Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 08 10, 15:12

Vilniaus katedroje – boksininko E.Petrausko vestuvės: vietoj gėlių prašė dovanoti loterijos bilietus

Boksininkas, buvęs olimpietis Evaldas Petrauskas (26) penktadienį iškėlė vieną gražiausių savo gyvenimo švenčių. Vilniuje sportininkas susituokė su savo išrinktąja Goda Sabastinavičiūte (23). 15min žiniomis, jaunavedžiai jau laukia šeimos pagausėjimo.
Evaldo Petrausko ir jo išrinktosios Godos vestuvės
Evaldo Petrausko ir jo išrinktosios Godos vestuvės / Fotodiena.lt nuotr.

„Tokį jausmą jaučiu pirmą kartą gyvenime. Visos varžybos, visi laimėjimai – niekas neprilygsta šiai emocijai, tai yra nerealu“, – 15min pasakojo E.Petrauskas.

Penktadienio popietę išvysti Evaldo ir Godos santuokos pačiame sostinės centre susirinko jų artimiausių svečių būrys, tarp jų – ir giminaičiai, ir sporto treneriai.

Pora šiai progai pasirinko ne bet kokią šventovę. Evaldas ir Goda amžiną meilę prisiekė Vilniaus Šv.Stanislovo ir Šv.Vladislovo arkikatedros bazilikoje.

Čia pora ceremoniją planavo neatsitiktinai. Pasak E.Petrausko, šie Dievo namai jiems – vieni gražiausių mieste, todėl abejonių, kur kelti vestuves, nebuvo – abu vienbalsiai nusprendė tuoktis būtent čia.

Jaunavedžiai šią dieną neatsisakė ir tradicijų – čia dalyvavo pamergės, pabroliai. O ceremonijos metu pora apsimainė klasikiniais geltono aukso žiedais. Po vestuvių Goda pasirinko vyro pavardę ir tapo Petrauskiene.

Fotodiena.lt nuotr./Evaldo Petrausko ir jo išrinktosios Godos vestuvės
Fotodiena.lt nuotr./Evaldo Petrausko ir jo išrinktosios Godos vestuvės

Ypatingai progai jaunavedžiai pasipuošė nuomotais drabužiais – tiek nuotakos suknelei, tiek kostiumui pora nusprendė nešvaistyti.

Šventės liudininkais tapo poros bičiuliai – geriausia Godos draugė Silvija ir Evaldo geriausias draugas Tomas.

Beje, dar prieš vestuves Evaldas ir Goda prašė jiems gėlių šventėje nedovanoti – mieliau jie laukė loterijos bilietų. Visgi ne visi šio prašymo paisė – dalis svečių jauniesiems dovanojo ir gėlių puokštes.

Oficialiai tapę vyru ir žmona, Evaldas ir Goda patraukė iškart atšvęsti. Šalia katedros esančiame parkelyje jie su svečiais skanavo braškių, kėlė taures už naujai sukurtą šeimą.

Evaldas ir Goda susipažino dar prieš trejus metus, tačiau draugauti ėmė tik nuo praėjusių metų. O jau tuomet abejonių nei vienam, nei kitam nekilo – abu suprato, kad nori būti kartu. „Pradėjome draugauti ir iškart – kartu gyventi. Supratome, kad vienas kitam tinkam, atitinkam, kad mums gera kartu. O juk kai tinki vienas kitam – nelauksi amžinybę, nusprendėme tuoktis“, – 15min pasakojo E.Petrauskas.

Fotodiena.lt nuotr./Evaldo Petrausko ir jo išrinktosios Godos vestuvės
Fotodiena.lt nuotr./Evaldo Petrausko ir jo išrinktosios Godos vestuvės

Mylimajai jis nusprendė pasipiršti jos gimtadienio proga – šių metų balandžio 1-ąją Godai suėjo 23-eji. Tačiau staigmeną jis sugalvojo padaryti likus porai dienų iki gimtadienio – tuomet ir paprašė jos rankos. „Ji norėjo, kad pasipirščiau per gimtadienį, todėl paskubinau įvykius, nenorėjau, kad ji nutuoktų. Piršlybos buvo paprastos, namuose, vaikams matant – jie tapo piršlybų liudininkai“, – kalbėjo E.Petrauskas.

Nors ši santuoka tiek Evaldui, tiek Godai pirma, abu jie iš ankstesnių santykių augina po vaiką. O dabar porą gandrai netrukus turėtų aplankyti ir dar kartą – Goda jau kurį laiką laukiasi. „Kitais metais turėtume sulaukti pagausėjimo, dar nežinome, laukiame mergaitės, ar berniuko“, – prasitarė E.Petrauskas.

Pora vestuves su brangiausiais žmonėmis žada atšokti sodyboje, o po to svajoja kuriam laikui išvykti ir atostogų. Nors kur tiksliai vyks, sako ir patys nežinantys – dar dėliojasi planus.

Vestuvėse dalyvavo ir Evaldo Petrausko dukra Gustė, kurios sportininkas susilaukė su buvusia sužadėtine.

Nors ankstesni bandymai sukurti šeimą Evaldui nesisekė, be to, vasarį sportininkui teko aiškintis pareigūnams dėl smurto artimoje aplinkoje su buvusia drauge, galbūt ši vestuvių diena jam ir mylimajai Godai bus lemtinga.

Žiūrėkite galeriją:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką