Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 2d. 10:50

Vilijos Pilibaitytės-Mios širdyje – meilė futbolininkui Edgarui Jankauskui

Vilija Pilibaitytė-Mia
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Vilija Pilibaitytė-Mia

Po metų tylos įžadų dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia (30) prisipažįsta, kad pasitraukimas iš viešojo gyvenimo ir atsiradusi ramybė daug ką sudėliojo į vietas: šiandien Mia džiaugiasi prasmingesniais koncertais, grįžusiu noru kurti, namų jaukumu ir... nauja meile.

Tačiau prieš tai reikėjo pereiti ugnį ir vandenį, kad pagaliau suprastų, kas yra ir ko nori iš gyvenimo. Juk nuolatos lipdomas blogietės paveikslas net ir jai ėmė atrodyti įprastas ir savas. „Kuo tik manęs nevadino: bloga mama, vakarėlių liūte... Trūko labai nedaug, kad pati būčiau tuo patikėjusi“, – nusivylimo neslepia Mia. Stebuklu ji vadina ir tai, kad birželio mėnesį įvykusioje avarijoje liko gyva ir sveika: „Matyt, tai buvo ženklas, kad privalau sustabdyti savo lėkimą...“

Mia neslepia, kad per tuos tylos metus buvo daug savianalizės. „Mąsčiau, kodėl taip yra: sutinku žmogų, rodos, įsimyliu, bet po kurio laiko išsiskiriu. Ir supratau, kad visa tai – dėl mano tėvų.“ Daugiau kaip keturiasdešimt metų santuokoje gyvenančių žmonių pavyzdys negali neįkvėpti ieškoti tokios pat atsidavusios ir ištikimos meilės. „Kol nerasiu – nenurimsiu, – tvirtina ji. O paskui netikėtai šypteli: – Gal jau radau?..“ Ir iš tikrųjų, meilę sunku nuslėpti. Jau kurį laiką šalia Mios – futbolininkas Edgaras Jankauskas. Kol kas Mia jį įvardija kaip artimą sielos draugą, ne antrąją pusę.

Visas interviu bei fotosesija – tik naujausiame žurnale „Žmonės“.

 

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką