiau nei savaitei po mirties, G.Ruplėno kūnas birželio 21-ąją pagaliau sugrįžo į gimtinę ir buvo kremuotas Kėdainiuose.

Šių metų rugpjūčio 25 d. Gintarui Ruplėnui būtų suėję 50 metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką