Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilija Pilibaitytė-Mia: „Niekas kitas negalėtų manęs suvaidinti – tik aš“

Vilija Pilibaitytė-Mia ir Ramūnas Rudokas
Gedimino Žilinsko nuotrauka / Vilija Pilibaitytė-Mia ir Ramūnas Rudokas
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Apie dainininkės Vilijos Pilibaitytės-Mios (27) gyvenimą iki šiol buvo rašomi straipsniai ir kuriamos televizijos laidos, o dabar ji žengtelėjo dar vienu laipteliu aukštyn – netrukus išvysime naują televizijos serialą intriguojančiu pavadinimu „Kas nori nužudyti Mią?“

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kompanija „Videometra“ naująjį serialą filmuoja jau keletą savaičių. Scenarijų kuria Domantas Razauskas, komandoje dirba Alvydas Šlepikas, Saulius Balandis ir kiti. Ekranizuota detektyvinė istorija balandžio pabaigoje bus pradėta rodyti per TV3: numatoma sukurti apie keturiasdešimt serijų ir jas parodyti per pustrečio mėnesio.

– Mia, ar tau kas nors yra rimtai grasinęs?

– Taip. Buvo ir sugedusių automobilio stabdžių, ir grasinimų...

– Tuomet kas bus šis serialas? Trileris? Drama?

– Tai bus detektyvas, bet jame netrūks meilės, neapykantos, veiksmo. Kai kurias asmeninio gyvenimo detales, žinoma, pasilieku sau, bet kai kurių, nufilmuotų seriale, nežino net geriausi mano draugai.

– Sulaukusi pasiūlymo vaidinti seriale apie savo pačios gyvenimą ilgai nedvejojai?

– Labai apsidžiaugiau! Nuo vaikystės turėjau tris svajones: dainuoti, vesti televizijos laidą ir vaidinti. Dabar esu laiminga: jos visos išsipildė. Mėgaujuosi kiekviena filmavimo minute. Ko dar galiu norėti – gavau pagrindinį vaidmenį, ir toji herojė ne tik kad labai panaši į mane – tai ir esu aš!

– Ne kiekviena žvaigždė gali pasigirti turinti savo vardo serialą...

– Man tai – labai malonu. Bet savo „žvaigždiškumo“ nesureikšminu.

– Ar, tariantis su serialo kūrėjais, honoraro dydis tau turėjo reikšmės? O gal pasiūlymas taip nudžiugino, kad pinigai pasirodė visai nesvarbūs?

– Pinigai visada svarbūs... Juk tai – mano darbas ir mano sugaištas laikas. Tačiau laiką gaištu su tikrai dideliu malonumu, o honoraru esu patenkinta.

Kai kuriais atvejais vaidinti save sunkiau nei kitą asmenį: atsakomybė kur kas didesnė, nes kiekvieną ištartą žodį žiūrovai priskirs ne kam nors kitam, o man.

– Būti aktore – lengva?

– Tikrai ne. Nuo pat pradžių žinojau, kad prieš kamerą neužteks tik būti savimi. Kai kuriais atvejais vaidinti save sunkiau nei kitą asmenį: atsakomybė kur kas didesnė, nes kiekvieną ištartą žodį žiūrovai priskirs ne kam nors kitam, o man. Su manimi dirba puikūs aktoriai – labai jais žaviuosi, man iš jų dar mokytis ir mokytis... Su Ramūnu Rudoku ir anksčiau buvome draugai, bet dabar jį išvydau visai kitoje šviesoje.

– Pradedantiems aktoriams paprastai sudėtingiausios būna intymios scenos...

– Laimei, šiuo metu esu vieniša moteris, todėl prieš nieką nereikia teisintis (šypsosi). Anksčiau niekaip nesuprasdavau: kaip aktoriai, namie palikę mylimuosius, gali glamonėti scenos partnerį? Dabar tai jau perpratau... Vaidyba yra darbas: reikia su partneriu pyktis – pykstiesi su didžiausiu įniršiu, reikia bučiuotis – bučiuojiesi taip, lyg jis būtų tavo mylimiausias žmogus. Vaidindama, kaip ir dainuodama, visiškai įsijaučiu į savo vaidmenį. Jei dainuoju apie skausmą – man tuo metu iš tiesų skauda. Jei vaidinu, kad esu su artimu žmogumi – tą akimirką aš iš tiesų jį myliu.

– Ar, išjungus kameras, sugebėsi atsiriboti nuo tos meilės?.. O gal jausmai Rudokui persikels ir į realybę?

– Bijau ko nors prisikalbėti, nes jau daug kartų esu prisikalbėjusi (juokiasi). Nenoriu spjauti į šulinį, kad paskui netektų iš jo gerti. Todėl geriau šįsyk susilaikysiu neprognozavusi...

– Elizabeth Taylor yra pasakiusi: „Suvaidinti manęs negali niekas kitas – tik aš pati.“ Kaip manai, ar kas nors galėtų suvaidinti Mią?

– Galiu atsakyti lygiai taip pat: ne, tik aš pati (šypsosi). Nes niekas kitas manęs taip gerai nepažįsta, kaip aš.

Rolandas Skaisgirys. Kam – nešvarūs skalbiniai, o kam – gyvenimas...

Kad popdievaitės gyvenimo istorija verta kino kameros, nutarė vienas sėkmingiausių Lietuvoje televizijos prodiuserių Rolandas Skaisgirys (41). „Aš žinau, kad šis serialas sulauks didelės sėkmės“, – neslepia ambicijų jis.

– Rolandai, kodėl pasirinkote būtent Mią?

– Mudu seniai pažįstami, daug žinome vienas apie kitą. Neseniai ji man papasakojo porą nutikimų iš savo gyvenimo, ir jie mane labai sudomino. Nutarėme tai ekranizuoti. Žiūrovai, iki šiol daugiau ar mažiau žinoję apie jos gyvenimą, pamatys visai kitą medalio pusę.

Viganto Ovadnevo nuotrauka/Rolandas Skaisgirys ir Vilija Pilibaitytė-Mia
Viganto Ovadnevo nuotrauka/Rolandas Skaisgirys ir Vilija Pilibaitytė-Mia

– Ar seriale vaidins buvęs Mios mylimasis Radvilas Bubelis?

– Ne, tokio herojaus nebus.

– Bet kokiu atveju šis televizinis kūrinys ne tik apie Mią?

– Žinoma. Iš dalies tai vaidybinis kūrinys, iš dalies – realybės šou. Kai kurie žinomi žmonės – Stano, Deivydas Zvonkus, Atlanta – vaidins patys save. O kitus vaidmenis atliks profesionalūs aktoriai: Ramūnas Rudokas, Adolfas Večerskis, Larisa Kalpokaitė ir kiti.

– Tie žmonės, kuriuos įkūnys aktoriai, turbūt tiki turintys visas teises į asmeninį savo gyvenimą. Kas bus, jei jie nenorės jomis dalytis?

– Tų žmonių vardų mes seriale neminėsime.

– Vadinasi, niekas neliks įsižeidęs?

– Ką aš žinau? Jei kas nors nuspręs, kad ekrane mato save, gal ir įsižeis... Jei pareikš, kad tai šmeižtas – tegul. Čia jau mano darbas tai sutvarkyti. Bet būti visiems geram nėra mano tikslas. Mano tikslas – parodyti įdomią gyvenimo istoriją, o kiekvienoje įdomioje istorijoje visuomet yra šiek tiek kūrybos.

– Nebus jokių nešvarių skalbinių?.. Jokios neištikimybės, svaigalų, šantažo?

– Visko tame seriale bus! Nelygu, kaip tai pavadinsi: kam – nešvarūs skalbiniai, o kam – gyvenimas...

– Kokio dydžio honorarą Mia gaus už savo vardo serialą?

– Mes pasirašėme kontraktą, bet sumos aš neviešinsiu. Svarbiausia tai, kad vienas su kitu esame sąžiningi.

– Tuomet įvertinkite jos talentą: ar ji – gera aktorė?

– Iš pradžių buvo abejonių, kaip jai seksis, bet dabar ir režisierius, ir su ja vaidinantys aktoriai yra labai patenkinti. Be abejo, ji nėra profesionali aktorė, bet rezultatai – tikrai geri.

– Ar dirbdami drauge pastebėjote kokių nors Miai būdingų „žvaigždės“ savybių?

– Turi ji tų savybių... Bet ar tai blogai? Tada kitiems žmonėms tampa nenuobodu gyventi. Aš laikausi nuomonės, jog kuo daugiau žmonių yra žinomi, tuo geriau.

– Ar Mia – pakankamai ryški žvaigždė, kad turėtų savo vardo serialą?

– Mes nebūtinai žaidžiame jos vardu. Svarbiausia yra gyvenimo istorija – tam, kad kurtum apie tai filmą, ji turi būti įdomi. O Mios istorija yra įdomi.

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką